IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Индустриален Капитал Холдинг АД (HIKA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Novaka_Bull
    Текуща пазарна цена 23 - 24 BGN + добри финансови показатели.



    Знам, че пазара не е логичен, но не може да се каже, че е и такъв и ще се радвам да коментирам с по опитни този въпрос:

    Смятате ли,че след евентуалното 4кратно увеличение на капитала

    пазарната цена ще падне до 4,6 - 4,8 BGN (в съответствие с сегашните финансови показатели).

    Успех на всички.
    Едва ли

    Коментар


    • Текуща пазарна цена 23 - 24 BGN + добри финансови показатели.



      Знам, че пазара не е логичен, но не може да се каже, че е и такъв и ще се радвам да коментирам с по опитни този въпрос:

      Смятате ли,че след евентуалното 4кратно увеличение на капитала

      пазарната цена ще падне до 4,6 - 4,8 BGN (в съответствие с сегашните финансови показатели).

      Успех на всички.

      Коментар


      • И аз се метнах на коня. Е не чак толкова сериозно, но се надявам да има за по бира - две /каса-две/

        Коментар


        • нали на това се надяваме,да има повече радост,че тези дни пак сериозно натоварих от тази позиция

          Коментар


          • Тук по тази позицийка обаче само симпатяги се събраха: Райфа, Пощата, Бенча, Каролците..

            Приятни емоции ни чакат до края на годината си мисля

            Коментар


            • А най - добре да направиш IPO. Сега там е далаверата!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от anton1
                KAK MOGA DA KUPIA AKCII NA HIKA?
                И след като вече знаеш как да купиш акции на HIKA, бъди разумен и попитай как може да ги продадеш!

                Коментар


                • blagodaria!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от anton1
                    KAK MOGA DA KUPIA AKCII NA HIKA?

                    Избираш си Инвестиционен посредник от тук:
                    http://www.profili.investor.bg/?cat=42
                    Отиваш там и казваш колко броя искаш и на каква цена, и си готов
                    Това е лично мнение и не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от anton1
                      KAK MOGA DA KUPIA AKCII NA HIKA?
                      Това е един невероятен първи постинг. Смело, решително, (без)отговорно! Направо по същество

                      Коментар


                      • KAK MOGA DA KUPIA AKCII NA HIKA?

                        Коментар


                        • Тия от Пощата не са ми много ясни, ама Бенчовците са странни птици.
                          А и както знаеш не им се носи много добра слава.

                          То пък на кой ли се носи!

                          Коментар


                          • Ако Бенчовете те изумяват по пинцип, какво ще кажеш за Пощаците по принцип?
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Не говоря само за покупките им тук, а като цяло за поведението им днес на пазара. То и моя кеш привърши, но така е по-добре щото в момента човек се чуди от какво да си купи.

                              Коментар


                              • Хех..Те от край време си пазаруват тука..Няма какво да те изумяват..Може само да им завиждаме благородно. И аз да имах cash, на тези нива си е егати промоцийката..ама немааааа

                                Не е препоръка..

                                Коментар

                                Working...
                                X