IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Неохим АД (NEOH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Капитализация: 118.9 млн. лева.
    Печалба: 51 млн. лева.
    Кеш: 71 млн. лева.
    Въпрос за 1 млн. лева: Какво не е наред

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

      Аз пък си има достатъчно... няма ликвидност за Нео по сериозно тук... не вярвам повече от 60
      Ако изкарат още 20-на милиона за Q1 може да видим доста повече от 60 лв. Аз лично съм се прицелил в 100-чката, ама са видим, чакаме с интерес как ще се развие мача

      Коментар


      • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

        Всички сме я изтървали... аз лично нямам достатъчно .. и не само аз
        Аз пък си има достатъчно... няма ликвидност за Нео по сериозно тук... не вярвам повече от 60

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
          Russia Bans Fertilizer Exports; Will Weigh on Brazil Corn Crop

          https://gro-intelligence.com/insight...azil-corn-crop
          Преди години са изнасяли доста за Бразилия.Сигурно са си запазили контактите.Така биха могли да компенсират свитото вътрешно потребление.
          !не е препоръка!

          Коментар


          • Познах за новия едногодишен рекорд, който стигнахме и минахме още днес..... следващата ми прогноза е 50+ още през февруари

            Коментар


            • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

              Според мен Софикс през крив макарон.. но 80-100 лв. като нищо ще видим тук скоро.
              Бруталното рали тепърва предстои. Тоя път смятам, че ще бием рекордите.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от intellect Разгледай мнение
                Влизане в Софикс е изключително невероятен сценарий. Засечката е след няма и месец, а ниската ликвидност до излизането на отчета в общи линии предреши нещата за Неохим. Но е факт, че аскът е сериозно разреден и предлагането е много рехаво.
                Според мен Софикс през крив макарон.. но 80-100 лв. като нищо ще видим тук скоро.

                Коментар


                • Влизане в Софикс е изключително невероятен сценарий. Засечката е след няма и месец, а ниската ликвидност до излизането на отчета в общи линии предреши нещата за Неохим. Но е факт, че аскът е сериозно разреден и предлагането е много рехаво.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от конан Разгледай мнение
                    Отиваме към 50 лв.
                    О, да и доста на север след това

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

                      Длъжен ли е?
                      Най-вероятно след 1 месец ще го зъдължат.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hullo Разгледай мнение
                        Усещате ли как фонда на Никито, ще пълни пак на 60-70 лева ?
                        Длъжен ли е?

                        Коментар


                        • Усещате ли как фонда на Никито, ще пълни пак на 60-70 лева ?

                          Коментар


                          • Нема артии. Ако искаш да купуваш, трябва да се качваш по стълбата нагоре. Иначе стоиш с празни ръце и гледаш

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение

                              С кое има общо. Ако и с торовете няма общо, че какво остава ... чиста акция ли??
                              Говоря за цената на акцията.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                                Всички сме я изтървали... аз лично нямам достатъчно .. и не само аз
                                Напълно вярно. Хапя си задника, че не затворих някои губещи позицийки миналата седмица, докато имаше някакви аскове на 36 лева. Обаче ликвидността навсякъде е смешна, а спредът е по 5%. Хич не е лесна работа да се затвори на мига всичко над трицифрена сума.

                                И тук в момента до 50 лева са 500 акции, няма и 25 хиляди лева аск. Жалка история и зверски риск. Сутринта някой набра книжа за ниска петцифрена сума и таблото светна пак с двуцифрен ръст по позицията. Няма кой да продава, защото и почти никой няма. Или поне не достатъчно...

                                Коментар

                                Working...
                                X