IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Неохим АД (NEOH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

    Цената на амониевата селитра е в пряка зависимост от цената на царевецата.
    Цената на папира тук е във функция от цената на торта.
    А царевицата тия дни е на мах.
    Та така...
    Определено много добре им се получи!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      A цената на папира леко дръпна надолу с малък обем - няма шматки като мен да купуват, няма пауър, така че чакаме отчета. А и тук не знам какви са политическите зависимости - ако верно са на хранилка към герП, може и да им се случи случка. Ма пък ако дадат едни 3 лева дивидент, нищо чудно да ударим едно Брунате - да се изразя и аз като Импето - голям образ беше и определено липсва на форума
      Цената на амониевата селитра е в пряка зависимост от цената на царевецата.
      Цената на папира тук е във функция от цената на торта.
      А царевицата тия дни е на мах.
      Та така...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

        Тук съм готов за бас, че дивидента /ако има/ няма да е повече от два лева, и ще ти стискам палци да го спечелиш
        15M за разпределение 30% естествено прави към 2 лв ...но ако дадат дивидент дават индикация за другата година когато по всичко личи печалбата ще е много по голяма ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
          A цената на папира леко дръпна надолу с малък обем - няма шматки като мен да купуват, няма пауър, така че чакаме отчета. А и тук не знам какви са политическите зависимости - ако верно са на хранилка към герП, може и да им се случи случка. Ма пък ако дадат едни 3 лева дивидент, нищо чудно да ударим едно Брунате - да се изразя и аз като Импето - голям образ беше и определено липсва на форума
          Тук съм готов за бас, че дивидента /ако има/ няма да е повече от два лева, и ще ти стискам палци да го спечелиш

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

            Не ти схващам логиката.. Герп ги урежда да продават торове на земеделците ли ти е тезата.. иначе не биха купували от тях, така ли?
            Не съм чувал за обществени поръчки за покупка на торове или нещо подобно. Това че имат близки отношения със силните на деня, не ги прави автоматично зависими от тях

            Дори зад смъкването на цената на газта заслугата не е на Боко, който се дуе като пуяк и си приписва успеха.. Добре че беше ЕС да натисне Газпром.. "Заслугата" на герберите е че плащахме най-скъпата газ в Европа толкова години!!!
            Логиката е, че там, където са кадри на герП, а тук явно има такива, държавата (в лицето на новата власт) може да дръпне ръчната. Не, не е нужно да има държавни поръчки - 2-3 "изненадващи" проверки на НАП, 2-3 акта, щото не са достатъчно зелени и т.н. Дано не стане де, ма обвързването с потъващ кораб като герП определено не беше особено умно от страна на нЕкои хора от ръководството...
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              A цената на папира леко дръпна надолу с малък обем - няма шматки като мен да купуват, няма пауър, така че чакаме отчета. А и тук не знам какви са политическите зависимости - ако верно са на хранилка към герП, може и да им се случи случка. Ма пък ако дадат едни 3 лева дивидент, нищо чудно да ударим едно Брунате - да се изразя и аз като Импето - голям образ беше и определено липсва на форума
              Не ти схващам логиката.. Герп ги урежда да продават торове на земеделците ли ти е тезата.. иначе не биха купували от тях, така ли?
              Не съм чувал за обществени поръчки за покупка на торове или нещо подобно. Това че имат близки отношения със силните на деня, не ги прави автоматично зависими от тях

              Дори зад смъкването на цената на газта заслугата не е на Боко, който се дуе като пуяк и си приписва успеха.. Добре че беше ЕС да натисне Газпром.. "Заслугата" на герберите е че плащахме най-скъпата газ в Европа толкова години!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                A цената на папира леко дръпна надолу с малък обем - няма шматки като мен да купуват, няма пауър, така че чакаме отчета. А и тук не знам какви са политическите зависимости - ако верно са на хранилка към герП, може и да им се случи случка. Ма пък ако дадат едни 3 лева дивидент, нищо чудно да ударим едно Брунате - да се изразя и аз като Импето - голям образ беше и определено липсва на форума


                Гоуллем си разпределуител..., при Шпидера чакаш 2, а тука 3 без пазърлък искаш

                Коментар


                • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

                  Че и 44 допълнителни вагона за извозване на готовата продукция наскоро са наели
                  Котьоооо
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                    Тук се чака отчета, но казват, че тировете продължавали да товарят без почивка.
                    Че и 44 допълнителни вагона за извозване на готовата продукция наскоро са наели

                    Коментар


                    • A цената на папира леко дръпна надолу с малък обем - няма шматки като мен да купуват, няма пауър, така че чакаме отчета. А и тук не знам какви са политическите зависимости - ако верно са на хранилка към герП, може и да им се случи случка. Ма пък ако дадат едни 3 лева дивидент, нищо чудно да ударим едно Брунате - да се изразя и аз като Импето - голям образ беше и определено липсва на форума
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

                        А пък цената на азотния тор по света и у нас продължава да расте...
                        Ми да. Такива ми ти работи.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                          Тук се чака отчета, но казват, че тировете продължавали да товарят без почивка.
                          А пък цената на азотния тор по света и у нас продължава да расте...

                          Коментар


                          • Тук се чака отчета, но казват, че тировете продължавали да товарят без почивка.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                              Юрка така е. Някои слезнаха и трябваше да влезнат от ракетата, защото тежаха и бяха започнали да се чувстват несигурни.
                              За да заемеш мястото на някой, трябва да ти го освободи.
                              Има хора, които се качиха на 15-20, направиха добър профит, може да са видяли някъде другаде по-добър хоризонт

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
                                Трябва да има спирки, който иска да слезе, който иска да качи, който иска да допълни, затова е борса, не е препоръка
                                Юрка така е. Някои слезнаха и трябваше да влезнат от ракетата, защото тежаха и бяха започнали да се чувстват несигурни.
                                За да заемеш мястото на някой, трябва да ти го освободи.

                                Коментар

                                Working...
                                X