IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Неохим АД (NEOH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение

    Прав си. При настоящата цена 5 лева би се равнявало на 12.5% дивидентна доходност. При евентуално поскъпване, тя ще падне, затова аз бих заложил на по-висок дивидент.
    Фактите са следните: 51 млн. лева печалба, кое друго публично дружество има толкова? Кешът е 71 млн. лева, което прави по 27.50 лева на акция, а ние се търгуваме на смешните близо 40 лева.
    Ейй всичко в розово... а дълг аобрачите от фирми а далаверката с придобиването на поставеното лице
    а начина и тайминга по който поднесоха отчета... надъхвайте се умерено

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

      Чак 10 лв. според мен няма да дадат, ще предпочетат да инвестират в модернизация, което ще е супер за в бъдеще. Аз мисля, че и 5 лв. ще е супер! Важно е и какво ще стане с новите собственици на Бореалис...... може пък да искат да придобият и останалите 80% от Неохим..... руснаците не си знаят парите
      Прав си. При настоящата цена 5 лева би се равнявало на 12.5% дивидентна доходност. При евентуално поскъпване, тя ще падне, затова аз бих заложил на по-висок дивидент.
      Фактите са следните: 51 млн. лева печалба, кое друго публично дружество има толкова? Кешът е 71 млн. лева, което прави по 27.50 лева на акция, а ние се търгуваме на смешните близо 40 лева.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение

        При настоящата печалба от 51 млн. лева, всичко под 10 лева ще е подигравка. Разбира се, това не е препоръка.
        Сделката тук бе сключена на доста по-високи цени, както бе посочено по-долу, ето защо си мисля, че тези инвестиции могат да се възвърнат с:
        - Още един добър отчет за Q1, на фона на поевтиняването на газа;
        - Дивидент, който да зарадва, както инвеститорите, така и собствениците;
        - Влизане в SOFIX;
        - Инвестиции, инвестиции и... инвестиции
        Чак 10 лв. според мен няма да дадат, ще предпочетат да инвестират в модернизация, което ще е супер за в бъдеще. Аз мисля, че и 5 лв. ще е супер! Важно е и какво ще стане с новите собственици на Бореалис...... може пък да искат да придобият и останалите 80% от Неохим..... руснаците не си знаят парите

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение

          Дивидент нула и един студен душ за изтрезняване
          Казала мечката, когато не можела да стигне меда!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение

            Дивидент нула и един студен душ за изтрезняване
            Много е лошо да нямаш и да гледаш как други правят пари...... съжалявам

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

              Според теб як дивидент колко е: 1 лв, 2 лв, 5 лв или .... ?
              Дивидент нула и един студен душ за изтрезняване
              Я всегда буду твоим поводом напиться.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                Според теб як дивидент колко е: 1 лв, 2 лв, 5 лв или .... ?
                При настоящата печалба от 51 млн. лева, всичко под 10 лева ще е подигравка. Разбира се, това не е препоръка.
                Сделката тук бе сключена на доста по-високи цени, както бе посочено по-долу, ето защо си мисля, че тези инвестиции могат да се възвърнат с:
                - Още един добър отчет за Q1, на фона на поевтиняването на газа;
                - Дивидент, който да зарадва, както инвеститорите, така и собствениците;
                - Влизане в SOFIX;
                - Инвестиции, инвестиции и... инвестиции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение

                  Един як дивидент и сме там.
                  Според теб як дивидент колко е: 1 лв, 2 лв, 5 лв или .... ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от veteran4 Разгледай мнение

                    "Феборан" придобиха своя дял на 65 лв.
                    Един як дивидент и сме там.

                    Коментар


                    • Следващата седмица май ще атакуваме върха от миналата година около 42 лв. някъде беше

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Absolute_Amateur Разгледай мнение

                        Интересно менение, но това е може би едно от най-подходящите дружества за влизане при тези показатели ... или поне беше в продължение на цяла година. Но докато някои, които не ги "кефи мениджмънтът" се оглеждат, тя цената отиде на 40 лв. Нека мнението ми не се приема като препоръка за покупка или продажба на акции!
                        Ма що бе, нека се приема като препоръка какъв му е проблема !
                        Играчът най-добре се учи като се ушие
                        Я всегда буду твоим поводом напиться.

                        Коментар


                        • В момента да плюеш срещу тази акция означава, че изобщо не си запознат с нещата.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение

                            Koza, виж първо премаркета и не се самобалонирай!
                            Приеми, че си влязал в неподходящо дружество в неподходящ момент.
                            Огледай се, Просто е !
                            Интересно менение, но това е може би едно от най-подходящите дружества за влизане при тези показатели ... или поне беше в продължение на цяла година. Но докато някои, които не ги "кефи мениджмънтът" се оглеждат, тя цената отиде на 40 лв. Нека мнението ми не се приема като препоръка за покупка или продажба на акции!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                              39.60 Другата седмица!
                              Много навиячи - циркът е осигурен
                              Не е препоръка

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                                В момента трябва да е 50.
                                Тая година бирата е друга.
                                аз мисля, че струва повече от 50 лв...... ама да видим как ще се развие мача

                                Коментар

                                Working...
                                X