IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Индустриален Капитал Холдинг АД (HIKA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

    Не е сериозно ...мажо изкупува системно през БАКБ но не повдига цената
    Е защо да не е сериозно

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

      хм, може и да сте прав...и все пак някой след оса започна да обира до 2,4 и да спира.
      Не е сериозно ...мажо изкупува системно през БАКБ но не повдига цената

      Коментар


      • Първоначално изпратено от VBT Разгледай мнение

        На мен ми се струва, че обратното още не е почнало - не намирам уведомление за избор на брокер (както е по решението).

        Не е препоръка за търговия, имам акции на дружествто.
        хм, може и да сте прав...и все пак някой след оса започна да обира до 2,4 и да спира.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          за август и септември вече са минали(може би изкупени) 41хил.бр. Колко бяха гласували 400хил. бр. ?
          На мен ми се струва, че обратното още не е почнало - не намирам уведомление за избор на брокер (както е по решението).

          Не е препоръка за търговия, имам акции на дружествто.

          Коментар


          • за август и септември вече са минали(може би изкупени) 41хил.бр. Колко бяха гласували 400хил. бр. ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение

              Доколкото си спомням според българското законодателство това дружество трябва да започне изплащането на дивидента в рамките на 60 дни от датата на която е гласуван.

              А датата на ОСА е 13.6.2019 г. ?

              Всичко друго навява мисли или за лошо състояние или за некомпетентност.,
              Или за отпуска

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                На 1 септември ще дават. Парата споко
                Доколкото си спомням според българското законодателство това дружество трябва да започне изплащането на дивидента в рамките на 60 дни от датата на която е гласуван.

                А датата на ОСА е 13.6.2019 г. ?

                Всичко друго навява мисли или за лошо състояние или за некомпетентност.,

                Коментар


                • На 1 септември ще дават. Парата споко

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
                    Явно имат много работа, и нямат време да платят дивидента
                    Или са бавни, или са в отпуск или и двете

                    Имам акции, на дружеството не е препоръка.

                    Коментар


                    • Явно имат много работа, и нямат време да платят дивидента

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                        Абе тук станаха 2 месеца от ОСА - не трябваше ли някакъв дивидент да получим или не съм го усетил с мойте 100бр?
                        Обикновено (предходния път) в началото на септември по спомен.

                        Не е препоръка за търговия, имам акции на дружеството.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                          Абе тук станаха 2 месеца от ОСА - не трябваше ли някакъв дивидент да получим или не съм го усетил с мойте 100бр?
                          Не Тони, не са дошли още кинтите.. Може би ще е скоро.. И аз не съм усетил, пък имам 150 бройки )

                          Коментар


                          • Абе тук станаха 2 месеца от ОСА - не трябваше ли някакъв дивидент да получим или не съм го усетил с мойте 100бр?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                              Някой си пазари до 2.40 на пазарна вече няколко пъти но пък аск-а отново се напълни на 2.40 и така до следващото изкупуване до 2.40.
                              Кое не разбрахте мажо купува до 2.40

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                тук да не запуснаха обратното изкупуване?

                                п.п. дивидент взехме ли?


                                Някой си пазари до 2.40 на пазарна вече няколко пъти но пък аск-а отново се напълни на 2.40 и така до следващото изкупуване до 2.40.

                                Коментар

                                Working...
                                X