IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

София Комерс - Заложни къщи (SCOM, SCOP)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • клевета

    Вижте какво това ващо тука стана"теория на общия лаф".Както вече казах,в такива офиси има камери дали някой ще си позволи данапуска работното си място когато си иска без знание на шефовете?Не вярвам!И след коментара ми Мечо присзъствие изчезна!Защо?Остана като Екстрктор!Аз не съм пристрастен към случая както ме обвиняват някой личноссти.Просто слушам какво говори целия град и дори даваха по новинете за господата.И дали някой не иска да се нагнезди на мястото на някой в тая криза,с клевети?А,господа?

    Коментар


    • Точно така излиза, че злепоставяш. Би ли обяснил от какви мотиви проверяваш разни работи в полицията и как така ти дават инфо какви жалби са се подали? И ти напомням, че в заложната къща има камери,за които спомена ''скалата''-факт
      Офисът на дружеството не е преставал да работи и аз съм пряк свидетел-факт2
      Не си в позицията на човек, на който дружеството е длъжно да дава обяснения-факт 3
      В скалъпенатата ти история има много недомислици, които всеки разумен човек може да види и да разбере колко е тъпо всичко-Факт4

      Коментар


      • Първо не съм адвокат, а подкупи ми се иска да вземам ама никой не ми дава
        Второ моята цел е пределно ясна - някой от ръководството на дружеството да си даде зор и да обърне внимание на проблема, който се е получил във Велинград.
        Трето - никъде не твърдя, че цялото дружество са измамници, а че има един конкретен офис на дружеството, този във Велинград, в който служителка се е подиграла с доверието на клинтите и никой нищо не предприема.

        А на новорегистрирантите потребители целта започна да става ясна - да се защити според тях засегнатото име на фирмата, къде с доводи, къде с нападки, къде с празни приказки за учтивост и коректност. Но фактите са си факти

        Ще помоля потребители, които не са се запознали с проблематиката, да си спестят постовете колко са чудесни София Комерс по принцип, а да се съсредоточат върху конкретния случай във Велинград.

        Коментар


        • София комерс

          Най-вероятно този случай със златото няма нищо общо със София комерс. Със сигурност някой иска да злепостави служителката, явно има някакви лични интереси и по този начин мисли, че ще спечели нещо.

          Коментар


          • Ако имам нужните контакти под ръка (ще проверя) ще звънна например утре на мажоритарният собственик и шеф на веригата, за да го питам има ли нещо вярно в информацията.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • София комерс

              Мои близки са клиенти на София Комерс и аз лично съм ходила с тях в заложната къща и служителката в офиса винаги е била коректна и учтива. Работила е винаги с голямо внимание и коректност с клиентите си.

              Коментар


              • тук стана интересно....много нови никове с по 1-2 поста. добре е някой от София Комерс да даде официално изявление и ако е погрешно и злонамерено обвинението, да се отнесе към КФН. имам акции и съм заинтересован по случая!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Екстрктор
                  За да не излезе, че се опитвам да злепоставям и уронвам авторитета на публично дружество днес си направих труда лично да проверя как стоят нещата. Държа да подчертая – не познавам нито Мечо, нито Клечо, нито съм бил клиент на заложна къща, нито смятам да си купувам акции на София Комерс.
                  В РПУ-Велинград има заведена проверка, в която служителката на ЗК София Комерс в гр. Велинград Катерина еди коя си е предала на лице предоставило и личен заем при доста високи лихви /с надлежни обезпечителни документи/ заложено в офиса злато след като според нея е била заплашвана /за което доказателства няма/. Малко чудно как така вместо да се обърне към органите на полицията решила ей така да изнесе дадено за залог имущество?!? – ФАКТ 1.
                  Офисът на дружеството не е работел през последните 2 седмици – ФАКТ 2 – въпросната служителка се е появявала за малко там всеки ден, предполага се, че е правена ревизия да се уточни изчезналото.
                  Въпросната Катерина не само че не е изхвърлена като мръсно коте от работа, ами от вчера офисът е отворен отново и работи, а тя е вътре и обслужва клиенти, но не можа да даде смислен отговор къде е златото и как ще бъдат обезщетени клиентите – ФАКТ 3
                  С удоволствие бих изслушал представител на дружеството, който да ми даде обяснение защо служителката не е уволнена, и как ще бъдат обезщетени пострадалите.
                  Направих случая обществено достояние единствено поради факта, че никой не благоволява да обърне внимание на пострадалите клиенти.
                  Пределно добре съзнавам отговорността и за това не пиша наща, които не са верни. Затова преди да се изказва неподготвен потребителят givercom е добре първо да провери дали това което съм изнесъл като факти е така, а след това да сипе безпочвени обвинения намекващи единствено за дребнаво злиумислие. Сега виждам, че и друг потребител е запознат със случая и изнася факти малко пристрастно, но това честно казано се очакваше.
                  В момента, в който тук публично бъде дадено обещание за това как ще се обезщетят пострадалите, смятам че темата може да се приключи. Още повече, че както беше отбелязано – навсякъде могат да се промъкне накоректен служител. И дано това да е изолиран случай.

