IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    Това ме съмнява да е така. Проверил ли си го? Бях попадал на нещо подобно преди време и май само са променили датата
    Keep going ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

      чакам поне 8 пъти да имам повод за пътуване до Софарма през 2019г
      е ти пък! С мойте 100бр, няма да ми стигне дивидента за разходи...

      https://finance.yahoo.com/news/could...112635975.html

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        За събирането в Омаха датата е ясна - 4-ти май!
        http://www.berkshirehathaway.com/let...OyWOX0vxhpblTM

        Все още нямаме дата за събирането в кулите, обаче
        чакам поне 8 пъти да имам повод за пътуване до Софарма през 2019г

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          За събирането в Омаха датата е ясна - 4-ти май!
          http://www.berkshirehathaway.com/let...OyWOX0vxhpblTM

          Все още нямаме дата за събирането в кулите, обаче
          Софарма най-вероятно е най-добрият „строителен предприемач” сред фармацевтичните фирми в България!!

          Коментар


          • За събирането в Омаха датата е ясна - 4-ти май!
            http://www.berkshirehathaway.com/let...OyWOX0vxhpblTM

            Все още нямаме дата за събирането в кулите, обаче

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              Петъчния полъх отвъд океана ме тонизира приятно след тежката 2018г., но...
              По-важни според мен ще са резултатите от Фаза 2Б, които от Ачийв обещаха да покажат 2трим. Според анализите на ФДА едва 33% от медикаментите продължават от 2-ра към 3-та фаза

              Ето защо при положителни новини 2трим на резултатите от фаза 2 се надявам да видим вече наистина Сериозен интерес както към Ачийв, а защоо не и към Софарма. А влезат ли във 3-та Фаза, Ачийв може да се окажат тогава в коремчето на някой огромен конгломерат, който ще направи и лесна дистрибуцията на медикамента

              Стискам палци, а дано мениджмънта постигне през това време и хубави резултати в региона!
              https://www.youtube.com/watch?v=LUXs6GibrnY

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                Петъчния полъх отвъд океана ме тонизира приятно след тежката 2018г., но...
                По-важни според мен ще са резултатите от Фаза 2Б, които от Ачийв обещаха да покажат 2трим. Според анализите на ФДА едва 33% от медикаментите продължават от 2-ра към 3-та фаза

                Ето защо при положителни новини 2трим на резултатите от фаза 2 се надявам да видим вече наистина Сериозен интерес както към Ачийв, а защоо не и към Софарма. А влезат ли във 3-та Фаза, Ачийв може да се окажат тогава в коремчето на някой огромен конгломерат, който ще направи и лесна дистрибуцията на медикамента

                Стискам палци, а дано мениджмънта постигне през това време и хубави резултати в региона!
                Размечта се нещо, но дано върже де.

                Коментар


                • Петъчния полъх отвъд океана ме тонизира приятно след тежката 2018г., но...
                  По-важни според мен ще са резултатите от Фаза 2Б, които от Ачийв обещаха да покажат 2трим. Според анализите на ФДА едва 33% от медикаментите продължават от 2-ра към 3-та фаза

                  Ето защо при положителни новини 2трим на резултатите от фаза 2 се надявам да видим вече наистина Сериозен интерес както към Ачийв, а защоо не и към Софарма. А влезат ли във 3-та Фаза, Ачийв може да се окажат тогава в коремчето на някой огромен конгломерат, който ще направи и лесна дистрибуцията на медикамента

                  Стискам палци, а дано мениджмънта постигне през това време и хубави резултати в региона!
                  Last edited by tony1975; 23.02.2019, 20:44.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
                    Achieve Life Sciences + 113% vs Sofarma +3.71%
                    Колкото толкова
                    Нека Ачийв да бъдат забелязани от големите, а се видя още преди новината, че големите ги наглеждат и влизат леко...В САЩ акулите са много и много по-умни от нас...бързо ще съберат 2 и 2 и ще видят кой ще прави и доставя хапчето, току виж дошли и на нашия пазар заради Софарма!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение


                      4.17+2.36 (+130.3867%)
                      As of 9:52AM EST. Market open.
                      Да тъкмо видях, надявам се в понеделник "Акацията да цъфне" и в нашия двор ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
                        Achieve Life Sciences + 113% vs Sofarma +3.71%

                        4.17+2.36 (+130.3867%)
                        As of 9:52AM EST. Market open.

                        Коментар


                        • Achieve Life Sciences + 113% vs Sofarma +3.71%

                          Коментар


                          • Smokers in the study had a mean age of 39 years, smoked on average 17.2 cigarettes a day, and were not required to quit smoking or have a predetermined quit date while on study. All subjects had a significant and immediate reduction in cigarettes smoked within 2 days of initiating cytisinicline treatment. By Day 26, subjects had an average 80% reduction in cigarettes smoked, 82% reduction in expired carbon monoxide, and 46% had stopped smoking. The biochemically verified smoking cessation rates were 39% and 54% in the 1.5 mg and 3.0 mg cytisinicline treated groups, respectively.

                            П. П. Чичо О май е объркал календара... 2019 и 2020, май ще са годините на Софарма - ако продължават тези новини от САЩ...

                            https://m.nasdaq.com/press-release/a...20190222-00133
                            Last edited by tony1975; 22.02.2019, 17:21.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Intern-trader Разгледай мнение
                              Точно това дружество с тази смешно малка капитализация има шанса да раздвижи недвижимото, т.е. БФБ, защото раздвижването на Софарма, вече го знаем по трудния начин влияе изключително на цялата борса.
                              Търговията в щатите започва с отличен старт ... + 60%

                              Коментар


                              • Точно това дружество с тази смешно малка капитализация има шанса да раздвижи недвижимото, т.е. БФБ, защото раздвижването на Софарма, вече го знаем по трудния начин влияе изключително на цялата борса.

                                Коментар

                                Working...
                                X