IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • бях в чужденеция и ме заболя главата, влизам аз у аптеката и викам без да се замислям - do you have analgin? и онези като почнаха да ми се смеят?!? Само Локо!

    Коментар


    • за инфо
      http://www.dnevnik.bg/sport/2012/04/...ofiia/?ref=rss

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
        Ще ти отговоря....

        Спорът ти с Полки не ме интересува.За акциите в които си влязъл за ЦКБ и ХИМ в средносрочен и дългосрочен хоризонт ще си много на печалаба.Разликата е,че аз съм на средна 1.46 при ХИМа.....и не ме притеснява за сега текущата цена.Ако ти си на ЦКБ на 1.33.....наистина недалновидно си управлявал позицията.Аз от ЦКБ съм на ОГРОМНА печалба за миналата година.Знаеш ли кой поведе хорото от 1.80 надолу....АЗ да не се хваля де.....Ако не вярваш,в което съм убеден,ДА ХВАНЕМ БАС....за каквото кажеш.....Ще ти представя разпечатка от ИП то за деиствията ми,НОТАРИАЛНО ЗАВЕРЕНА пред техен служител,с изходящ номер...и всички атрибути.За да разбереш,че ако сега съм 7% назад....за няколко месеца ..2-3 съм изкарал около70%...на годишна база си ги смятай сам...

        Така,че не знам кой е лузър и неудачник(ако визираш мен)...Аз имам готовност да продавам дори и на загуба....защото не ми е проблем...

        Мисля,че ти отговорих...Ако трябва нещо ....питайУспех

        Не отговори. Спорът ми с Полки не те интересува ако беше както досега... Аз държа на БТН и Петрол ,Еларг и Бреф.. той на ТИМ и сие...
        сега на един от главните си опоненти в темата на ТИМ той припознава свойте грехове и затова че има акции на ТИМ го обявява за лузър....Което означава че всички други са големи лузъри . А самият Полки е маломник защото има най много от тези акции....
        За това Борисов е вреден защото наглостта се разпространява навсякъде и лъжата е водеща ,защото малките тиквички като Полки са вече навсякъде......
        Само за това че има загубен бас от мен за инвестиционно решение говори за него като инвеститор..
        Аз съм купувал спекулативно ССВ от 5 години и съм участвал в увеличението им на 7,2 ...Купувал съм и на 1,3 миналата година и съм ги продал на 1,5 ,купувал съм и на 73 ст и тогава другата щастлива кокошка Бат Гойко ме обяви че съм луд да влизам в акцията и после ги разкарах на 92 ст...
        Реално сегашните ССВ са от 67 ст като се калкулира печалбата от 73 до 92 ст..и следващото купуване под 83 ст.
        Това никой не го интересува но малките полкита/борисовчета са водещи в момента /

        Та за теб ..Колко ти е средната на ССВ и другите производни на ТИМ....за ХИМ разбрах.
        П.П. Всичко за това колко съм влязъл съм писал и не можа да бъде изтрито в темата в ССВ но може пък да видиш той на колко е влязъл. ССВ на 1,3 ,ЗХБГ на 65 ст. , ХИМ на 2,4 , София БТ на 51 лв. ,Инд.холдинг България на 1,1 лв.... интересно нали!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
          понеже пак прописа тук та да отговориш на този въпрос....
          Ще ти отговоря....

          Спорът ти с Полки не ме интересува.За акциите в които си влязъл за ЦКБ и ХИМ в средносрочен и дългосрочен хоризонт ще си много на печалаба.Разликата е,че аз съм на средна 1.46 при ХИМа.....и не ме притеснява за сега текущата цена.Ако ти си на ЦКБ на 1.33.....наистина недалновидно си управлявал позицията.Аз от ЦКБ съм на ОГРОМНА печалба за миналата година.Знаеш ли кой поведе хорото от 1.80 надолу....АЗ да не се хваля де.....Ако не вярваш,в което съм убеден,ДА ХВАНЕМ БАС....за каквото кажеш.....Ще ти представя разпечатка от ИП то за деиствията ми,НОТАРИАЛНО ЗАВЕРЕНА пред техен служител,с изходящ номер...и всички атрибути.За да разбереш,че ако сега съм 7% назад....за няколко месеца ..2-3 съм изкарал около70%...на годишна база си ги смятай сам...

          Така,че не знам кой е лузър и неудачник(ако визираш мен)...Аз имам готовност да продавам дори и на загуба....защото не ми е проблем...

