IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (6C4 / CHIM и 6C4P- привилегировани) Архив 1

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Почнах да се повтарям, но Кой е продавача?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
      Кобос на Райфа сипа до 2,60
      Не се сърдете, хубаво е да има по-големи дневни движения, нали сичкото спекулант иска да яде
      Благодаря ти, за информацията!

      Успешна търговия и усмихнат ден!

      Коментар


      • Кобос на Райфа сипа до 2,60
        Не се сърдете, хубаво е да има по-големи дневни движения, нали сичкото спекулант иска да яде

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение
          Кой натиска толкова много??

          На мен ми продадоха от обикновените през Кобос,

          Не, те не са обикновени!!! Те са необикновени и привилигировани необикновени! Те са специални!!! Както и всички от групата...

          Коментар


          • Кой натиска толкова много??

            На мен ми продадоха от обикновените през Кобос,

            Коментар


            • Просто не е популярна в момента ,вниманието е насочено в др. посока

              Коментар


              • Не съм любител на ХИМ но най големият син чип и да няма оферти купува...

                Коментар


                • Вицепремиерът Симеон Дянков и транспортният министър Ивайло Московски посетиха летище Бургас, за да се запознаят с реализацията на инфраструктурните проекти.

                  Това стана по време на посещение на двамата министри, придружавани от зам.-министър Камен Кичев, областният управител Константин Гребенаров и кмета Димитър Николов, на летище Бургас.

                  Одобрението на Подробния устройствен план на летището и проектите, по които сe работи в момента се изпълняват от Фрапорт Туин Стар.

                  Ръководството на "Фрапорт Туин Стар Еърпорт Мениджмънт" АД представиха инвестициите, направени от дружеството.

                  Това са завършеното разширение на перона на летище Бургас с четири допълнителни стоянки за самолети, новият карго склад на летище Бургас, новопостроената административна сграда и новата сграда на пожарната, чието завършване предстои.

                  В изпълнението на тези проекти концесионерът на летище Бургас "Фрапорт Туин Стар Еърпорт Мениджмънт" АД инвестира повече от 12 милиона лева.

                  Главният изпълнителен директор на "Фрапорт Туин Стар Еърпорт Мениджмънт" АД Дирк Шусдзиара представи инвестициите, направени от концесионера през предходните години в областта на терминалния мениджмънт, подземната инфраструктура, обучението на персонала и др.

                  До сега "Фрапорт Туин Стар Еърпорт Мениджмънт" АД инвестира в развитието на двете летища повече от 105 милиона лева. През следващите три години дружеството ще вложи в развитието на морските летища над 170 милиона лева.

                  Коментар


                  • За 2010 г. Химимпорт АД има неконсолидирана печалба от 91,4 млн. лв., като тя се увеличава с 1% на годишна база.

                    Ще бъде гласувано раздаването на дивидент от 0,1998 лв. по привилегированите акции на дружеството.


                    http://www.investor.bg/news/article/118966/339.html

                    Не е препоръка !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Hris0 Hrist0v Разгледай мнение
                      Хм все още няма уведомление за ОСА. Всяка година гледам, че е в началото на юли, а като се има предвид, че според КФН уведомление трябва да се подаде месец преди това, означава, че най-рано ще бъде в края на август.
                      Ето я и поканата за ОСА
                      Last edited by X_Y; 23.06.2011, 14:14.

                      Коментар


                      • радвам се, че си ме разбрал

                        Първоначално изпратено от 2012
                        ............ на този етап има коствена връзка и евентуални бъдещи преки и непреки ползи за холдинга
                        добър пример

                        Първоначално изпратено от tuj-to Разгледай мнение
                        Ами ако беше вникнал малко повече в поста ми и беше проумял с какви понятия мисля и пиша, нямаше да има нужда да ми рязясняваш, че Химимпорт инвест е мажоритар в химимпорт и компаниите се купуват от инвеста. Тъй като аз изобщо не го твърдя! А щеше да се напънеш да разбереш, че цялото дърво от компании, под общия контрол на собствениците на инвеста се управляват по еднакъв начин и става уникално преливане от пусто в празно, като се прехвърлят едни пари през десет компании там където има нужда....
                        има и други ползи, но ще те оставя сам да се сетиш в бъдеще


                        ==========

                        Първоначално изпратено от tuj-to Разгледай мнение
                        Ако си толкова тъп, че си мислиш, че новозакупените компании ще отидат утре в МКБ Юнионбанк и ще кажат, извинете ние имаме нужда тук от малко оборотно финансиране за изключително рентабилния си бизнес, а няма примерно да емитират една облигация или да станат публични и да бъдат изкупени от пенсиите и банката, значи е безпредметно изобщо да ти отварям очите.
                        А ако и мислиш, че от последното има някаква добавена стойност за теб като акционер.....
                        Ъпвай си на воля....
                        един е нашия пророк и неговото име е tuj-to
                        Last edited by 2012; 23.06.2011, 00:25.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                          понеже не правиш разлика между "Химимпорт инвест" и "Химимпорт" и не знаеш кой кой е , ти препоръчвам да осмислиш цитата:



                          имаш ли нужда от разяснение, че химимпорт не участва в сделката, а мажоритарния собственик в холдинга си купува и тези фирми

                          П.П. как да ти го обясня???

