IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение


    Много скоро ще обявя че акциите са ми 100 % което значи че са си същите акции ама кеша го нЕма....или в паунди или в долари или в петрол...
    Не е препоръка..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


      Тук си прав, в края на юли 2016 първо ви показах сигнал вече подтвърден от по старите ми кипоси,
      на 04,08, вече бях с репо и след още две три седмици със ново , след тях и друго за увеличението в
      Софимоти , след 15,01, 17 друго и от 03,04, започна туширането!
      В това време споделих и нивата си с Пипбел, който ми е и ИП тъй да се каже, които за сега са само
      факти, както отгоре така и ....
      Сега в началото на август се притесних от твоят бичи нагон и предупредих останалите!
      Около 18-20 август попитах в прав текст целия форум ,- "Обърнах ме ли треда - право речете?"
      За мен си манипулатор и такъв ще си и за напред, така че дерзай!

      Инта , манипулацията е професия за силните на деня ,аз съм го имал това време а сега съм един прост форумец с по различно мнение от повечето Вас ....истинските инвеститори.....
      Маркета се пречупи още април ,май и ако не си го забелязал това си е твоя грешка...
      Пари нема действайте ,парите от лондон отидоха във Франкфурт а следващата гара може да е и Хонкок....
      Та като нема се намират и продажбите почнаха оттогава...
      Сега какво ще ни очаква ли..?
      Ами каквото през последните 7 -8 години.
      Лошо правителство ,лоша икономическа и политическа среда и лоши инвеститори и мажовци...
      Ами лещо надолЕ..
      да ама аз продадох пролеТта и репа немам ,кой е манипулатора за съкровището на Майте..?
      Акциите са ми вече 10 от портфеила ..
      И вече търся друго поприще на този кеш..
      Много скоро ще обявя че акциите са ми 100 % което значи че са си същите акции ама кеша го нЕма....или в паунди или в долари или в петрол...
      Не е препоръка..

      Коментар


      • И аз чакам на 4 лв.

        Коментар


        • Кво толкова коментирате не мога да разбера. Хартии ще има за всички .
          Иначе ако свалят до 4 лева и аз ще си взема.

          Коментар


          • Кой сипва днес? Пак ли Бенча?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение

              Да 3,8
              Давам 10 ст повече , но преди това трябва едно връщане до 4.4 ама знае ли човек. И без препоръки, нали така беше
              Last edited by Iblis; 19.09.2017, 10:14.

              Коментар


              • 4,01

                не е препоръка
                мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Технически анализатор Разгледай мнение
                  Целта е ударена. Дотук добре, ама от тук накъде? Някой да иска да направи прогноза?




                  Мнението не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.
                  Да 3,8

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                    Тук си прав, в края на юли 2016 първо ви показах сигнал вече подтвърден от по старите ми кипоси,
                    на 04,08, вече бях с репо и след още две три седмици със ново , след тях и друго за увеличението в
                    Софимоти , след 15,01, 17 друго и от 03,04, започна туширането!
                    В това време споделих и нивата си с Пипбел, който ми е и ИП тъй да се каже, които за сега са само
                    факти, както отгоре така и ....
                    Сега в началото на август се притесних от твоят бичи нагон и предупредих останалите!
                    Около 18-20 август попитах в прав текст целия форум ,- "Обърнах ме ли треда - право речете?"
                    За мен си манипулатор и такъв ще си и за напред, така че дерзай!
                    Инта, дъното вижда ли се ? Кой така напира в този папир?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                      Голема радост кипи в тази позиция ,Що така бе ,да не сте разчели кипусите на Инта...
                      Той и нагорЕ и надолЕ дава ниво и няма начин да сбърка...

                      Тук си прав, в края на юли 2016 първо ви показах сигнал вече подтвърден от по старите ми кипоси,
                      на 04,08, вече бях с репо и след още две три седмици със ново , след тях и друго за увеличението в
                      Софимоти , след 15,01, 17 друго и от 03,04, започна туширането!
                      В това време споделих и нивата си с Пипбел, който ми е и ИП тъй да се каже, които за сега са само
                      факти, както отгоре така и ....
                      Сега в началото на август се притесних от твоят бичи нагон и предупредих останалите!
                      Около 18-20 август попитах в прав текст целия форум ,- "Обърнах ме ли треда - право речете?"
                      За мен си манипулатор и такъв ще си и за напред, така че дерзай!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Технически анализатор Разгледай мнение
                        Целта е ударена. Дотук добре, ама от тук накъде? Някой да иска да направи прогноза?




                        Мнението не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                        А Хасан от кой ще яде изтърваната баница???

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                          Голема радост кипи в тази позиция ,Що така бе ,да не сте разчели кипусите на Инта...
                          Той и нагорЕ и надолЕ дава ниво и няма начин да сбърка...
                          Кой беше казал ,че когато в една позиция всички са оптимисти ,нещата обикновено се обръщат назад....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                            е там е проблема, че не е мнение а въпрос!
                            Гледам си пъпа и пускам един Фибоначи и какво - нищо. Корекцията ще свърши, като свършат продавачите. Фибоначи задава въпроси, а не отговори! И въпреки това ценя мнението ти, защото не виждам отговори в чертичките, дано ти ги виждаш!

                            п.п. то е малко като икономистите, никога не знаят какво ще стане, но знаят как да го обяснят!
                            На 2.50 се получава 4.04 за 38.2% retracement ! Ти сигурно вземаш 2 лв при излизането на Любо. Не е ли по логично да вземем последното дъно от което започва възходящото движение.

                            Коментар


                            • интересно ми се струва, днес на 4,181 са ми продали и Карол и Бенч !!!
                              Или излизащия е голям и ползва много ИП или са няколко малки!
                              Жалко че няма верни другари с които да разгадаем катарзиса(идеята) на този спад!
                              Много жалко...

                              п.п. аз още съм от ляво и купувам, макар и с малко!

                              Коментар


                              • Тони, съгласен съм с теб, че това е въпрос. Мога и мнение да дам, но по-добре е да не го правя, защото пак ще се почнат едни спорове и заяждане.

                                Коментар

                                Working...
                                X