IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Oscar de la Hoya Разгледай мнение
    Един малко тъп въпрос, имам няколко хиляди акции в Софарма и четох накъде, че щели да гласуват или били гласували дивидент, как да си го взема?И въобще гласувани ли са.Не ползвам Кобос и такива чудеса а си бях купил акциите през Карол.
    Не че са много пари, ама ще са ми първия дивидент в живота, от чужда фирма де
    Мисля че можеш да го получиш на касата на дружеството.

    Коментар


    • Един малко тъп въпрос, имам няколко хиляди акции в Софарма и четох накъде, че щели да гласуват или били гласували дивидент, как да си го взема?И въобще гласувани ли са.Не ползвам Кобос и такива чудеса а си бях купил акциите през Карол.
      Не че са много пари, ама ще са ми първия дивидент в живота, от чужда фирма де

      Коментар


      • А някой има ли идея кому е нужно да клатят Софарма?

        Цифрите сочат, че Донев е най-щедрият "раздавач на дивиденти" у нас (имам в СФТРД).

        Коментар


        • Първоначално изпратено от cloud Разгледай мнение
          Прогноза: тук дивиденти които са мизерни проценчета всяка година ще има до края на света - за да има и такива като Императора
          Я да направим сметка колко компании дават по-голям дивидент процентно спрямо цената на акцията от тези в групата на Софарма?
          Аз се сещам само за София Комерс и за привилегированетие на Меком - вие?

          Човече - я се поинтересувай колко дивидент досега е снесла Бекшир Хатауей - компанията на Чичо Уорън? Дали не е 10 цента - за ЦЯЛОТО си съществуване?
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Не виждам основание инвеститорите да са недоволни от Софарма. През последните 10 години не са извършвани действия, които да увреждат интересите на акционерите.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
              Е, ако изкарахте и Софарма некоректна, то значи не остана де да се инвестира.
              Аман от хора, дето искат ключът от квартирата с кинтите, както казваше Остап Бендер.


              Интересно - мажоритарят на кого трябва да повери напримерно дистрибуцията - на конкурентна фирма ли?
              Прогноза: тук дивиденти които са мизерни проценчета всяка година ще има до края на света - за да има и такива като Императора

              Коментар


              • Е, ако изкарахте и Софарма некоректна, то значи не остана де да се инвестира.
                Аман от хора, дето искат ключът от квартирата с кинтите, както казваше Остап Бендер.


                Интересно - мажоритарят на кого трябва да повери напримерно дистрибуцията - на конкурентна фирма ли?
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • евалата

                  Коментар


                  • Добра дискусия се оформи под самата статия в препечатката на инвестор.
                    http://www.investor.bg/news/article/117720/363.html
                    www.investor.bg

                    Коментар


                    • „ГАРДЕРОБИТЕ” НА „СОФАРМА” АД - НАЙ-ДОБРАТА ПУБЛИЧНА КОМПАНИЯ В БЪЛГАРИЯ

                      Коментар


                      • Не ни трябват декларации и други оправдания за това че Софармата е най-добра. (Не е препоръка да търгувате тая и други подобни позиции на "БФБ".)
                        Last edited by X_Y; 16.05.2011, 10:05.

                        Коментар


                        • и тая тема ли сте ос.али с тъпотиите си?

                          Коментар


                          • Да защитим Софарма от мутри и мутроподобни

                            Предлагам на акционерите на Софарма да излезем с Декларация и да защитим доброто име на Софарма от мутри и мутроподобни.

                            http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2011/...neprozrachnost

                            Коментар


                            • Здравейте, публикувани са линкове към видео файлове от вчерашната пресконференция
                              най-долу тук

                              http://www.investor.bg/news/article/115588/339.html

                              Коментар


                              • Meto, да не става въпрос за вестник КУпитал - те има издание през седмицата?

                                Коментар

                                Working...
                                X