IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЕМКА АД (ЕМКА)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ...

    Коментар


    • Ще я разпънат - да! Някъде до към 35-40 не повече ...

      Но, по ще съм доволен, ако вземат че я сгънат и с колкото повече, толкова повече!

      Коментар


      • емката е на квадрат, ама да не я разпънат точно пък утре на разпети петък. Нямам акции от нея и винаги съм нямал и сега натискам цената, защото ме е яд, че не съм купил по-евтино, дано само не ме разкрият и да се вържат балъците от форума.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от boshko
          От понеделник ще се хвърчи... друг е въпроса дали за кратко или не
          За изстрелването съм съгласен-отчетът е супер. Но защо от понеделник ? Утре е работен ден, а в понеделник - почивен.

          Коментар


          • Ами на купилите честито. Интересно ми е когато писах, че ЕМКА доста ми харесва дали някой си купи?

            Коментар


            • Ами честно казано аз съм един от тия дето не са купили ама то непречи да си купя.

              Коментар


              • От понеделник ще се хвърчи... друг е въпроса дали за кратко или не

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SOFIX
                  Първоначално изпратено от banker
                  Имаме си и отчет
                  Да с нарастваща печалба и приходи
                  Или с други думи - Който купил - купил

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от banker
                    Имаме си и отчет
                    Да с нарастваща печалба и приходи

                    Коментар


                    • Имаме си и отчет

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от xkm
                        Аз пък мисля да понакупя още малко... Благодаря все пак...
                        Ъп, Ъп, Ъп , нали колега?

                        Коментар


                        • Аз пък мисля да понакупя още малко... Благодаря все пак...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bo
                            Ей го още един не успял да влезе в ЕМКА и започна да дава съвети. На мен пък ми е най-сладко, когато сам си взимам решенията за инвестиции
                            Аз никога не съм искал да влизам в Емка иначе със сигурност щях да си напазаря доста по-рано. А дали ще пада или ще се кава не ми дреме така или иначе не смятам да си купувам.

                            Това че съм дал съвет на Христо не е толкова важно смятам че е достатъчно умен и сам да си прецени какво да прави

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SOFIX
                              Първоначално изпратено от xkm
                              Момчета , средната ми покупна цена на ЕМКА е под 7.50 лв . Моля за съвет - какво да правя ? :-)))))
                              Затваряй
                              Ако не цялата позиция то поне половината акции.
                              Ей го още един не успял да влезе в ЕМКА и започна да дава съвети. На мен пък ми е най-сладко, когато сам си взимам решенията за инвестиции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от xkm
                                Момчета , средната ми покупна цена на ЕМКА е под 7.50 лв . Моля за съвет - какво да правя ? :-)))))
                                Затваряй
                                Ако не цялата позиция то поне половината акции.

                                Коментар

                                Working...
                                X