IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оловно цинков комплекс АД (5OTZ / OTZK)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Моят съвет е да следите Стандарт дали продават акции от фондовете им. Все пак те се разбират с мажоритаря. Започнат ли да % в ОТЗК положението не върви на добре. Защото е възможно покрай тези изсипвания те да са си продали. Следете ги тези неща. Още веднъж успех на инвестиралите. И умната!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от INSIDER-A
      Е, баровци вдигнах ли ви леко адреналина? :-) Много ме кефат тези секти дето като кажеш нещо напротив и всички рипат като ущипани монахини :-) :-) :-) Нито съм си купил акции на ОЦК (което е явно) нито мисля да си купя (което е обяснимо)! А вие вземете голямата елка или питайте кучето на Вятъра, че да не ви боцне Захариев, както боцна индийците :-) Щом мангали може да излъже направете си сметка за някакви "играчи" като вас ;-) Опичайте си акълите, че не става само с ядене :-)

      Не е препоръка за каквото и да било, изключая лек размисъл!
      страхувам се, че леко бъркаш в заслепението. ако Захариев преебава трети лица, то това е добре за ОТЗК. И ако той продаде ОТЗК за милиард и половина на други индийци, то ще го черпя
      Мерси за тази забележка

      Коментар


      • Прекалено много акции минаха на 65 лв. Това са посредници, едри инвеститори и дребни такива - като нас, които си чешим езиците тук във форума. Приемете тази цена от 65 лв. като някаква база! Сигурен съм, че даже и да има други изсипвания, в никакъв случай няма да са под тази цена. Това би било липса на последователност и лошо отношение към новите миноритари. Което е повече от тъпо...

        Коментар


        • Kogato akciite udarqt 118.86 adrenalina mi ste e na MAX

          Коментар


          • Е, баровци вдигнах ли ви леко адреналина? :-) Много ме кефат тези секти дето като кажеш нещо напротив и всички рипат като ущипани монахини :-) :-) :-) Нито съм си купил акции на ОЦК (което е явно) нито мисля да си купя (което е обяснимо)! А вие вземете голямата елка или питайте кучето на Вятъра, че да не ви боцне Захариев, както боцна индийците :-) Щом мангали може да излъже направете си сметка за някакви "играчи" като вас ;-) Опичайте си акълите, че не става само с ядене :-)

            Не е препоръка за каквото и да било, изключая лек размисъл!
            МНЕНИЕТО МИ (в никакъв случай) НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА

            Коментар


            • Първоначално изпратено от inokentii
              Инсайдер, абе готин кажи какво искаш и ще го направим:

              - да се убедиш самия, че не си се минал като си излязъл? ами влез пак бе човече. за секунди става
              - да ни убедиш нас, че е лоша инвестиция? О боже, новият месия слезе да ни спааи. Сполай ти, ние отчет знаем да четем
              - или пък ти е крив нещо Захариев? Я кажи какво ви свързва, пардон, разделя?
              Е има и още една опция - да е подложил канче под 65 от лакомия и сега му е много вътрешно на красавеца...
              * think positive * think simple * think big *
              * be moderate * be cool * be yourself *

              Коментар


              • Първоначално изпратено от franky4fingers
                Absoliutno qsno e che Zahariev goni 1 000 000 000 Market Value i ste go postigne, zastoto znae kak!
                Франки на прав път си , ама малко по смело -аз казах МНОГО ПАРИ

                Коментар


                • Инсайдер, абе готин кажи какво искаш и ще го направим:

                  - да се убедиш самия, че не си се минал като си излязъл? ами влез пак бе човече. за секунди става
                  - да ни убедиш нас, че е лоша инвестиция? О боже, новият месия слезе да ни спааи. Сполай ти, ние отчет знаем да четем
                  - или пък ти е крив нещо Захариев? Я кажи какво ви свързва, пардон, разделя?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от INSIDER-A
                    Първоначално изпратено от Abritus
                    ...показва че Захариев е изиграл правилно ситуацията. Взел е каквото можал и пробутал компанията на друг срещу доста добра цена.
                    А не смяташ ли, че може тоя другия да си ти?
                    INSIDER-A много ме надценяваш, за съжаление нямам моментната възможност да купя ОТЦК. Пък както се катери акцията тази възможност намалява и за все повече хора.

                    Коментар


                    • Insider, kogato edno druzestvo e rentabilno i perspektivno, to ne se probutva a se prodava s premium!

                      PS
                      Ti ili si mnogo zavistliv, ili si mnogo tup, moze bi kombinaciq ot dvete?
                      V nai-dobriq za teb sluchai se pravish na lud!

                      Nisto lichno!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от INSIDER-A
                        Първоначално изпратено от Abritus
                        ...показва че Захариев е изиграл правилно ситуацията. Взел е каквото можал и пробутал компанията на друг срещу доста добра цена.
                        А не смяташ ли, че може тоя другия да си ти?
                        ами досега ни е пробутал 10% има да гради статут на публична компания и т.н. а ако я пробута на мен, то значи съм милиардер и съм абсолютно съгласен

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Abritus
                          В това, че свързани с мажоритаря фирми осигуряват продажбите на готова продукция, преноса и както и добива на суровина може даже да е плюс. Така има сигурност за нас акционерите че производствения процес е гарантиран и няма да има неприятни изненади от контрагентите на предприятието. Пък и не виждам причина Захариев да източва предприятие в което притежава 90 % и може с добро управление да спечели стотици милиони от него.
                          ....
                          INSIDER-A, не знам защо се връщаме към тази темичка - няколко месеца назад подробно я коментирахме...
                          Дали подобни намеци не означават че сега трябва да разпродаваме Монбат примерно защото румънския и сръбския завод ще го точат? Или всички холдинги като Пътищата, ИХЛБЛ или Еврохолд?
                          http://imoti.start.bg
                          http://pravo.start.bg
                          [url]http://zakoni.start.bg[/url

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Abritus
                            ...показва че Захариев е изиграл правилно ситуацията. Взел е каквото можал и пробутал компанията на друг срещу доста добра цена.
                            А не смяташ ли, че може тоя другия да си ти?
                            МНЕНИЕТО МИ (в никакъв случай) НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА

                            Коментар


                            • В това, че свързани с мажоритаря фирми осигуряват продажбите на готова продукция, преноса и както и добива на суровина може даже да е плюс. Така има сигурност за нас акционерите че производствения процес е гарантиран и няма да има неприятни изненади от контрагентите на предприятието. Пък и не виждам причина Захариев да източва предприятие в което притежава 90 % и може с добро управление да спечели стотици милиони от него.
                              Ситуацията в Кремиковци както се вижда беше по различна, факта че даже милиардер като Митал не може да се оправи с това предприятие показва че Захариев е изиграл правилно ситуацията. Взел е каквото можал и пробутал компанията на друг срещу доста добра цена.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bobi75
                                абе Никола утре ще спретнем ли оназ далавера?
                                Да мн ясно

                                Коментар

                                Working...
                                X