                          например ти си мажоритар в МОЛ, ЦУМ и т.н. ........... сега купуваш няколко гарсониерки в люлин, подуене, младост и овча купел

                          какво значение имат тези твои покупки за акционерите на МОЛ-а например

                          няма пряко отношение, бе , пич

                          ............ на този етап има коствена връзка и евентуални бъдещи непреки ползи за холдинга
                          Ами ако беше вникнал малко повече в поста ми и беше проумял с какви понятия мисля и пиша, нямаше да има нужда да ми рязясняваш, че Химимпорт инвест е мажоритар в химимпорт и компаниите се купуват от инвеста. Тъй като аз изобщо не го твърдя! А щеше да се напънеш да разбереш, че цялото дърво от компании, под общия контрол на собствениците на инвеста се управляват по еднакъв начин и става уникално преливане от пусто в празно, като се прехвърлят едни пари през десет компании там където има нужда.

                          Ако си толкова тъп, че си мислиш, че новозакупените компании ще отидат утре в МКБ Юнионбанк и ще кажат, извинете ние имаме нужда тук от малко оборотно финансиране за изключително рентабилния си бизнес, а няма примерно да емитират една облигация или да станат публични и да бъдат изкупени от пенсиите и банката, значи е безпредметно изобщо да ти отварям очите.
                          А ако и мислиш, че от последното има някаква добавена стойност за теб като акционер.....
                          Ъпвай си на воля....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tuj-to Разгледай мнение
                            Ква група, кви 5 лева! Ама и ти си един ъпър тук..., че са ни малко останалите...
                            В тези времена, този бизнес е толкова окъсан, че сигурно не генерира паричен поток и за магазин за банички....пък камо ли клиентопоток, пък оттам синергии през свързани дружества.....фантасмагорий...
                            Сега просто и тези дружества ще виснат на врата на публичния холдинг за финансиране, в който и ти и аз сме акционери, че той е съвсем малко задлъжнял и изключително ликвиден(като не включващ банката, че нейната ликвидност на консолидирана основа няма какво да я правиш, тя си е на депозантите)......
                            Мъка, мъка...чакай ти печалби и синергии след 10 години, като се завърти цикъла и на върха му се продадат малко повече автомобили....., а дотогава 3 лв......
                            понеже не правиш разлика между "Химимпорт инвест" и "Химимпорт" и не знаеш кой кой е , ти препоръчвам да осмислиш цитата:

                            От купувача не дадоха повече информация каква е целта на сделките и дали планира още покупки в сектора. "Химимпорт инвест" е основният акционер в публичния холдинг "Химимпорт", откъдето заявиха, че повече за придобиванията могат да кажат само собствениците. "Дневник" не успя да се свърже с тях до редакционното приключване на броя.
                            имаш ли нужда от разяснение, че химимпорт не участва в сделката, а мажоритарния собственик в холдинга си купува и тези фирми

                            П.П. как да ти го обясня???

                            например ти си мажоритар в МОЛ, ЦУМ и т.н. ........... сега купуваш няколко гарсониерки в люлин, подуене, младост и овча купел

                            какво значение имат тези твои покупки за акционерите на МОЛ-а например

                            няма пряко отношение, бе , пич

                            ............ на този етап има коствена връзка и евентуални бъдещи непреки ползи за холдинга
                            Last edited by 2012; 22.06.2011, 16:32.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                              е малко ли е???

                              ГО + каско + бонуси за засраховка на имущество+ други застраховки ++++++++++

                              те нещата се натрупват

                              криза е - някои затварят кепенците ................ а групата излиза още по-силна от кризата
                              Ква група, кви 5 лева! Ама и ти си един ъпър тук..., че са ни малко останалите...
                              В тези времена, този бизнес е толкова окъсан, че сигурно не генерира паричен поток и за магазин за банички....пък камо ли клиентопоток, пък оттам синергии през свързани дружества.....фантасмагорий...
                              Сега просто и тези дружества ще виснат на врата на публичния холдинг за финансиране, в който и ти и аз сме акционери, че той е съвсем малко задлъжнял и изключително ликвиден(като не включващ банката, че нейната ликвидност на консолидирана основа няма какво да я правиш, тя си е на депозантите)......
                              Мъка, мъка...чакай ти печалби и синергии след 10 години, като се завърти цикъла и на върха му се продадат малко повече автомобили....., а дотогава 3 лв......

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hippo Разгледай мнение
                                Само да Ви питам, че не що не мога да разбера. Какво значение има за обикновения акционер тези придобивания, освен възможностт за застраховка в Армеец?
                                е малко ли е???

                                ГО + каско + бонуси за засраховка на имущество+ други застраховки ++++++++++

                                те нещата се натрупват

                                криза е - някои затварят кепенците ................ а групата излиза още по-силна от кризата

                                Коментар

                                Working...
                                X