IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фаворит Холд - (FAVH / AFH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • BFB news:


    В БФБ-София АД е постъпила следната информация от Фаворит Холд АД-София /AFH/:
    Във връзка с появилите се на 01.10.2007 г. коментари за бъдещ сплит на акциите на “Фаворит Холд” АД в коментарната рубрика на сайта Инвестор.БГ (темата “Фаворит Холд” АД – AFH), заявяваме, че подобни слухове за сплит представляват преднамерена манипулация на пазара на ценни книжа. Ръководството на “Фаворит Холд” АД уведомява, че не съществуват подобни намерения за извършване на сплит с акциите на дружеството.
    “Фаворит Холд” АД ще уведоми Комисията за финансов надзор за извършената груба манипулация па пазара на ценни книжа с оглед вземане на законоустановените мерки.
    --

    Коментар


    • Бръсначи са.Информирани са винаги и то точно.Как го правят не знам.Евала! И пипат яко.

      Коментар


      • Ако някой следи историята на Капман ще види че в доста случаи там където те са закупил голям пакет акции до месец и половина след това там е обявен сплит... не мога да трърдя че и тук ще се случи същото ,но просто нямам друго обяснение за тази лапаница от тяхна страна...не е препоръка и вие да правите лапаница...

        Коментар


        • Не се срамувайте Вие от екипа на Капман.Това е пазар,никой няма да ви се сърди.Хам! :-)Вие си знаете,умнички сте.

          Коментар


          • Тук промоцията е към края.В петък Капман си допълниха на 16.500 с 10 000 броя.Дали няма да лапнат тези около 2000 днес? Прекръстете темата на "Сплит 2008".Аз съм си понапълнил .
            Мнението ми не е препоръка за инвестициони решения.

            Коментар


            • да, прав си, последния месец доста се покачиха акциите на Дружба и Котлостроене - две от дъщерните дружества на Фаворит.
              В последния брой на Капитал има интересна класация на бившите прив. фондове и Фаворит е на първо място по дял на пасивните акции - 69.9 %. Според мен това означава, че там има най малко окрупнени пакети акции.
              не е препоръка

              Коментар


              • Дали ще останат продавачи тук под 20 до края на месеса? 12 мажоритарни участия в сериозни дружества,невярвам да вьрне назад

                Коментар


                • Тук се правят нещата тихо. Виж им отчета. Имат си ИП 161,към30 % от него. Върти им парите при тоя бичи тренд в България ,Бранислав,02-981- 34 -69.Требе да го издухат ,ако за 2007 не им е снесъл 150-200%.Колко друг фондове си имат ИП? Капитал,колкото щеш.Врътки..Натиска как може цената.Догодина сплита е неизбежен ,съпоставим с CENHL. Така е редно.

                  Коментар


                  • що така замряла е тая тема, абе хора, коментирайте, че да е по-интересно да се следи тая акция

                    Коментар


                    • Някой колега разбра ли номерата тук.Заявки за количество,пък стискат кесиите.Скоро се джиткаха хиляди акции на ден.

                      Коментар


                      • Director,
                        Благодаря ти от сърце и ти желая наслука в търсенето и реализирането на оптимална бизнес стратегия!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от модератор
                          Първоначално изпратено от Вест
                          И аз като много други обърнали се към този форум скоро открих бонови книжки на семейството ми още от 1996, за 25 000 тогавашни лева. Внесени са във Фонд Фаворит, който сега разбирам е Фаворит Холд АД . Не сме взимали депозитарни разписки, но от това, което прочетох в коментарите, разбрах, че трябва да ги вземем от Фаворит Холд, нали така? И още, някой може ли да каже, по колко акции в това АД би трябвало да имаме записани срещу книжките?
                          1 бонова книжка е 25 акции, сега вървят по над 10 лв едната, значи 250 лв на книжка. Разписките се взимат от ул. Ангел Кънчев 25, ако си от София и може и нахправо там да си ги продадеш.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Мечка
                            Собствениците на акциите живи ли са?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Вест
                              И аз като много други обърнали се към този форум скоро открих бонови книжки на семейството ми още от 1996, за 25 000 тогавашни лева. Внесени са във Фонд Фаворит, който сега разбирам е Фаворит Холд АД . Не сме взимали депозитарни разписки, но от това, което прочетох в коментарите, разбрах, че трябва да ги вземем от Фаворит Холд, нали така? И още, някой може ли да каже, по колко акции в това АД би трябвало да имаме записани срещу книжките?

                              Коментар


                              • На мен лично ми направи впечатление, че в класацията в "Капитал" за акциите на 2007г. брокерите са класирали AFH на сравнително авторитетното 17-о място ;-) Нямам акции там, но имам в DRURA. Мисля да ги позадържа известно време.

                                Коментар

                                Working...
                                X