IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Петрол АД (PET)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Все още много скъпа акция. Правилно се изнасят бая хора с големи пакети. Инвест банк малко ги прецака и сега трябва да продават на "по-евтино", но то сега изглежда "евтино", след месец не се знае. Ако се окаже накрая, че са свързани и с мажоритарите това ще е е краят на надеждите говежди.

    Не е препоръка.

    Коментар


    • Леле, като чета мненията в тая тема разбирам, че наистина БФБ се е напълнила с дървояди (инвеститори и спекуланти, които обичат да хапват дървета)....
      На никого нищо не препоръчвам

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Amatyor
        ъъъъ може ли един аматьорски въпрос. Как определяте кога ще тръгваме нагоре?

        Щото тая акция е лишена от всякаква икономическа логика. Доказано не се влияе от общите настроения на БФБ, а и от тези зад океана. Счетоводния отчет беше като изсмукан от пръстите - явно писан за постигане на определени цели. Явно я движат вътрешнокорпоративни интереси, едрите акционери си въртят игрички някакви и от там акцията ходи ту надолу, ту нагоре - абсолютно без логика, поне за мен

        Може би единственото логично движение беше породено от изпадането от Софикс. Ама ако приемем, че то вече е изконсумирано - сега следват пак антилогичното движение. Та за мен да кажеш че ще тръгва нагоре - явно кристалната ти топка е някакъв нов модел, защото мойта не показва нищо смислено
        На това разсъждение няма как да получиш смислен отговор.

        Тук-таме допираш до истината, тъй че не се подценявай....

        Коментар


        • айде и аз съм пак в петрола сипванията не са проблем щом пазара взе над 300 000 на тази цена. Колко са компаниите в които като се появят 300к ще свършат за 5 мин? следва малко спекула до 5 лв и после ще видим аз половината ги готвя за 7.50, другите ще видим но 5.30 =20% изглежда добро начало за тях хубав уикенд на всички

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Nice Man
            Отново голямо изсипване преди приключване
            Просто на Пощата им трябваха парички-излязоха от Петрол и наляха в Елхим,Мостстрой и Оргахим

            Коментар


            • Отново голямо изсипване преди приключване

              Коментар


              • Първоначално изпратено от j1v
                Айде почна се пак
                и кой беше с големия пакет?
                препоръки не давам

                Коментар


                • Айде почна се пак

                  Коментар


                  • ъъъъ може ли един аматьорски въпрос. Как определяте кога ще тръгваме нагоре?

                    Щото тая акция е лишена от всякаква икономическа логика. Доказано не се влияе от общите настроения на БФБ, а и от тези зад океана. Счетоводния отчет беше като изсмукан от пръстите - явно писан за постигане на определени цели. Явно я движат вътрешнокорпоративни интереси, едрите акционери си въртят игрички някакви и от там акцията ходи ту надолу, ту нагоре - абсолютно без логика, поне за мен

                    Може би единственото логично движение беше породено от изпадането от Софикс. Ама ако приемем, че то вече е изконсумирано - сега следват пак антилогичното движение. Та за мен да кажеш че ще тръгва нагоре - явно кристалната ти топка е някакъв нов модел, защото мойта не показва нищо смислено

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от iv_cho
                      Първоначално изпратено от Батя
                      Първоначално изпратено от Hakkinen
                      Първоначално изпратено от Батя
                      Пак ли кобосите на стандарт сипаха?
                      Този беще пощальон
                      Аха, 10х!
                      Нека сипват момците, щом са спали като беше на 7 лв.
                      Айде и пощаджиите да свършат, белким тръгнем нагоре...
                      Булбанк и Пощенска мисля, че повече няма да продават, така че е време да потегляме нагоре и без това историята не помни скоро такива нива нa Петрол. А кой изкупи това количество с оферти първо 130к после 80к?
                      Мненията ми не са препоръка за покупка или продажба на акции!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя
                        Първоначално изпратено от Hakkinen
                        Първоначално изпратено от Батя
                        Пак ли кобосите на стандарт сипаха?
                        Този беще пощальон
                        Аха, 10х!
                        Нека сипват момците, щом са спали като беше на 7 лв.
                        Айде и пощаджиите да свършат, белким тръгнем нагоре...
                        препоръки не давам

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Hakkinen
                          Първоначално изпратено от Батя
                          Пак ли кобосите на стандарт сипаха?
                          Този беще пощальон
                          Аха, 10х!
                          Нека сипват момците, щом са спали като беше на 7 лв.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя
                            Пак ли кобосите на стандарт сипаха?
                            Този беще пощальон
                            "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

                            Коментар


                            • Пак ли кобосите на стандарт сипаха?

                              Коментар


                              • Промоцията тук май свърши, макар че на Булбанк и останаха още ...., дали ще пуснат и днес!
                                Мненията ми не са препоръка за покупка или продажба на акции!

                                Коментар

                                Working...
                                X