                  Екстрктор, ще обясниш ли на хората за подкупите който взимаш , като адвокат от Велинград и за измамите който правиш ? И като си толкова запознат с лихвите ,който е отпуснало частното лице ,защо не пуснеш сигнал в полицията нали е незаконно даването на заеми от лица без лиценз срещу лихва ,от това което казваш ми се струва че си доста запознат със случая . аз залагам във въпросната заложна къща и това което говориш са пълни глупости , ако искаш и договорите ще ти дам ,да ми откупиш залозите които съм направил докато казваш че не е работила ?
                  Да си заведеш децата на Лов и да ти наебът кучето

                  Коментар


                  • ЗА ТЕЗИ КОИТО ЧЕТАТ

                    ТОВА ЗА СОФИЯ КОМЕРС ЧЕ СА ИЗИГРАЛИ НЯКОИ ПО НЯКАКЪВ НАЧИН СА ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ.
                    ЗА МЕН СОФИЯ КОМЕРС Е СУПЕР КОРЕКТНА ИНСТИТУЦИЯ.
                    КОИТО НЕ ВЯРВА ДА ГИ ПРОБВА

                    Коментар


                    • За да не излезе, че се опитвам да злепоставям и уронвам авторитета на публично дружество днес си направих труда лично да проверя как стоят нещата. Държа да подчертая – не познавам нито Мечо, нито Клечо, нито съм бил клиент на заложна къща, нито смятам да си купувам акции на София Комерс.
                      В РПУ-Велинград има заведена проверка, в която служителката на ЗК София Комерс в гр. Велинград Катерина еди коя си е предала на лице предоставило и личен заем при доста високи лихви /с надлежни обезпечителни документи/ заложено в офиса злато след като според нея е била заплашвана /за което доказателства няма/. Малко чудно как така вместо да се обърне към органите на полицията решила ей така да изнесе дадено за залог имущество?!? – ФАКТ 1.
                      Офисът на дружеството не е работел през последните 2 седмици – ФАКТ 2 – въпросната служителка се е появявала за малко там всеки ден, предполага се, че е правена ревизия да се уточни изчезналото.
                      Въпросната Катерина не само че не е изхвърлена като мръсно коте от работа, ами от вчера офисът е отворен отново и работи, а тя е вътре и обслужва клиенти, но не можа да даде смислен отговор къде е златото и как ще бъдат обезщетени клиентите – ФАКТ 3
                      С удоволствие бих изслушал представител на дружеството, който да ми даде обяснение защо служителката не е уволнена, и как ще бъдат обезщетени пострадалите.
                      Направих случая обществено достояние единствено поради факта, че никой не благоволява да обърне внимание на пострадалите клиенти.
                      Пределно добре съзнавам отговорността и за това не пиша наща, които не са верни. Затова преди да се изказва неподготвен потребителят givercom е добре първо да провери дали това което съм изнесъл като факти е така, а след това да сипе безпочвени обвинения намекващи единствено за дребнаво злиумислие. Сега виждам, че и друг потребител е запознат със случая и изнася факти малко пристрастно, но това честно казано се очакваше.
                      В момента, в който тук публично бъде дадено обещание за това как ще се обезщетят пострадалите, смятам че темата може да се приключи. Още повече, че както беше отбелязано – навсякъде могат да се промъкне накоректен служител. И дано това да е изолиран случай.

                      Коментар


                      • МЕЧО-ЛИХВАРЯ

                        Сега искам да обясня на интелигентните хора едни факти,който вярвам,че те ще разберат правилно.Въпросния лихвар от Велинград се казва Мечо(той дори си е написал прякора на акаунта си),а може и да не е той всеки ще го разбере който го познава,защото той е неграмотен,прост рекитьор и с това обижда законните лихви!Мечо-Благой Узунов беше задържан от районата полиция на град Велинград с друг крупен рекитьор на 12 януари 2010.След което бяха пуснати 24 часа след задържането им.От тях бяха извзети незаконни записни заповеди,неправомерно притежаван джип и много други неща.От следва нормалните хора да си направят изводи,че следват клеветите на който те са способни.Жената от заложната къща е свидетел по делото и те искат да опетнят името и както и името на София Комерс-което е подсъдимо!!!Първо,ако е имало жена която си търси златото,защо тя не е отишла в полицията да подаде жалба срещу госожата,защото това е лесно доказуемо тя има документ за това злато.Второ,кой е обяснил на тази жена,че служителката се е забъркала с лихвари след като там работи само тя.Трето, в заложната къща има камери и там може да се провери всичко.Целия град ги познава,познава и служителката.И кой нормален човек ще пише такива работи в 6 часа сутринта.Естествено,че само прости хора като тях ще го наравят.Защо не оплюят заложната къща на Гото,защото си е Велинградска.Хората трябва да са умни и да могат да преценят ситуацията.Направете си извидите сами!!!

