IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Евроинс (5IC / EURINS)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Момчета мисля, че някъде бяха казали, че при първия ден ограниченията падат. :wink:

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Тутманик
      Излезе отчета на ДЗИ /за тези, които не са го видяли/.
      Гледам, разбираш ли, собствения к-л.
      А! 4,212 млн печалба от мин. година ги нема. Брех ма'а му стара?!?
      В отчета за собствения к-л 10% /421 хил/ разпределени за резерв, ОК!, ама другите ги нема - просто излезли.
      А пък дивидент не са разпределяли - гаранция!!!
      .
      С две думи - ако може някой светнат в застрахователното счетоводство да вземе мнение - моля ви!
      Не искам да влизам някакъви задълбочени коментари, но в края на годината всяко едно застрахователно дружество трябва да заделя сума за резерва си. Това се прави с цел покриването на катастофични рискове и тн. Така, че това е нормално.

      Коментар


      • ето го документирано - е на това му се вика скандал!

        http://images02.snimka.bg/000374141-big.jpg
        Всеки може да спечели от борсата, но не всеки може да печели от борсата

        Коментар


        • ...но ние нали сме отдавна наясно за кого са ограниченията: за дребните спекуланти (да припомня, ако се опитваме да забравим, де...).
          Иначе, за всички, които не спадат към огромната група "дребни", правилата са различни и никъде не се публикуват...
          То и системата не ги ограничава по никакъв начин... Да сме чули някой от тях да се е оплакал, че връзката му с БФБ липсва... Няма как това да стане, защото връзката на тези, които не са в групата "дребни" (риби), е един най-обикновен телефон... от предшестващия борсовата търговия ден...

          Бъдете здрави и щастливи! :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от безимен
            Прави ли ви впечатление последната акция "продава" на Евроинс в Кобоса и каква е цената й?...

            Ми това си е не "златна", а навярно "диамантената" акция на дружеството, даваща, най-вероятно изключителни права, вкл. (предположение ;-) ) спиране на всички решения на ОСА... И най-вероятно притежателят й получава и кюлче злато от Федералния резерв със стойността на акцията...
            хаха - страшно
            тоя е сбъркал отвсякъде поръчката - сигурно е искал да пусне 3,000 акции на цена 1 лв. и то не да продаде, а да купи
            леле ще умра от смях - интересно ми е как е пусната тая поръчка при условие, че вече акциите са с дневно ограничение
            Всеки може да спечели от борсата, но не всеки може да печели от борсата

            Коментар


            • Някой се гъбарка с борсата и така май и се пада след днес, колегите могат да кажат кой е.
              tya

              Коментар


              • Прави ли ви впечатление последната акция "продава" на Евроинс в Кобоса и каква е цената й?...

                Ми това си е не "златна", а навярно "диамантената" акция на дружеството, даваща, най-вероятно изключителни права, вкл. (предположение ;-) ) спиране на всички решения на ОСА... И най-вероятно притежателят й получава и кюлче злато от Федералния резерв със стойността на акцията...

                Коментар


                • Излезе отчета на ДЗИ /за тези, които не са го видяли/.
                  Гледам, разбираш ли, собствения к-л.
                  А! 4,212 млн печалба от мин. година ги нема. Брех ма'а му стара?!?
                  В отчета за собствения к-л 10% /421 хил/ разпределени за резерв, ОК!, ама другите ги нема - просто излезли.
                  А пък дивидент не са разпределяли - гаранция!!!
                  .
                  С две думи - ако може някой светнат в застрахователното счетоводство да вземе мнение - моля ви!

                  Коментар


                  • А, значи сме съдружници в това, на което не му правиш реклама. Чао, трябва да бягам...
                    tya

                    Коментар


                    • ...и аз исках нещо ново да видя за Адванс, но не би (да не кажат, че правя реклама)...

                      Коментар


                      • Да, днес се скатах да наблюдавам увеличението на Атера, което не се състоя и Евроинс, та уцелих цирка.
                        tya

                        Коментар


                        • ... и ти ли си тук, моето момиче!

                          Давам си сметка, че съм пропуснал (съвсем несъзнателно) и спекулантКите (в добрия смисъл на думата, де) с цените на борсовите инструменти...

                          Коментар


                          • И аз си го помислих, безимен, като гледах шаш и паниката, беше ми много интересно. явно си струва да наблюдаваш новите емисии
                            tya

                            Коментар


                            • Не може да се отрече правото на този, който държи и хляба, и ножа: да провери дали всички внимават в картинката и да опита да завихри страстите у спекулантите с цените на прохождащо дружество..., отделно са сметките на някои (избрани) от първите да реализират доход като се освободят още днес от придобитите книжа...

                              Спокойно, не се косете, че не сте между първите избранници! Светът не е свършил! Проявете самообладание: пазарът си идва на мястото!

                              Коментар


                              • Направо се чудя кой е луд да купува при тези нива при положение, че максималната цена за утре ще е под 4 лв!?

                                Коментар

                                Working...
                                X