IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Неохим АД (NEOH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://www.dnevnik.bg/biznes/2021/1...?ref=mobileapp

    Коментар


    • Айде пак разходи

      Коментар


      • И да уточним.. Не агитирам за покупки на тази акция, според мен има и по-добри алтернативи на БФБ.. дори и сега.
        Просто си давам мнението по казуса, това е!

        *Имам акции тук но са незначително тегло в портфейла ми..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Dio Разгледай мнение

          Това ме притеснява - перспективата, Не към фалит както беше тогава, разбира се. Но не ми изглежда много сигурно бъдещето и една загуба за първото тримесечие на 2022 също ми изглежда вероятна. Е до месец април-май има много време, но все още се съмнявам как нашият пазар ще приеме високи цени на продукта. Дано познаеш. Все пак си доста опитен в риска
          Как точно си представяш компания с кеш в пъти над задълженията си да фалира!? Според теб дали са чак толкова тъпи, че нарочно да работят на големи загуби месеци наред докато се декапитализират!? Не! Ако има клиенти за скъпата продукция ще я произвеждат, ако няма, просто ще спрат инсталациите за да не генерират загуби. Но все пак мисля че няма да се стигне до там.. Земеделците в един момент ще стиснат зъби и ще бръкнат по-дълбоко в джобовете, защото нямат друга алтернатива.. иначе с реколта на 50% от потенциала, ще им в пъти по зле.

          Паживьом, па увидем

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

            Мне.. при този пазарен сентимент в момента, шанса ми се вижда пренебрежимо малък за да заложа.
            Говориш за едни други времена, които отдавна са история.. Мисли в перспектива!
            Това ме притеснява - перспективата, Не към фалит както беше тогава, разбира се. Но не ми изглежда много сигурно бъдещето и една загуба за първото тримесечие на 2022 също ми изглежда вероятна. Е до месец април-май има много време, но все още се съмнявам как нашият пазар ще приеме високи цени на продукта. Дано познаеш. Все пак си доста опитен в риска

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Dio Разгледай мнение

              Батя, а едно второ дъно около 16 не ти ли изглежда също така вероятно.
              Мне.. при този пазарен сентимент в момента, шанса ми се вижда пренебрежимо малък за да заложа.
              Говориш за едни други времена, които отдавна са история.. Мисли в перспектива!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Dio Разгледай мнение

                Батя, а едно второ дъно около 16 не ти ли изглежда също така вероятно.
                Само наличния кеш / броя акции ти дава цена от 17.71 лв. При цена от 16 лв по-добре да закриваме дружеството и да приберем парите.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                  А дано, ама надали!
                  Батя, а едно второ дъно около 16 не ти ли изглежда също така вероятно.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                    А дано, ама надали!

                    Ти май и други акции чакаше да паднат колега и сега предполагам гледаш с влажен поглед
                    Изчакай .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение

                      Изчакай , ще има .
                      А дано, ама надали!

                      Ти май и други акции чакаше да паднат колега и сега предполагам гледаш с влажен поглед

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                        Никой не дава под 23 баси..... яд ме е че не купих повече на 22 и нещо
                        Изчакай , ще има .

                        Коментар


                        • Ноември да произвеждат на мах и да изнасят... че после не се знае

                          Изненада: Природният газ в България ще е два пъти по-евтин от този в ЕС през ноември

                          https://btvnovinite.bg/bulgaria/izne...z-noemvri.html

                          Коментар


                          • Никой не дава под 23 баси..... яд ме е че не купих повече на 22 и нещо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
                              Ако не са пуснали завода е чудно какво ще продават 4-то тримесечие, склада празен. Не е ясно ще има ли и купувачи на тези цени
                              Поетапно бе възобновена работата на производствените инсталации на “Неохим” АД, в периода от 15.10.2021г. до 20.10.2021г.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
                                Ако не са пуснали завода е чудно какво ще продават 4-то тримесечие, склада празен. Не е ясно ще има ли и купувачи на тези цени
                                Заводът за торове в Димитровград вече работи

                                https://agri.bg/novini/zavodt-za-tor...d-veche-raboti


                                Обаче не знам кой ли ще купува на тия цени на торта.
                                А и след 3 дни ще имаме нова газова цена...

                                Коментар

                                Working...
                                X