          Мисля,че ти отговорих...Ако трябва нещо ....питайУспех

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
            по скоро въпросът е като попълнат тези три процента ще продължат или трябва ново решение на ОСА.....Ако трябва ново решение с остатъка ще държат акцията до новото гласуване на ОСА ....

            Смятах , че при гласувана минимална цена задължително трябва да купят до определения праг при падне на цената под нея.
            Естествено ,че ще е нужно ново решение на ОСА,но то наближава.
            Пък крепенето на акцията може да стане и през фирмата на О.Донев - справка борсата в Полша. От там си продаде акциите на 3лв и нагоре и купуваше окло 2,78

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
              А не бягай. не искаш да вземеш становище или не разбираш въпроса..
              Казано просто повтарям.
              Щом аз съм лузър с три К в ЗХБГ и ССВ ти какъв си с няколко десетки или хиляди акции плюс ХИМ , там според Полки. .
              Искам да го кажеш ясно че ти и всички инвестирали в ТИМ сте големи неудачници ако си съгласен със мнението на Полки и не го обориш!
              понеже пак прописа тук та да отговориш на този въпрос....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                по скоро въпросът е като попълнат тези три процента ще продължат или трябва ново решение на ОСА.....Ако трябва ново решение с остатъка ще държат акцията до новото гласуване на ОСА ....
                Такава хубава акция....а пък някой да я държи...Пазарът трябва да покаже къде и е мястото.Ако се оплачите от подкрепа тук.....Самата компания изкупи мноооого акции....ПФ тата напълниха огромни количества.....Интересно ми е обаче до кога ....и до какъв момент ще пълнят....докато изкупят целия ФФ сигурно.А и много ми е интересно какво решение ще вземе комисията в Парламента,както и КЗК относно картелните споразумения и цените на лекарствата


                Ама .....важното е дивидент да дават.....

                Не е препоръка за покупко-продажба на ценни книжа

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
                  Интересно защо не са купили до 3% - както е решението на ОСА - пари ли нямат или чакат да падне още?
                  Или защото е под минималната гласувана цена от 2,55 и ще купуват по скъпо след това
                  Имам акции и не е препоръка,само чуденка
                  по скоро въпросът е като попълнат тези три процента ще продължат или трябва ново решение на ОСА.....Ако трябва ново решение с остатъка ще държат акцията до новото гласуване на ОСА ....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
                    Емитент: Софарма АД-София (3JR)
                    Дружеството информира, че от 05.04.2012 г. до и включително 11.04.2012 г. е изкупило обратно 500 900 собствени акции при средната цена 2.27 лева.
                    Общият брой на обратно изкупените акции след тази сделка е 3 071 966, представляващи 2,327% от акционерния капитал на Софарма АД-София.
                    Пълният текст на новината можете да намерите публикуван на финансовата електронна страница X3News
                    Интересно защо не са купили до 3% - както е решението на ОСА - пари ли нямат или чакат да падне още?
                    Или защото е под минималната гласувана цена от 2,55 и ще купуват по скъпо след това
                    Имам акции и не е препоръка,само чуденка

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от EquityPrivate Разгледай мнение
                      Ами Софарма в момента е там като цена, където казах че ще бъде. Не се интересувам от позицията, за това и не коментирам.
                      КАЖИ ЗА КЮЛЕВАТА, ДЕ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от EquityPrivate Разгледай мнение
                        Ами Софарма в момента е там като цена, където казах че ще бъде. Не се интересувам от позицията, за това и не коментирам.
                        Браво, за далновидността. А ако падне още, ще стават ли за инвестиция ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение
                          сори за офтопика
                          ама той и Валентин Захариев беше обявяван за данъкоплатец на годината
                          дано и ТИМ компаниите не вървят по неговия път ..
                          Стремително вървят по пътя надолу.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от padre Bonaventura Разгледай мнение
                            Имам чувство, че Куроператора вероятно го няма вътре. Избягва коментарите, вероятно не е успял да купи на 2.27 (за съжаление)
                            Не е препоръка
                            Ами Софарма в момента е там като цена, където казах че ще бъде. Не се интересувам от позицията, за това и не коментирам.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              Какво стана с книгата на акционерите???
                              Имам чувство, че Куроператора вероятно го няма вътре. Избягва коментарите, вероятно не е успял да купи на 2.27 (за съжаление)
                              Не е препоръка

                              Коментар


                              • Какво стана с книгата на акционерите???

                                Коментар

                                Working...
                                X