IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Неохим АД (NEOH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от cam Разгледай мнение
    Дивидент ще има, пише го в поканата, ако искате да бъдете полезни за себе си, препоръчвам ви да питате ДВИ-то защо е намалял капацитета за тримесечието и докога ще е така, много е любезен, народен човек е, всичко ще каже, а ако нещо не знае, ще ви насочи с кого да говорите, преди година бях акционер и го питах защо намалява износа, насочи ме към директора, който отговаря за износа, той каза, че не е запознат и не може да коментира краткосрочните резултати, но е е спокоен за бъдещето на износа и не вижда проблеми....
    Т.е. никаква информация не си получил.

    Коментар


    • Дивидент ще има, пише го в поканата, ако искате да бъдете полезни за себе си, препоръчвам ви да питате ДВИ-то защо е намалял капацитета за тримесечието и докога ще е така, много е любезен, народен човек е, всичко ще каже, а ако нещо не знае, ще ви насочи с кого да говорите, преди година бях акционер и го питах защо намалява износа, насочи ме към директора, който отговаря за износа, той каза, че не е запознат и не може да коментира краткосрочните резултати, но е е спокоен за бъдещето на износа и не вижда проблеми....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


        за над 1.50лв./акция ще я завърти такъв тайфун...- че жал ще зажялят последните продавци, но и аз невярвам да развържат кесията, по важно е да направят предприятието рентабилно. Поел съм премерен риск и остисквам за сегис
        Дивидентът в спекулативните позиции не е с такава тежест, която му придавате с Груйката. В хартишките които нередовно снасят дивидент с по-голяма тежест си остават тежестта на мажовеца, наличието на фирмички по входа и изхода, вътрешнярите и особено в случая зависимостта от ресурса, който по време на кризи е волатилен и може бързо да промени показанията в отчета.
        Един дивидент пролет не прави. А след него, какво може да се очаква при спекулативни позиции освен стъпка надолу?. Ясно е само това, че ще опитвате да се освобидите от книжата в пика, който очаквате хсртишката да направи малко преди дивидента. И в това виждате засега спасителната сламка.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

          Козе, успокой се, имаш възможност да купиш читава акция на евтина цена.... не се отваря всеки ден такъв шанс!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

            Това е твое решение. Не мога да се бъркам.
            Козе, успокой се, имаш възможност да купиш читава акция на евтина цена.... не се отваря всеки ден такъв шанс!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

              Това е твое решение. Не мога да се бъркам.
              Не очаквам да вземеш решението вместо мен, а само да ми помогнеш то да бъде по-информирано. Но не си задължен, разбира се.
              Пътека се прави камък по камък!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                И аз мога да ти кажа - за твърдение три, ако не беше анонимен форум, можех да те съдя и така да ти го набия, че да се чудиш откъде ти е дошло! Удивен съм как уж реномирана медия като Инвестор.бг търпи подобни тролове, но все някога идва Видовден.

                За такива като теб важи максимата (вероятно не сте я чували във Варна, не е разпространена сред малцинствените групи) - досега само родителите ти знаеха колко си "интелигентен", чрез форума на Инвестор "интелигентността" ти стана достояние на целия свят. Наистина съжалявам, че форумът е анонимен!
                Прочети пак шеста точка с моя пост!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                  Ще съм ти благодарен да ги споделиш, че влезнах символично и се чудя дали да не понакупя по-сериозно.
                  Това е твое решение. Не мога да се бъркам.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Свилен Колев Разгледай мнение
                    Има само препис-извлечение от заседанието и е свързано с приемането на дневния ред за ОСА. Материалите за ОСА - след като мине вписването...

                    за над 1.50лв./акция ще я завърти такъв тайфун...- че жал ще зажялят последните продавци, но и аз невярвам да развържат кесията, по важно е да направят предприятието рентабилно. Поел съм премерен риск и остисквам за сегис

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                      Има и още 3-4 причини за настоящите нива.
                      Ще съм ти благодарен да ги споделиш, че влезнах символично и се чудя дали да не понакупя по-сериозно.
                      Пътека се прави камък по камък!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                        Бих се изненадал /приятно/ ако предложат дивидент. Аз разчетох търговията така - спада до 32 лева породен от по-слабите пподажби, от 32 до днешни нива заради липса на дивидент. Но вероятно съм сбъркал, знае ли човек...
                        От 32 надолу падна, защото има голям продавач от няколко месеца пуска на порции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Супер, дано си прав. да видим и дали ще е символичен
                          Груйка тука яко ще захлебиш с дивидента, въпреки че се сурна от 40 на 30

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от cam Разгледай мнение
                            Дивидент ще има, вижте поканата...
                            Супер, дано си прав. да видим и дали ще е символичен
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Дивидент ще има, вижте поканата...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от top

                                Груецо,
                                първо, твоите басове са пълен майтап,
                                второ, осирането на форума дойде от твоите безсмислени мнения, в което обиждаш останалите участници.
                                Трето, доказан лъжец си,
                                Четвърто, алтерко нямам.
                                Пето, друг ник не използвам Шесто, вероятно ще ми изтрият това мнение, но да ти кажа едно - много си тъп!
                                И аз мога да ти кажа - за твърдение три, ако не беше анонимен форум, можех да те съдя и така да ти го набия, че да се чудиш откъде ти е дошло! Удивен съм как уж реномирана медия като Инвестор.бг търпи подобни тролове, но все някога идва Видовден.

                                За такива като теб важи максимата (вероятно не сте я чували във Варна, не е разпространена сред малцинствените групи) - досега само родителите ти знаеха колко си "интелигентен", чрез форума на Инвестор "интелигентността" ти стана достояние на целия свят. Наистина съжалявам, че форумът е анонимен!
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X