IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (6C4 / CHIM и 6C4P- привилегировани) Архив 1

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Nice Man Разгледай мнение
    Да
    Аз още не съм, надявам се утре

    Коментар


    • Да

      Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
      Всички ли си получихте дивидента по сметките?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Gaki
        Проди,и аз не съм възхитен от изпълненията ти в "Руския квинтет",но там ни водят под строй.Правиш се,че ти е забавно.
        Гаки, отдавна прекалихте и ми е забавно

        ПС не ме забърквай в твоите филми...
        Last edited by prodigal; 07.10.2010, 20:42.

        Коментар


        • Mалко ги подканях днес но го вземах....
          Не се бъзи-кай !!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Gaki
            Малко нецензурирани приказки,Мече,ама войнишка работа,Иначе рискуваш да не те разберат.Въпреки,че знанието на руски не се котира особено много.Преживял съм го.Сега поне безнаказано се забавлявам,при това без да ми се налага да плащам данък за шоуто.
            mechka uteshitelka написа:
            Генерале, доставяте ми удоволствие, когато ви забележа, че сте в добра форма.
            Е, що просто не се вземете, чак толкова подробности е проява на лош вкус за публиката, а и не ни вълнува

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Gaki
              "Рубль положиш,два возмеж,
              Два положиш.х*й береш".
              Генерале, доставяте ми удоволствие, когато ви забележа, че сте в добра форма.
              Я всегда буду твоим поводом напиться.

              Коментар


              • Всички ли си получихте дивидента по сметките?

                Коментар


                • Няма друг път - посоката е югоизток и то почти без препатствия.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Burov Разгледай мнение
                    Сега ги видях, не е много кеша всъщност. Но показателите са си много добри. Като мине кризата, след някоя година, при възхода,ще видиш каква ще е капитализацията.Само трябва да се търпи.
                    Кои точно показатели казваш?!?

                    Тук и одиторите не знаят какво се случва, ти мислиш, че си го разгадал?

                    Всеки си има причини да купува ли продава тук, но "показателите" са последни по ред.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от дългосрочен Разгледай мнение
                      Много си нервен, Прасчо - сигурно скоро ще станеш на пържолки.
                      Успял си да напишеш цяло изречение без грешки...... Впечатлен съм
                      Абе, къде е батко бе?

                      Коментар


                      • Гледам и не вярвам на очите си - дивидент .....по сметката ми .......от Химимпорт
                        Не-заслужил инвеститор

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от див осорляк Разгледай мнение
                          Омаскарихте ги тия животни(овцете).От тях поне се изкарват пари за разлика от Хима
                          Извинявам се на овцете! дългосрочният им е далеч под нивото
                          МНЕНИЕТО МИ (в никакъв случай) НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от дългосрочен Разгледай мнение
                            Мисля, че твоето мислене е овчо и пазара го доказва.
                            Омаскарихте ги тия животни(овцете).От тях поне се изкарват пари за разлика от Хима

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от малкия прасчо Разгледай мнение
                              Сега е надолО, утре ще е нЪгорИ... ти нали си дългосрочен, какво те засяга това?
                              Много си нервен, Прасчо - сигурно скоро ще станеш на пържолки.

                              Коментар


                              • Лапнахте дивидентче и си мълчите.Похвалете се де и ако има за салатка и ракийка ха НАЗДРАВЕ!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X