IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

София-БТ АД (3JU / SOFBT)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Извинете ме, но един от вас двамата трябва да се спре с тоя спам, за да спре и другия... Бъдете нормални, моля!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от p0lki Разгледай мнение
      цветанке, ти съвсем полудя, скъпа --- хората ти се смеят на акъла, а ти се чудиш каква нова глупост да напишеш

      цветанке, за днес си обещала, че



      а иначе срока за сетълмента ако отпадне тогава акции могат да си сменят притежателите и след една година ............... когато ти изтече депозита
      Прегледай се,лекувай се и ела пак ... записа на Уискито е същият от твоят пост по долу.... успех с лекуването. До тук с комплексирани типове ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от meche_cveti93 Разгледай мнение
        Браво Полки честит нов ник...... JackDaniels

        Ти си болен човек ...
        цветанке, ти съвсем полудя, скъпа --- хората ти се смеят на акъла, а ти се чудиш каква нова глупост да напишеш

        цветанке, за днес си обещала, че

        Първоначално изпратено от meche_cveti93 Разгледай мнение
        Килур утре ще намеря указанието за отмяна на продажбата на акциите Т+2..
        а иначе срока за сетълмента ако отпадне тогава акции могат да си сменят притежателите и след една година ............... когато ти изтече депозита

        Първоначално изпратено от meche_cveti93 Разгледай мнение
        какво да помисля..... акциите на БФБ и не само на там от две години официално отпадна срок за сетълментза придобиване и продажба...ако не знаеш не пиши а чети правилници......

        Коментар


        • Първоначално изпратено от meche_cveti93 Разгледай мнение
          Браво Полки честит нов ник...... JackDaniels

          Ти си болен човек ...
          Съжалявам семейството ти ,съжалявам тази жена и тези деца..... това е болестно състояние , раздвоение на личноста , мания за доказване .... прекъсвам всякакво общуване с теб може да е прилепчиво през монитора....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от p0lki Разгледай мнение
            през последните две години на всички доказваш каква успешна спекулантка си, а то какво се оказа.... продавала на ниско и после купувала на по-скъпо

            но добре, че прочети поясненията ми, че малко да ти се избистри кашата в главата ти

            и вместо да пишеш бисери и вицове като този



            трябваше да напишеш нещо от рода на
            Браво Полки честит нов ник...... JackDaniels

            Ти си болен човек ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от meche_cveti93 Разгледай мнение
              Действително ли не го разбираш .... кога ще ти се вдигне средната ,след като си продал на 35 лв ..... когато си купил същите бройки на 50 лв. и като се добавят към средната от 16 лв става към 30 лв а колегата има 2 пъти по ниска.... Понимаеш за първи клас.
              през последните две години на всички доказваш каква успешна спекулантка си, а то какво се оказа.... продавала на ниско и после купувала на по-скъпо

              но добре, че прочети поясненията ми, че малко да ти се избистри кашата в главата ти

              и вместо да пишеш бисери и вицове като този

              Първоначално изпратено от meche_cveti93 Разгледай мнение
              аз качих средната че продавах около 35-40 лв....
              трябваше да напишеш нещо от рода на

              аз качих средната цена защото продавах на по-ниски нива и после допълвах на по-високи нива

              Коментар


              • Първоначално изпратено от JackDaniels Разгледай мнение
                Гледай си филологията и уискито и не се меси .... прочетох ти написаното ...

                Коментар


                • вари я, печи я, сливата си остава слива - народна мъдрост

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от p0lki Разгледай мнение
                    последно пълнила ли си или си продала както си писала долу



                    ако знаеш и ти какво си правила....
                    Действително ли не го разбираш .... кога ще ти се вдигне средната ,след като си продал на 35 лв ..... когато си купил същите бройки на 50 лв. и като се добавят към средната от 16 лв става към 30 лв а колегата има 2 пъти по ниска.... Понимаеш за първи клас.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от meche_cveti93 Разгледай мнение
                      това означава че съм до пълнила продадените бройки на по високи нива......
                      последно пълнила ли си или си продала както си писала долу

                      Първоначално изпратено от meche_cveti93 Разгледай мнение
                      аз качих средната че продавах около 35-40 лв....
                      ако знаеш и ти какво си правила....

                      Коментар


                      • Абе не знам,

                        ама ми се струва , че ще има тлъст дивидент

                        и тлъсто търгово, ако има приватизация тази година!!!

                        А, ако продават фабриките отделно..........,

                        за всяка ще вземат колкото евентуално за холдинга!!

                        Чакаме си дивидента , к'во да прайм!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от p0lki Разгледай мнение
                          средната се качва когато се купи на по-висока цена, ако се купи на по-ниска цена тогава средната пада

                          когато се продава, средната остава на същата цена - не се променя

                          .................. математика за втори клас
                          Специално за теб защото разбрахме, че си минал във втори клас и изучаваш математика .....това означава че съм до пълнил продадените бройки на по високи нива....като минеш в трети тогава ще изучаваме проценти и с колко ми се е вдигнала средната ....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от meche_cveti93 Разгледай мнение
                            аз качих средната че продавах около 35-40 лв....
                            средната се качва когато се купи на по-висока цена, ако се купи на по-ниска цена тогава средната пада

                            когато се продава, средната остава на същата цена - не се променя

                            .................. математика за втори клас

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от softohold Разгледай мнение
                              Аиде днеска да сме на плус де
                              Които разбира тука се спира

                              Коментар


                              • Аиде днеска да сме на плус де

                                Коментар

                                Working...
                                X