IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ехаааааааа

    Коментар


    • Как беше, много ми е гот

      Коментар


      • Следващата съпротива колко е 9лв?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
          И сега като проби окончателно дългогодишната съпротива на 4,70 къде ще ходи... The sky is the limit..?
          +1
          Някой май бърза преди дивидента!

          Коментар


          • И сега като проби окончателно дългогодишната съпротива на 4,70 къде ще ходи... The sky is the limit..?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              Здравейте, нали сме форум и правим дъра-бъра, та исках да попитам: "Ще реинвестирате ли дивидента или ще го насочите за друго". Веско не го питам, защото няма, а Импето с 1,04лв няма да си плати таксата по сделката, та въпроса е към другите...все пак имаме чудесна година+ръст във всичко освен в пасивите!
              не е някаква грандиозна сума, но по-голямата част ще се реинвестира в Сфарм, по-малката ще тегля за харчене/море

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                Здравейте, нали сме форум и правим дъра-бъра, та исках да попитам: "Ще реинвестирате ли дивидента или ще го насочите за друго". Веско не го питам, защото няма, а Импето с 1,04лв няма да си плати таксата по сделката, та въпроса е към другите...все пак имаме чудесна година+ръст във всичко освен в пасивите!
                Аз обикновено реинвестирам 70% от дивидентите, другите 30% ги тегля за харчене, но тази година 100% ще ги реинвестирам в Софарма и Химимпорт, защото си мисля че от тези двете мога да изкарам най-добра доходност в следващите 12-18 месеца (пък и дават дивиденти)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  Здравейте, нали сме форум и правим дъра-бъра, та исках да попитам: "Ще реинвестирате ли дивидента или ще го насочите за друго". Веско не го питам, защото няма, а Импето с 1,04лв няма да си плати таксата по сделката, та въпроса е към другите...все пак имаме чудесна година+ръст във всичко освен в пасивите!
                  При мен е по-скоро символичен, повече чакам от трейдинга и имотите. Може би половината ще го реинвестирам, другата половина не.

                  Коментар


                  • отново...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bnight Разгледай мнение

                      Мойте са много малко ще ги реинвестирам де част от тях и тук но на тези цени ми се вижда малко височко. Но ще трябва да добавя в някакъв момент не съм сигурен къде и кога но ще си купя още в Софарма както и в Имотите.
                      Благодаря за мнението ти.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                        Здравейте, нали сме форум и правим дъра-бъра, та исках да попитам: "Ще реинвестирате ли дивидента или ще го насочите за друго". Веско не го питам, защото няма, а Импето с 1,04лв няма да си плати таксата по сделката, та въпроса е към другите...все пак имаме чудесна година+ръст във всичко освен в пасивите!
                        Мойте са много малко ще ги реинвестирам де част от тях и тук но на тези цени ми се вижда малко височко. Но ще трябва да добавя в някакъв момент не съм сигурен къде и кога но ще си купя още в Софарма както и в Имотите.
                        http://bnight.sytes.net - Някой интересни неща за форекс-а. Както и ежедневни валутни ана

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                          днес оперативката с г-н Донев беше в комплекс "Белия кон" до Търговище
                          Слабо ме интересува!
                          Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                          Коментар


                          • днес оперативката с г-н Донев беше в комплекс "Белия кон" до Търговище

                            Коментар


                            • Аз пък мисля и Хим-ския дивидент да го инвестирам тук.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                Здравейте, нали сме форум и правим дъра-бъра, та исках да попитам: "Ще реинвестирате ли дивидента или ще го насочите за друго". Веско не го питам, защото няма, а Импето с 1,04лв няма да си плати таксата по сделката, та въпроса е към другите...
                                мисля дивидента да го инвестирам в други акции.
                                Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                                Коментар

                                Working...
                                X