IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Може пък Батя да е продал тук, ако са му гръмнали репата

    Коментар


    • Съгласен, Алианц трябва да уведомяват ако паднат под прага от 5%, а и това ще лъсне веднага във ФФ.
      Мненията ми не са препоръка за търговия.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение
        От началото на месеца по справките на ЦД се вижда, че има увеличение на ФФ с около 250 хил. акции...нетно, след като незнайно, каква част от обемите този месец са минали от един с над 5% в друг с над 5%. Изглежда, че някой от големите продава, т.е. ако не са свързаните с Донев, остават Ромфарм и Алианц.
        така е,с над 260 000 расте 5%-ният фф - това е около 0.195% и , ако алианц упф ръси, досега трябваше да е слязал под 5% и да има инфо
        Малкият фф - този под 2%, расте с около 0.15% за същия срок -това са над 200 000 бр.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение
          От началото на месеца по справките на ЦД се вижда, че има увеличение на ФФ с около 250 хил. акции...нетно, след като незнайно, каква част от обемите този месец са минали от един с над 5% в друг с над 5%. Изглежда, че някой от големите продава, т.е. ако не са свързаните с Донев, остават Ромфарм и Алианц.
          Алианц са с малко над 5% и ако са те ФФ ще скочи много

          Коментар


          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


            Да сложим в заподозрените и ПОИ ,- според мен - поне в разпродажбите по склона до 4,30/25
            ПОИ имат ли акции? Аз им гледах портфейла и не видях

            Коментар


            • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение
              От началото на месеца по справките на ЦД се вижда, че има увеличение на ФФ с около 250 хил. акции...нетно, след като незнайно, каква част от обемите този месец са минали от един с над 5% в друг с над 5%. Изглежда, че някой от големите продава, т.е. ако не са свързаните с Донев, остават Ромфарм и Алианц.

              Да сложим в заподозрените и ПОИ ,- според мен - поне в разпродажбите по склона до 4,30/25

              Коментар


              • От началото на месеца по справките на ЦД се вижда, че има увеличение на ФФ с около 250 хил. акции...нетно, след като незнайно, каква част от обемите този месец са минали от един с над 5% в друг с над 5%. Изглежда, че някой от големите продава, т.е. ако не са свързаните с Донев, остават Ромфарм и Алианц.
                Мненията ми не са препоръка за търговия.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Iblis Разгледай мнение
                  Неееее, не казвам, че с 18% от капитала ще излизаш на пазарна. Както беше писал колега преди мен , това ще отнеме години Просто след сериозни продажби купувачите са по - внимателни. Споделям и собствен опит в това да продадеш дъно (ако е дъно ) После влизането в позиция хич не е лесно
                  Точно това щях да направя на 4,15. Викам както е хукнало. Но се сетих че това дърво го ядох и предния път та сега реших просто да затегна връзките на гащите и каквото стане. За сега се получи, да видим до къде обаче. 5 кинта ми се струваше ниско сега и 4.50 са много за продаване (в моите очи де).

                  Коментар


                  • Неееее, не казвам, че с 18% от капитала ще излизаш на пазарна. Както беше писал колега преди мен , това ще отнеме години Просто след сериозни продажби купувачите са по - внимателни. Споделям и собствен опит в това да продадеш дъно (ако е дъно ) После влизането в позиция хич не е лесно

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от fantasy_gt Разгледай мнение

                      Трудно ми е да повярвам, че инвеститор като Ромфарм (или който и да е притежател на 18% от капитала) ще тръгне да излиза през изхода за цаци, т.е. нашия.

                      За мен по-интересно е поведението на мажоритаря и свързаните с него. Голяма търговия, голямо нещо.
                      Напоследък имам чувството, че денят в офиса на "Донев инвестмънт" започва така:

                      Ха ха ха !!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Iblis Разгледай мнение

                        След толкова бой дори и продавача да е приключил няма как купувачите да си супер активни А и голям продавач започна продажбите, а малките ги довършиха с надежда, че ще купят по евтино отколкото са продали
                        Трудно ми е да повярвам, че инвеститор като Ромфарм (или който и да е притежател на 18% от капитала) ще тръгне да излиза през изхода за цаци, т.е. нашия.

                        За мен по-интересно е поведението на мажоритаря и свързаните с него. Голяма търговия, голямо нещо.
                        Напоследък имам чувството, че денят в офиса на "Донев инвестмънт" започва така:

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                          потвърдено ли е че ромите излизат? колко са продали?

                          някой се мъчи цял ден да държи с по малко цената ама натиска е голям като гледам
                          След толкова бой дори и продавача да е приключил няма как купувачите да си супер активни А и голям продавач започна продажбите, а малките ги довършиха с надежда, че ще купят по евтино отколкото са продали

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от fantasy_gt Разгледай мнение



                            Тук стана като в долната картинка:


                            ще става интересно ако наистина са ромите и са решили да кешират всичко. Преди време писах че имаме голям скок на капитализацията за много кратко време и че това може да натежи. Ето някой голям иска да излезе но пазара ни е много малък за подобен обем и клекнахме.

                            Коментар


                            • Към 30.06.2017 г. разпределението на акционерния капитал на дружеството-майка е както следва:

                              1. Донев Инвестмънтс Холдинг АД 25.14%
                              2. Тeлекомплект Инвест АД 20.41%
                              3. Ромфарм Компани ООД 18.04%
                              4. ЗУПФ Алианц България 5.17%
                              5. Софарма АД (обратно изкупени акции) 4.08%
                              6. Други юридически лица 22.69%
                              7. Физически лица 4.47%

                              Официална информация няма, до момента всичко е слухове и спекулации ...
                              Last edited by Innocent; 20.09.2017, 15:57.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                                потвърдено ли е че ромите излизат? колко са продали?

                                ......


                                Тук стана като в долната картинка:


                                Коментар

                                Working...
                                X