IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Петрол АД (PET)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Какъв беше тоя лъвски скок от лев?

    Коментар


    • и такова чудо видяхме на БФБ

      Коментар


      • тука съм просто изумен кво става хахахаха с по 20 % движения нагоре надолу един изсипва друг изкупува ебаси лудницата ))
        екстра за спекуланти хахахахах

        Коментар


        • кво ти шоу само а? и 106 и те ж играта дойдоха ... мноооооооогоооооо интересно

          Коментар


          • Баси и шоуто е тука !!!

            Коментар


            • АХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА
              Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

              Коментар


              • Паника ли е, какво е не знам?
                Ама е много сериозна работата!

                Коментар


                • КФН трябва да разследва!!! Стига са си затваряли очите!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от B.Graham
                    Ето ви една позиция която трябва (но няма) да се разследва обстойно от КФН.
                    За вчерашната разпродажба имаше евентуално обяснение, че разпродава чужденец, но днес.......... Не вярвам де е просто паника!!!

                    Коментар


                    • Ето ви една позиция която трябва (но няма) да се разследва обстойно от КФН.
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Viper
                        И все пак какво става тук?
                        Казва ли ти някой,смееш ли да попиташ?Пък и да попиташ никой нищо не знае

                        Коментар


                        • ...
                          изразеното мнение не представлява препоръка за покупка или продажба на ЦК.

                          Коментар


                          • И все пак какво става тук?
                            Мненията ми не са препоръка за покупка или продажба на акции!

                            Коментар


                            • Пошегувах се , не ми се искаше да засегна закупилите на 7

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ramzes
                                Кой говори за паника ? Какво толкова е станало ? 4.87 е супер цена
                                Супер е ако преди седмица е била 1 лв. а не 7 лв. ;-)
                                МНЕНИЕТО МИ (в никакъв случай) НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА

                                Коментар

                                Working...
                                X