IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (6C4 / CHIM и 6C4P- привилегировани) Архив 1

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Както казах по-долу продавачите по телефона свършиха на тези нива.Сега ще тестваме нови по-високи докато не си появят отново.Ако минем 2,8лв без много съпротива, някои да се поровят за ракети,че ми писна от истрабители.Следваща спирка -да помечтаем с Калоян

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zaki Разгледай мнение
      Гаки е готин. Без него форума ще е безцветен.
      +111

      Коментар


      • Гледам си платформата и се кефяяяяяяя!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Gaki
          Привет,Калояне.Знам какво сме говорили,но не се доразбрахме.Фиксирано е на 09.03.2010 и срокът на валидност е края на октомври т.г.Наясно си,че няма как да стане.
          Привет Гаки, само след седмица до 10 дни очаквам над 3.20 а до края на откомври над 6.50 Близо е/срока/, знам, ама на пазара какво ли не сме виждали, нали

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
            Въъъх, не го предизвиквай !!!
            Ако знаеш само, Гаки какви стихове пише.....
            Той е поетичната душа на форума
            чичо не се ебавай. Гаки е готин. Без него форума ще е безцветен.

            Коментар


            • Въъъх, не го предизвиквай !!!
              Ако знаеш само, Гаки какви стихове пише.....
              Той е поетичната душа на форума

              Коментар


              • Окей, ти говориш за 6C4/CHIM, аз за 6C4P, и от там идва разликата.

                Това, което ме дразни в случая и заради, което тръгнах да пиша изобщо в темата е че всеки път като я отворя вместо една конструктивна дискусия за холдинга, темата е изпълнена, с както сам ги наричаш, алегории. Добре, свобода на словото, но тези твои алегории се леят вече месеци наред и когато някой отвори темата, то само твоите алегории се виждат на екрана. Щом си толкова поетично настроен вземи напиши стих, книга, бъди активен във форумите по художествена литература. Там творчеството ти ще бъде оценено. Тук не е. Тук по-скоро пречи и дразни хората, които искат да видят някаква смислена дискусия за дружеството вместо торпедирани кораби и разпадащи се самолети.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Gaki
                  Дивидентът едва ли ще повлияе на цената.Нови 25 % означава цена 3.25.Красиво и нереално.Във всеки случай няма да е през тази календарна година.
                  друго сме се разбрали с теб

                  Коментар


                  • По-точно падна до 2.1, но въпросът е друг. На снимката показваш потъващ кораб и казваш "след утрешния ден" т.е. на 23-ти Април понеже мнението ти е пуснато на 21-ви Април. Пет месеца по-късно е факт че кораба не е потънал (цената е приблизително същата като тогава), но за сметка на това пишеш как прогнозите на други хора не се били сбъднали.

                    Коментар


                    • Понеже стана дума за несбъднали се прогнози:

                      Първоначално изпратено от Gaki Разгледай мнение
                      След утрешния ден:
                      Цена 6CP (в деня на прогнозата): 2.8
                      Цена 6CP (сега): 2.6

                      Коментар


                      • Гаки, що ли си мисля, че като разпределят дивидента, ще замениш платнохода с "бързохода".....
                        20% от дивидента да се върне в покупки на акции от групата, цените ще скочат с нови 25 %....
                        Ако не си ме разбрал, ще ползвам езика на соколов - ( нащо като s-o-s )

                        Коментар


                        • CHIM

                          Още 2-3 седмици вятърът ще е попътен.След това ветроходът ще бъде заменен с крейсера "Мурманск".

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nik_naydenov Разгледай мнение
                            От понеделник ще зареждат сметките (предполагам), основания за това ми дава искането до чуждестранни инвеститори да укажат до 12 Септември дали са .... за да неим се удържа/удържа данък дивидент.
                            Професор
                            Дивидента се изплаща в тримесечен срок от датата на общото събрание,което беше в началото на юли.Пари по-рано от октомври не чакайте,защото няма балъци да ви ги дадат.Кой бяга от една лихва?

                            Коментар


                            • Химимпорт

                              От понеделник ще зареждат сметките (предполагам), основания за това ми дава искането до чуждестранни инвеститори да укажат до 12 Септември дали са .... за да неим се удържа/удържа данък дивидент.
                              Професор

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Веско Разгледай мнение
                                Хима изплатиха ли дивидента на привилигированите, че нещо не го виждам
                                ослушват се....

                                Коментар

                                Working...
                                X