IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

    Ти..., от западно ли идеш..?
    От северозападно, ако толкова те интересува Няма лошо за човека - удвоил си инвестицията тук, що да не е доволен? Пък и той е по земята и нерисковите активи, така че е нормално да славослави Оги-доги - и аз да бях, вероятно и аз щях да го правя, като новоизлюпен гербер в налаепен със сторпор от държавни пари блок
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от VNM Разгледай мнение
      Немам толкова за носене Тони...
      Можеш ли да ме почакаш малко за пълната сума?
      Донорството е богоугодно дело!

      Коментар


      • Немам толкова за носене Тони...
        Можеш ли да ме почакаш малко за пълната сума?

        Коментар


        • Брей голям интерес към срещата утре, над 90 записани и като чувам кой ще идва, направо утре следобед БФБ да затваря!
          Я всеки да носи в джоба по чек за 1млн. и да отнасяме пакета на ромите, и да тръгва вече тази позиция, че при тези резултати си е срамота!
          Гледам и големите бройки на 3,6 вече ги няма...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
            https://www.youtube.com/watch?v=Tldmo1CXwYo

            петък ще Ви чакам !!!!!!
            Ти..., от западно ли идеш..?

            Коментар


            • https://www.youtube.com/watch?v=jyxvX9Wv8OI

              петък ще Ви чакам !!!!!!
              Last edited by fortiss; 01.11.2017, 20:35.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                За кулите ли...??? )))))))))))))

                По пътя автомиФки..., колкото искаш...
                Колата..., ако се доредиш до паркинга..., нЕма кой да я види...
                Барни се с папионка и смокинг кат чичЕ... това е важно...!
                не очаквах толкова бързо да се появят такива като теб сега !!!
                браво, следиш всичко изкъсо !!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                  заредих, но не остана време да измия колата
                  готов съм да тръгвам !!!!
                  За кулите ли...??? )))))))))))))

                  По пътя автомиФки..., колкото искаш...
                  Колата..., ако се доредиш до паркинга..., нЕма кой да я види...
                  Барни се с папионка и смокинг кат чичЕ... това е важно...!

                  Коментар


                  • заредих, но не остана време да измия колата
                    готов съм да тръгвам !!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

                      Вземи си огледало,няколко огледала.
                      нЕма нужда...

                      п.п. Гледайте си клипчето на тонката.... )))))))))))))

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                        Ти, май... не осъзна цитата... ?!? Простено ти е...!

                        п.п. Харесва ми да гледам ... рЪстящ брой глупаци на квадратен метър...
                        Вземи си огледало,няколко огледала.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение

                          Чудно ми е с каква цел пишеш тук тогава? Акции не те интересуват , отчети не четеш , анализи не правиш , преспективи не виждаш....има много други форуми с друга тематика и най-важното липсват глупаци ... Остави ни нас заблудените глупаци да си обсъждаме виртуалните инвестиции...
                          Ти, май... не осъзна цитата... ?!? Простено ти е...!

                          п.п. Харесва ми да гледам ... рЪстящ брой глупаци на квадратен метър...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение

                            Чудно ми е с каква цел пишеш тук тогава? Акции не те интересуват , отчети не четеш , анализи не правиш , преспективи не виждаш....има много други форуми с друга тематика и най-важното липсват глупаци ... Остави ни нас заблудените глупаци да си обсъждаме виртуалните инвестиции...
                            Да каже поне какъв му е проблема и ако можем да му помогнем с нещо !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                              Какво те учудва...?!?

                              Учителят го е казал много отдавна...: "По-рано всеки ден ходех на борсата, защото никъде на света не можех да срещна повече глупаци на квадратен метър площ, както там. "
                              Чудно ми е с каква цел пишеш тук тогава? Акции не те интересуват , отчети не четеш , анализи не правиш , преспективи не виждаш....има много други форуми с друга тематика и най-важното липсват глупаци ... Остави ни нас заблудените глупаци да си обсъждаме виртуалните инвестиции...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                                Я дай линк към публикацията, която твърдиш, че съществува някъде . Публикацията с отричането на нещо от моя страна.
                                Какво и кога отричам, че нищо не ти се разбира.
                                Къде казвам, че не съм чел Кант ,Хегел , Фройд ,Павлов и т.н ...
                                Според мен, ти не си чел нищо и никого. Човек чел книги, не пише така като теб и не се изразява толкова нескопосано и неразбираемо.
                                Всъщност от това идват и неуредиците ти във форума. От неспособността ти да възприемаш и да се изразяваш.
                                Ти не разбираш хората, какво ти казват. Те също не те разбират. Няма комуникация.
                                Е, имаш ли акции тук?
                                Какви акции да има.Борсата се срива.Да не е луд при падащ пазар да държи акции.

                                Коментар

                                Working...
                                X