IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (6C4 / CHIM и 6C4P- привилегировани) Архив 1

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • дзаката

    Да се говори за ракета,когато става въпрос за Флагмана,е пресилено.Ето нещо по-подходящо,но вдъхващо респект.

    Коментар


    • Със или без Петрол идната седмица подминаваме 3лв.Някои ще чакат фалити.Може,ама по-късно.Гаки къде са ракетите?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от дзаката Разгледай мнение
        Пич,за горното има по-подходящо място да го пишеш-темата е бисери и вицове.
        блажени са вярващите

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
          Razbiram mechtite vi za korekciika, no ne ste ucelili momenta.
          Tuk rabotata e vsichko koz.
          Играта "Bridge" не ти е от най-силните,нали?Приложи конвенция "Тексас" и не рипай като Пантерката.

          Коментар


          • Razbiram mechtite vi za korekciika, no ne ste ucelili momenta.
            Tuk rabotata e vsichko koz.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Dr.Tren4eff Разгледай мнение
              КФН за пореден път не си върши работата. Химимпорт е поредното доказателство за къща на глинени основи. За съжаление спукването на балона Енрон... сори Химимпорт ще накже инвеститорите и при останалите борсови позиции с по-ниски цени на акциите...
              Пич,за горното има по-подходящо място да го пишеш-темата е бисери и вицове.

              Коментар


              • Атила,
                Струва повече от 2 около 5 в момента и най малко с премията и пазара около 6 лв ....затова я следя а и не мога да не се вземе предвид тия акции в ССВ ....и изтичащият облигационен заем....
                Има едно защо акциите са репо при ССВ а не при Славова ...какво ще кажеш...
                Поздрави!
                Last edited by meche_cveti93; 30.01.2011, 13:47.

                Коментар


                • ...
                  Last edited by ATILA; 30.01.2011, 13:42.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ОК Разгледай мнение
                    ХИМ се появи на борсата в средата на 2006. Дотогава тя си се развиваше много добре. След това имаше 1 година идиотско помпане, и 3 години и нещо спихване на балона.
                    Дзака, закона НЕ ПОЗВОЛЯВА на този, който има ПФ да инвестира парите им в свързани лица. Тук проблема е в КФН,ч е го позволяват, но рано или късно нещата ще си дойдат на мястото. Защото никой не иска след 10-20 години да имаме гигантско многомилиардно БУУУМ.
                    КФН за пореден път не си върши работата. Химимпорт е поредното доказателство за къща на глинени основи. За съжаление спукването на балона Енрон... сори Химимпорт ще накже инвеститорите и при останалите борсови позиции с по-ниски цени на акциите...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ОК Разгледай мнение
                      Доколкото знам част от емисията на Петрол притежават пенсионни фондове. Които нямат право да извършват сделки със собствениците на съответния ПОД.
                      Притежават от Съгласие и какво ....имат активи ще ги обезщетят , нали затова направиха Петрол елит...а може и да разсрочат ...за какво се карат Събев и Ершов кой да командва при продажбата ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Dolaresko Разгледай мнение
                        Я тия от Капитал били самаряни... Как ни отварят очите за "подготвя поредното източване" чрез "новия балон"...

                        Ми аз пък гледам малко по широко...

                        Кой наскоро или поне аз наскоро разбрах има три бензиностанции?
                        В кое дружество са бензиностанциите?
                        Кой е в борда на директорите ... един известен експерт счетоводител дето беше главен счет. на една доста голяма петролна компания?
                        Кой притежава значителна част от облигационната емисия на Петрол?
                        Кога падежира емисията (за незнаещите - тази година)?
                        Ще могат ли да платят?
                        Има ли обезпечение или опции по облигациите?

                        ....
                        По нататък няма да задавам въпроси-отговори
                        Схеми много както се вижда и всеки си гледа от неговата си призма. Бизнес модели много. ...

                        Горното са мисли на един инвеститор който притежава акции в CHIM и не представляват препоръка за вземане на инвестиционно решение
                        Скоро мисля ЦКБ купи на извънборсов голяма част от акциите на Петрол.Мисля,че е частта на Събев и е репо ама знае ли човек от коя трънка ще изкочи зайчето.Те там се карат и както е казал народа "двама се карат,трети печели"Тогава ще питам някои доброжелатели и съфорумци добре ли се инвестират парите за пенсии.

                        Коментар


                        • Доколкото знам част от емисията на Петрол притежават пенсионни фондове. Които нямат право да извършват сделки със собствениците на съответния ПОД.

                          Коментар


                          • Я тия от Капитал били самаряни... Как ни отварят очите за "подготвя поредното източване" чрез "новия балон"...

                            Ми аз пък гледам малко по широко...

                            Кой наскоро или поне аз наскоро разбрах има три бензиностанции?
                            В кое дружество са бензиностанциите?
                            Кой е в борда на директорите ... един известен експерт счетоводител дето беше главен счет. на една доста голяма петролна компания?
                            Кой притежава значителна част от облигационната емисия на Петрол?
                            Кога падежира емисията (за незнаещите - тази година)?
                            Ще могат ли да платят?
                            Има ли обезпечение или опции по облигациите?

                            ....
                            По нататък няма да задавам въпроси-отговори
                            Схеми много както се вижда и всеки си гледа от неговата си призма. Бизнес модели много. ...

                            Горното са мисли на един инвеститор който притежава акции в CHIM и не представляват препоръка за вземане на инвестиционно решение

                            Коментар


                            • Всичко това е съвършено законно. И ще остане такова.

                              Коментар


                              • А статията е точно сега, защото сега се подготвя поредното източване на "Съгласие" и "ЦКБ Сила", чрез новия балон - Химснаб.
                                Долареско, чел ли си доклада за вливане на непубличните дъщерни на Химимпорт в ЕМПИ - Тополово?? Погледнал ли си как едно дружество с 1-2 млн. лв. собствен капитал се оценя от "независим" оценител за 22 млн.!!???
                                А мъртвеца ЕМПИ, дето беше в несъстоятелност и тотален фалит, е оценено за 1,6 млн. лв.!?
                                Хайде запознай се с фактите и тогава търси конспирации и саботажи!
                                Евала на Капитал!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X