IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Технически анализатор Разгледай мнение
    Целта е ударена. Дотук добре, ама от тук накъде? Някой да иска да направи прогноза?




    Мнението не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.
    е там е проблема, че не е мнение а въпрос!
    Гледам си пъпа и пускам един Фибоначи и какво - нищо. Корекцията ще свърши, като свършат продавачите. Фибоначи задава въпроси, а не отговори! И въпреки това ценя мнението ти, защото не виждам отговори в чертичките, дано ти ги виждаш!

    п.п. то е малко като икономистите, никога не знаят какво ще стане, но знаят как да го обяснят!

    Коментар


    • Здравейте, колеги! Кой и защо продава тук? Някой има ли инфо ... виждам, че ежедневно се публикува информация за изкупувания от О.Д и Софарма

      Коментар


      • Целта е ударена. Дотук добре, ама от тук накъде? Някой да иска да направи прогноза?




        Мнението не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

        Коментар


        • В ТА първоо ниво не се ли водеше "слабо" ... ?
          на 23% корекция - Не знам дали му дават голяма тежест, но според мен зависи в кой етап е бил тренда, Ако е 3-та вълна - може би да. Но за 5-а както ми се стори сега - и на мен ми се стори че не е достатъчно)))) Затова имах прогноза 4,14 - съвпад на 38% от пета и 23% на целия скок, но на само 3 стинки отгоре достигна)))) Не мислех да купя и на 4,14,. защото очаквам още (нещо като двоен връх), но да видим и как ще се представи индекса. По принцип толкова бързо приключващи корекции не е имало))), затова ще изчакам още месец-два (примерно) ))) Както каза бикът в атака - ако не позная - здраве да е)))))
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение



            Eееее, как бре не усещаш ли потупването по рамото, от сутрин рано са ти раздрусали сливата!
            Бери, че сега ти е време!- ей че си един докачливкоооо!
            Голема радост кипи в тази позиция ,Що така бе ,да не сте разчели кипусите на Инта...
            Той и нагорЕ и надолЕ дава ниво и няма начин да сбърка...

            Коментар


            • Обаче кажете не сме ли загубена борса, във времена когато всичко расте и всички пазари са на рекордни нива ние тук си сваляме гащите. Когато навън падат и тук падаме, и общо взето си тъпчем все на едно и също място ! Малко сме като вица за казана в ада, сами се дърпаме надолу и се потапяме !

              Коментар


              • Да, прав е ТАнализатора. Ето му я прогнозата.
                Click image for larger version

Name:	SF.JPG
Views:	1
Size:	67.0 КБ
ID:	3239832

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Технически анализатор Разгледай мнение
                  Как пък не се намери един, който да поздрави човека с графиките за добрата прогноза


                  Eееее, как бре не усещаш ли потупването по рамото, от сутрин рано са ти раздрусали сливата!
                  Бери, че сега ти е време!- ей че си един докачливкоооо!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Технически анализатор Разгледай мнение

                    Ми аз не помня много , ама помня че писах нещо за първото ниво на фибоначи или около него.
                    В ТА първоо ниво не се ли водеше "слабо" ... ?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                      Ами аз винаги съм казвал браво на всички умни момчета от които се уча. Браво и на теб, но прогноза не помня би ли ?
                      Ми аз не помня много , ама помня че писах нещо за първото ниво на фибоначи или около него. Както и да е. Както каза един боксьор, след като го ступаха - "продължаваме напред"
                      Last edited by Технически анализатор; 18.09.2017, 17:09.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Технически анализатор Разгледай мнение
                        Как пък не се намери един, който да поздрави човека с графиките за добрата прогноза
                        Ами аз винаги съм казвал браво на всички умни момчета от които се уча. Браво и на теб, но прогноза не помня би ли ?

                        Коментар


                        • Как пък не се намери един, който да поздрави човека с графиките за добрата прогноза

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Iblis Разгледай мнение

                            Бенча
                            Благодаря

                            п.п. толкова бой като последния месец отдавна не бях ял.
                            Last edited by tony1975; 18.09.2017, 15:55.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение

                              Да бе, като ги изплюща повторно в средата на август, - мани бегай си!!!
                              Е стига се не съм поп Кръстю

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                Цял ден се нервя с еланската мобилна версия. Не ми приема поръчките. Кой е продавача, че през нея не се вижда, моля?
                                Бенча

                                Коментар

                                Working...
                                X