IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мостстрой АД (5MY / MOSTS)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • кой къде работи какво общо има с MOSTS бе момци?
    ЗАЩО ДА ВЪРВИШ ТАМ КЪДЕТО МОЖЕШ ДА ЛЕТИШ ?

    Коментар


    • OK. 4UDENKATA OSTAVA:
      ATANAS VIDEV - BIV6 BROKER NA BORA INVEST I BEN4MARK
      ILI
      BOJIDAR PAVLOV - BIV6 BROKER NA BEN4MARK I NASTOIA6T V BORA INVEST.
      NA KOGO ZALAGA6?

      Коментар


      • Ами нали до скоро там работеше как няма да знаеш
        МНЕНИЕТО МИ (в никакъв случай) НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА

        Коментар


        • nikola, tazi pozicia sam ia kupuval na targovete na masova privatizacia o6te prez 99 god. i sam sledil i kupuval tazi pozicia tvarde dalgo. kupuval sam i na 11-13 lv. minalata godina, i sam prodaval na 19 lv. i sam kupuval i tam i......, i znaia vsiaka pozicia po tazi akcia. i poziciite na benchmark klientite znaja. i kak sa kupuvali i kak sa prodavali. i sega kak prodavat. a insider-a nemisli6 li 4e tvarde mnogo znia i za poziciata na klientite na benchmark po tazi pozicia.

          Коментар


          • Тиквичке, не знам какво знаеш, но си доста далеч от истината От мостс изкарах доста над 100%. И реших да излезна. Казах и защо. Ти като си купувала слъпо какво съм виновен аз? Кой крив, кой прав времето ще покаже. Желая ти успех.
            ПС: Бих ви посъветвал да следите поведението не Бенчмарк по тази позиция.

            Коментар


            • седмо чувство
              МНЕНИЕТО МИ (в никакъв случай) НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА

              Коментар


              • a kakvo te kara da misli6 4e sam svarzan s bora invest?

                Коментар


                • Тиквичке, защо ли имам усещането, че си непосредствено свързан с Бора инвест и въобще не си такава тиквичка на каквато се правиш
                  МНЕНИЕТО МИ (в никакъв случай) НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА

                  Коментар


                  • Nikola,
                    vsi4ki razbrahme 4e iztarva vlaka s mosts. istinata e, 4e kogato biv6ia minoritar zapo4na da prodava akciite na mosts, cenite kupuvat biaha okolo 12-13 lv., a parvite mu prodajbi sa na ceni ot 19 lv. cenata, koito e tarsena pri prodajbata na paketa e okolo 30 lv. pazar niama6e po tazi pozicia, poradi lipsata na free float. dali niakoi se e nabalbukal ili ne, az nemoga da komentiram, no pri vtoria aukcion ima6e vazmojnost vseki ot nas da si kupi. kupiha si kapman, benchmark, unionbank, standart investmant, zagora finakorp i bora invest. osnovno. edva li niakoj e organiziral 6 posrednika da kupiat akciite, kato samia paket be na stojnost 400 hil. lv. samo kapman mojeha da si gi kupiat i da si gi dvijat nagore, no te dadoha dosta na pazara. istinata e 4e koito si kupi togava za dva meseca izkara po4ti 100 procenta.

                    Коментар


                    • Малкия фрий флоут означава лесно манипулиране на цената на акцията. Всъщност дали ще пада или ще се качва зависи от сценария по който работят ИП, които изкупиха партидите.

                      Коментар


                      • в грешка ли съм ако смятам че тънкият freefloat няма да пусне цените надолу
                        ЗАЩО ДА ВЪРВИШ ТАМ КЪДЕТО МОЖЕШ ДА ЛЕТИШ ?

                        Коментар


                        • Разбира се че е бързо бе хора. Учете се от миналото от случая ХДПАТ. Тези които се набълбукаха на аукциона нали трябва да ги шитнат. В момента, в който се понатрупа дълбочина на поръчктие купува ще ги изсипят. МОСТС е много хубаво предприятие фундаментално седи много добре, с големи перспективи с оглед присъединяването ни към ЕС, но не мисля че Божков ще дели печалба с миноритарите. Друг е въпроса защо бившите собственици на МОСТС продадоха и полсения си дял на тези цени.... Всеки си има глава на раменете гледайте обемите и мислете..... аз съм out от тази позиция на 40 лв. Успех ви желая.

                          Коментар


                          • По много причини ми харесва. Както при ХДПАТ и тук потенциала е голям. За мен е ясно че едва ли ще има дивидент.

                            А иначе аз съм пазарувал на ниски цени (много под настояшите нива) и сега вече се замислям дали да не излизам, но май още е рано.

                            Коментар


                            • Да, ама Божков няма да ви даде дивидент хахахахах. :-)

                              Коментар


                              • Е добре де, защо ви харесва толкова това дружество. Гледам, гледам и не мога да разбера откъде идва този оптимизъм.

                                Коментар

                                Working...
                                X