IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Логистика (6SL / FTXCO)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • В х3news е постъпила следната информация от Софарма трейдинг АД-София /SO5/ :
    Днес, 13.01.2010 г., в гр. София, бе подписан Договор за преобразуване по глава шестнадесета от Търговския закон чрез вливане на СОФАРМА ЛОГИСТИКА АД, в СОФАРМА ТРЕЙДИНГ АД.
    Тъй като и двете участващи в преобразуването дружества са публични дружества, съгласно чл. 124 от ЗППЦК договорът, докладите на управителните органи на участващите в преобразуването дружества и доклада на проверителя, се одобряват от заместник-председателя на Комисия за финансов надзор (КФН). След получаване на одобрението от КФН ще бъдат свикани ОСА на участващите в преобразуването дружества за вземане на решение за преобразуване. На основание чл. 262 "к"от Търговския закон, в срок не по-малко от 30 дни преди датата на общите събрания, Договорът и докладите на управителните органи ще бъдат представени в Търговския регистър, като обявяването ще се извърши едновременно по делата на преобразуващото се и приемащото дружество.
    Пълния текст на съобщението можете да откриете на адрес: http://www.x3news.com

    Честито на влезлите навреме

    Коментар


    • Схема, само скромно да попитам коя точно цена можеш да обясниш тук? Не че не ми харесва акцията, пак ще си купя някой ден, но не се сещам за начин, по който да "пресметна" колко е справедливата стойност на това нещо средно между ИД, дивелопър и касичка.
      Коментарът е с аналитичен характер и не представлява препоръка по смисъла на ЗПЗФИ.

      Коментар


      • ами немога да си обесня сегашната цена... и затова питам...

        п.с. мнението ми не е препоръка за покупко-продажба на акции


        Първоначално изпратено от ATILA
        Първоначално изпратено от Shemata
        и вчера...

        имаш ли понятие какво става???
        За съжаление НЕ!
        Имам само догатки, че продавача (на зор) е Пощенска банка!
        Ако са те, няма проблем!
        Мнението ми не е препоръка!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Shemata
          и вчера...

          имаш ли понятие какво става???

          Първоначално изпратено от ATILA
          Първоначално изпратено от Shemata
          Някой да знае какво става тук???

          какви са тези разпродажби днес???
          и вчера...
          За съжаление НЕ!

          Имам само догатки, че продавача (на зор) е Пощенска банка!

          Ако са те, няма проблем!

          Коментар


          • и вчера...

            имаш ли понятие какво става???

            Първоначално изпратено от ATILA
            Първоначално изпратено от Shemata
            Някой да знае какво става тук???

            какви са тези разпродажби днес???
            и вчера...
            Мнението ми не е препоръка!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Shemata
              Някой да знае какво става тук???

              какви са тези разпродажби днес???
              и вчера...

              Коментар


              • Някой да знае какво става тук???

                какви са тези разпродажби днес???
                Мнението ми не е препоръка!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Michelangelo
                  Първоначално изпратено от Altruista
                  тези кога се очаква да изкарат тримесечен отчет, някой знае ли?
                  Има го в Бюлетина на Инвестор-а:

                  http://bull.investor.bg/?search%5B%5...&end_year=2008
                  Тука няма ли да се вдигне малко цената ?

                  Някой знае ли какво е бъдещето на тая малка фирмица

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Altruista
                    тези кога се очаква да изкарат тримесечен отчет, някой знае ли?
                    Има го в Бюлетина на Инвестор-а:

                    http://bull.investor.bg/?search%5B%5...&end_year=2008

                    Коментар


                    • тези кога се очаква да изкарат тримесечен отчет, някой знае ли?

                      Коментар


                      • Ей тая книга FTXCO много загубена работа от Октомври 2007 до сега е паднала 2 пъти от 3.10 до 1.50 лв. Едва сега я поглеждам, пълен боклук, как може такива неща да се търгуват.

                        Коментар


                        • На 14 март 2007 г., или няколко дни преди това.
                          Коментарът е с аналитичен характер и не представлява препоръка по смисъла на ЗПЗФИ.

                          Коментар


                          • Някой знае ли ДОНЕВ ИНВЕСТМЪНТ кога стана акционер с повече от 18% тук ?
                            Мненията ми не са препоръка или съвет за покупко-продажба на акции

                            Коментар


                            • цената тук беше балонна и сега всичко лека-полека си идва на мястото
                              само това че Софарма е основен акционер не оправдава цена 2-3 пъти над реалната за тази куха черупка
                              Софарма имоти е дригия подобен балон, който обаче засега го поддържат успешно. И така докато някой голям не реши че иска да излезе от там.

                              Коментар


                              • Важна е комисионната. Затова измислиха софтуери, за какво ти са посредници.
                                Всеки ход е грешен!

                                Коментар

                                Working...
                                X