IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Неохим АД (NEOH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Кога ще преведат дивидента, че мисла да реинвестирам преди да е станала артията 30+ ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

      E за какво живеем... да ги трупаш и даи ги гледаш като чичо скруч ли...?преживявания чувства емоции мацки,там са ми най силните и уверени инвестиции!
      Така, така...инвестиции в спомени го наричам аз. Има си време за вся и всьо. Скрудж Мак Дак не ми е кумир Но имай предвид, че докато ти витаеш в облаците от преживявания, чувства, емоции и мацки, последните те мерят отгоре до долу и ти броят инвестициите, защото ти си една евентуална печаливша инвестиция за тях.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tany tan Разгледай мнение

        Бин ги у мацките, не са добра инвестиция
        E за какво живеем... да ги трупаш и даи ги гледаш като чичо скруч ли...?преживявания чувства емоции мацки,там са ми най силните и уверени инвестиции!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

          И ново повишение на торовете на Неохим има от т.седмица
          С тази голяма продукция на склад ни очакват добри резултати за Q3

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

            Заведи някоя мацка на море,стига тези акции!
            Бин ги у мацките, не са добра инвестиция

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

              Това ми звучи като положителна новина
              И ново повишение на торовете на Неохим има от т.седмица

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hullo Разгледай мнение

                Днес в новините пишеше, че някои от големите китайски компании за торове заявиха, че временно ще спрат износа, за да осигурят доставки на вътрешния пазар, след като цените в един от най -големите производители на зърно в света достигнаха рекордни нива.
                Това ми звучи като положителна новина

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                  Заведи някоя мацка на море,стига тези акции!
                  Цяло лято съм на море....... не се притеснявай, а с мацките е сложен въпроса........

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                    Купи си чуждоземските..... ние ще се мъчим с наще.... не е препоръка
                    Заведи някоя мацка на море,стига тези акции!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                      Купи си чуждоземските..... ние ще се мъчим с наще.... не е препоръка
                      Взех днес малко от наще...ще се мъчим заедно

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tany tan Разгледай мнение

                        Селитрата, гаа, тока и пр....всичко ще е нагоре. Инфацията си се вихри с пълна сила...така, че със сигурност щe e UP. Особено при това P/E!
                        Днес в новините пишеше, че някои от големите китайски компании за торове заявиха, че временно ще спрат износа, за да осигурят доставки на вътрешния пазар, след като цените в един от най -големите производители на зърно в света достигнаха рекордни нива.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение
                          Цената на газта е 50лв в момента .. миналата година имаше цени 18лв за няколко месеца . Да не говоря преди корекцията с ГАЗПРОМ цените бяха 44 лв . Тук интереса е с кеша кво правим ..
                          Ще се раздава на хората преди следващите избори. Само да видим дали ще са за парламент или местната власт.

                          Коментар


                          • Цената на газта е 50лв в момента .. миналата година имаше цени 18лв за няколко месеца . Да не говоря преди корекцията с ГАЗПРОМ цените бяха 44 лв . Тук интереса е с кеша кво правим ..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение

                              Досега винаги губят толкова какво се е променило ...цените на селитрата ОК ама и на газа не отстъпват ..
                              Селитрата, гаа, тока и пр....всичко ще е нагоре. Инфацията си се вихри с пълна сила...така, че със сигурност щe e UP. Особено при това P/E!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tany tan Разгледай мнение

                                Евалата брато, ма се чудя Неохим ли да купя, Commerzbank, или пък Vodafone ??? А кажи сега, без да е препоръка за сделка, знаем си.
                                Купи си чуждоземските..... ние ще се мъчим с наще.... не е препоръка

                                Коментар

                                Working...
                                X