IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
    форти, просто споделих с партньор, че предпочитам фундамент вместо спекулация На друго мнение ли си !? И какво да искам!? - не, не искам, каквото искам, е отиграно. А не разбрах, освен ниски цени дали искаш и друго !? (и висок фундамент разбира се)!?
    здраве, за да мога да харча много години..........

    Коментар


    • форти, просто споделих с партньор, че предпочитам фундамент вместо спекулация На друго мнение ли си !? И какво да искам!? - не, не искам, каквото искам, е отиграно. А не разбрах, освен ниски цени дали искаш и друго !? (и висок фундамент разбира се)!?
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение

        прозрачност !!!!!
        продажбите и покупките на някакви акции на борсата с какво промениха оперативните резултати?
        искаш да си информиран 3 дена преди покупко/продажба на Софарма???
        ако не можеш да правиш т.н. спекулации - не ги прави, аз не мога и не правя, и после не мрънкам

        Коментар


        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

          какво искаш от Софарма в тази ситуация - не мога да те разбера???
          прозрачност !!!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
            Форти, от какво е спечелила, от спекулация ли или от фундамент, това е въпросителната. Това ще покрие ли коснолидирания спад при трейдинга !?!? Игралците със самата фарма ли трябва да се състезават тук като срещу по-голям спекулатн!!?!? а всички говореха за фундамент!? И какво излезе сега, че цените не са функции на фундамента !?!?))) Онзи човек, който прокламираше фундмамента къде ще го намери, на коя цена - на чичовата ли !?!? А какво чичо за севтополис - че имало спекуланти там, та какво излезе - там заради шепа спекуланти което незнам дали има няма десетки хил лв разлика, а тук няма хич за стотици хил!? )))) Освен това нали все пак не е финансово дружество, надявахме се преди време, че след заигравките с тодоров ще се спре с тази тръпка, но май сме имале по-големи очаквания !?!?))) Няма проблем - както казахме - седим мирно, гледаме мача )))
            какво искаш от Софарма в тази ситуация - не мога да те разбера???

            Коментар


            • Айде сега. Тебе ли, като автор на (за мен) пост №1 тази година , да отваряме очите за това какво е то чиста, красива, избистрена акция......

              Коментар


              • Форти, от какво е спечелила, от спекулация ли или от фундамент, това е въпросителната. Това ще покрие ли коснолидирания спад при трейдинга !?!? Игралците със самата фарма ли трябва да се състезават тук като срещу по-голям спекулатн!!?!? а всички говореха за фундамент!? И какво излезе сега, че цените не са функции на фундамента !?!?))) Онзи човек, който прокламираше фундмамента къде ще го намери, на коя цена - на чичовата ли !?!? А какво чичо за севтополис - че имало спекуланти там, та какво излезе - там заради шепа спекуланти което незнам дали има няма десетки хил лв разлика, а тук няма хич за стотици хил!? )))) Освен това нали все пак не е финансово дружество, надявахме се преди време, че след заигравките с тодоров ще се спре с тази тръпка, но май сме имале по-големи очаквания !?!?))) Няма проблем - както казахме - седим мирно, гледаме мача )))
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                  Мен също ме устройват, но грозно се получи за другите игралци!
                  ако все пак статията е точна, Софарма е спечелила и това ще се отрази в резултата за годината
                  нещо против???

                  Коментар


                  • Мен също ме устройват, но грозно се получи за другите игралци!
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                      няма нищо за неразбиране - имахме ракета нале, - а сега нямаме ракета!? Разочароващо е да видиш отстрани, как игралците водени от партньорите се юрват да сграбчат ракетата а мажовеца ги набутва в резервоара незнам как по-добре да го кажа. ще пробвам с пример - имам и партньорско участие - в действаща фирма, дял от капитал и какво от това - на големия партньор му дреме за ракетата, , за малките остават изгорелите газове )))) значи в началото възгласи - ракета, ракета, 2017,. 2018 ...- а ракетата с обратен завой!? но винаги има и по-зле - както беше при севтополис)) сега все пак е по-добре ))). Но имаме вече тренинг, бързо реагирахме Има и други места разбира се, това нито е единственото, нито център на вселената))) - ако маджовеца даде премия заради риска - ок, може да се изчака да се донаиграе, пък ако не даде премия - здраве да е (както каза софикс) ))) маджовци да искаш на бфб!?)))
                      разбрах
                      точно по-ниските цени мен ме устройват

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Технически анализатор Разгледай мнение
                        Тони, въпросът беше към Форти.
                        за пореден път го пиша - аз искам евтини акции при добри подобряващи се резултати на компанията ми
                        пример - Софарама трейдинг 2010 - 2015 година !!!!!!!!!!!! Цените не бяха високи, но само каква работа ми свършиха........

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Tony
                          Zа 100-200 изкупени акции се разцепват от съобщения, а да няма и гък за продадени половин милион...
                          +10+ (Тони, в десятката е това, И аз така го мисля) Не е препоръка!
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • не разбрах защо си разочарован
                            няма нищо за неразбиране - имахме ракета нале, - а сега нямаме ракета!? Разочароващо е да видиш отстрани, как игралците водени от партньорите се юрват да сграбчат ракетата а мажовеца ги набутва в резервоара незнам как по-добре да го кажа. ще пробвам с пример - имам и партньорско участие - в действаща фирма, дял от капитал и какво от това - на големия партньор му дреме за ракетата, , за малките остават изгорелите газове )))) значи в началото възгласи - ракета, ракета, 2017,. 2018 ...- а ракетата с обратен завой!? но винаги има и по-зле - както беше при севтополис)) сега все пак е по-добре ))). Но имаме вече тренинг, бързо реагирахме Има и други места разбира се, това нито е единственото, нито център на вселената))) - ако маджовеца даде премия заради риска - ок, може да се изчака да се донаиграе, пък ако не даде премия - здраве да е (както каза софикс) ))) маджовци да искаш на бфб!?)))
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Стига бе, колеги, няма нищо ново или необичайно в политиката на Софарма по отношение на собствените акции. Процесът се е случвал нееднократно и аз не виждам причина да не го помните, след като се е случвал след кризата. Долу виждате заглавие от 2013 г., същото като днешното. Ровете поне в Гугъл. Протокилите от ОС са все още достъпни. Бе погледнете графиката в краен случай даже без инструментариума на техническия анализ.

                              Добра, лоша - хватката я оценява пазарът. Като имаш 5 читави компании на БФБ и си улучил едната от тях, вероятността тя да те улучи в неудобна поза е значителна. В края на краищата преди месец и нещо пазарът усети мощта на чичо по друга свързана позиция, дето даже не е особено читава. Но както и някой отбеляза по-надолу - важното е, че има емоции. Флуктуациите на цената създават определени възможности...
                              Софарма АД информира, че за периода от 5 до 11 декември е изкупила 9796 собствени акции за общо 35 659.97 лв. Средната цена на закупените акции е 3.64 лв. за брой. Справка на Profit....

                              Коментар


                              • Тони, въпросът беше към Форти.

                                Коментар

                                Working...
                                X