IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Петрол АД (PET)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Кой говори за паника ? Какво толкова е станало ? 4.87 е супер цена

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца
      :shock:
      Малиииииииииииии

      Не е препоръка за паника ;-)
      МНЕНИЕТО МИ (в никакъв случай) НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА

      Коментар


      • ei tva sega mi haresa

        Коментар


        • :shock:
          Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

          Коментар


          • Тук според мен ще пада дотогава ,докато цената не се хареса на този ,който бута...Не е препоръка,аз изкарах бързи 20% тук и съм доволен...

            Коментар


            • мисля че основния купувач,а в последствие и продавач е един и същ,така че не можем да говорим за печалба или загуба при него....търси повече акции,защото някои като мен се въздържаха и при 7 левовото ниво...

              Коментар


              • Valuator написа:

                МнениеПуснато на: Чет Фев 07, 2008 10:24 pm Заглавие: Отговорете с цитат
                Цената стигна ... докъдето можеше Smile Честито на ... продалите на тези нива Smile
                На този ден Петрол се купи на макс.....7.39 лв.....
                Колега , който сигурно може да каже повече......

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tandem
                  Първоначално изпратено от meche_cveti93
                  Инвестбанк и петролния кобос на Инвестбанк според мен са два различни субекта. По интересното е защо цялата минала седмица държаха цената над 7 лв. и със същите купени акции сега я свалиха до
                  5 .57 лв. Ако няма развитие в близките два дни това е следващата позиция ,която влиза в застой на тези нива.....
                  Не е препоръка....
                  Ако,някой който е посредничил за прехвърлянето на 6 млн акции за последните 2-3 месеца,не е ли редно да има по категорична позиция по случващото се днес?

                  Не препоръка за нищо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от meche_cveti93
                    Инвестбанк и петролния кобос на Инвестбанк според мен са два различни субекта. По интересното е защо цялата минала седмица държаха цената над 7 лв. и със същите купени акции сега я свалиха до
                    5 .57 лв. Ако няма развитие в близките два дни това е следващата позиция ,която влиза в застой на тези нива.....
                    Не е препоръка....
                    Ако,някой който е посредничил за прехвърлянето на 6 млн акции за последните 2-3 месеца,не е ли редно да има по категорична позиция по случващото се днес?

                    Коментар


                    • Инвестбанк и петролния кобос на Инвестбанк според мен са два различни субекта. По интересното е защо цялата минала седмица държаха цената над 7 лв. и със същите купени акции сега я свалиха до
                      5 .57 лв. Ако няма развитие в близките два дни това е следващата позиция ,която влиза в застой на тези нива.....
                      Не е препоръка....

                      Коментар


                      • Нямам акции тук но корекцията,срива ли как да го нарека почна като 104 разтовариха Монбат.Тея не са за подценяване .

                        Никаква препоръка не изказвам

                        Коментар


                        • явно "някой" не си е набавил достатъчно акций и този спад ще му помогне,следващият "връх" ще е над 7лв.
                          Кобоса на Инвестбанк , който досега купуваше на макс..... днес разпродаде ..... до 5.57 лв.Тука винаги уравненията са от четвърта степен....

                          Коментар


                          • явно "някой" не си е набавил достатъчно акций и този спад ще му помогне,следващият "връх" ще е над 7лв.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pesho777
                              Книжата на Петрол АД, например, се сринаха за един ден с 12.65% до 5.73 лева средна цена за акция, при прехвърлени 28 765 лота. От позиция на отваряне 6.56 лева цената се смъкна до 5.576 лева, като близо до това равнище мина голяма поръчка за 3 955 лота.

                              Преди седмица от компанията оповестиха намерението си за стартирането на мащабно строителство върху собствени терени в три български града за 3 млрд. долара. Ще бъдат изградени офиси и жилищни сгради, като инвестицията е дългосрочна и планирана за период от 10 години. Това е единствената публична информация, която би могла да обясни поведението на инвеститорите спрямо книжата на тази компания.
                              Аз си обяснявах покачването с тази новина
                              http://milom.blog.bg/

                              Коментар


                              • Книжата на Петрол АД, например, се сринаха за един ден с 12.65% до 5.73 лева средна цена за акция, при прехвърлени 28 765 лота. От позиция на отваряне 6.56 лева цената се смъкна до 5.576 лева, като близо до това равнище мина голяма поръчка за 3 955 лота.

                                Преди седмица от компанията оповестиха намерението си за стартирането на мащабно строителство върху собствени терени в три български града за 3 млрд. долара. Ще бъдат изградени офиси и жилищни сгради, като инвестицията е дългосрочна и планирана за период от 10 години. Това е единствената публична информация, която би могла да обясни поведението на инвеститорите спрямо книжата на тази компания.

                                Коментар

                                Working...
                                X