                        Коментар


                        • Re: София Комерс- отговор от официален представител

                          Първоначално изпратено от givercom
                          Описания случай във Велинград е клевета по адрес на '' София комерс'', предизвикана вероятно от лични мотиви. Целите на адресанта са непочтенни и безперспективни.
                          Работата в заложните къщи на ''София Комерс'' винаги е била, е и ще бъде изцяло ориентирана към коректност, законност, уважение и доверие. Смея да твърдя, че няма реален, а не измислен клиент, който би могъл да даде данни за обратното, в който и да е град в България. Дори след обирите в някои от обектите, дружеството обезщети всеки един клиент,чиито ценности бяха откраднати, което на практика увеличи загубите ни, но и доверието към нас. Относно принципите ни на контрол, начините на ревизиране и подбор на кадрите, дългогодишната практика, мащабите и авторитета на фирмата са достатъчното доказателство за тяхната успеваемост.
                          Подобни случаи в София Комерс са немислими най-вече поради неоспоримата публичност на фирмата. Във всеки един документ издаден от нас и във всеки обект са посочени координатите на фирмата, телефони, адреси, email, както и телефон за оплаквания и нередности относно обслужването. Ако приемем, че има такъв случай и според представените факти госпожица "X'' е достатъчно интелигентна да сезира разни институции, защо тогава не прояви разум и не си потърси правата на място и по каналния ред? Подобни злоупотреби в "София Комерс" никога не са се случвали и няма да се случат. Ако все пак неблагонадежден служител си позволи някакво своеволие, логичната развръзка е да се информират съответните представители на дружеството (както вече споменах координатите му са публични), за да се потърси справедливост или обезщетение. Призовавам да се придържаме към етиката и законните средства боравейки с името и авторитета на някой!
                          Аферим за това - не че е невъзможно некоректен служител да стори подобно нещо, но компанията като цяло е коректна и обирът преди време доказа го.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • София Комерс- отговор от официален представител

                            Описания случай във Велинград е клевета по адрес на '' София комерс'', предизвикана вероятно от лични мотиви. Целите на адресанта са непочтенни и безперспективни.
                            Работата в заложните къщи на ''София Комерс'' винаги е била, е и ще бъде изцяло ориентирана към коректност, законност, уважение и доверие. Смея да твърдя, че няма реален, а не измислен клиент, който би могъл да даде данни за обратното, в който и да е град в България. Дори след обирите в някои от обектите, дружеството обезщети всеки един клиент,чиито ценности бяха откраднати, което на практика увеличи загубите ни, но и доверието към нас. Относно принципите ни на контрол, начините на ревизиране и подбор на кадрите, дългогодишната практика, мащабите и авторитета на фирмата са достатъчното доказателство за тяхната успеваемост.
                            Подобни случаи в София Комерс са немислими най-вече поради неоспоримата публичност на фирмата. Във всеки един документ издаден от нас и във всеки обект са посочени координатите на фирмата, телефони, адреси, email, както и телефон за оплаквания и нередности относно обслужването. Ако приемем, че има такъв случай и според представените факти госпожица "X'' е достатъчно интелигентна да сезира разни институции, защо тогава не прояви разум и не си потърси правата на място и по каналния ред? Подобни злоупотреби в "София Комерс" никога не са се случвали и няма да се случат. Ако все пак неблагонадежден служител си позволи някакво своеволие, логичната развръзка е да се информират съответните представители на дружеството (както вече споменах координатите му са публични), за да се потърси справедливост или обезщетение. Призовавам да се придържаме към етиката и законните средства боравейки с името и авторитета на някой!

                            Коментар


                            • Михаела право рече. За случаят - дано хората бъдат обезщетени - във всяка компания и във всеки бизнес могат да се промъкнат негодници.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • до Екстрктор

                                Лек кой е казал на приятелката ти ,че и били продали златото и кой и е обяснил тъкова нещо за Служителката там ? да не ЛЪЖЕТЕ с твоята приятелка нещо и да злепоставяте офиса на София Комерс във вашия град >???
                                Да си заведеш децата на Лов и да ти наебът кучето

                                Коментар

                                Working...
                                X