IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Вчера продаваше ПФБК дали Ромфарм са сменили посредника или имаме втори продавач?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Дядо Коледа Разгледай мнение

      Да не си продал автомобила ?
      не съм, защо да го продавам
      нали трябва да карам
      фиата остава за сина, на лято като вземе книжката
      до тогава ще карам и двете коли
      вчера купих още софарми
      ако може да стане така, че цената с години да стои на тези нива, но при подобряващи се показатели на компанията
      и примерно след 10 години този пакет да мине на 4,27
      след това ще видим какво ще се случи с цената
      докато мине пакета всеки може да прави каквото си иска

      Коментар


      • (y)
        Първоначално изпратено от Дядо Коледа(y)
        Да не си продал автомобила ?
        Да ти призная Дядо Коледа(y) мина ми нещо подобно из акъла, но обърни внимание на казното - "Днес купих за 10 хилки, това ли искаш, да прочетеш" т.е. то не е същото като "Днес купих за 10" допълнението "това ли искаш" променя смисъла в пожелателна насока (примерно) Шегуваме се, за да се разтушим в мъките По-интересното е друго - наближава коледа, и съответно празника на Дядо Коледа (y). Вероятно и шейната по пързалката с елените, водени от рогатия Рудолф Та в тоя ред на мисли, сред тази искряща красота си даваме анализ равносметка, и най-вече въпроса "а сега накъде" !?))) Та в тази връзка ми се струва, че ако слезе под 650 индекса, май се качва на шейната по посока 600...Дано не стане, дано елените устискат шейната и да завъртят пак към Лаплндия за следващия чувал подаръци И по често да те водят насам
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • (y)
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

            днес купих за 10 хилки
            това ли искаш да прочетеш???
            Да не си продал автомобила ?

            Коментар


            • днес купих за 10 хилки това ли искаш да прочетеш???
              По-важно е колко мильони остават. С това темпо, ще тр. всеки ден да се купува за петилетки напред!? Незнам с каква идея !? Не е препоръка
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

                днес купих за 10 хилки
                това ли искаш да прочетеш???
                Знам, че не го каза за препоръка, но днес и аз си взех малко от фармата, че да не съм извън играта!
                IM d best

                Коментар


                • Ясно е, че на всички ни се иска играта да стане както при Л.П., Грамърси и т.н. - да продават за срок, не за цена. Само че доста по-умни хора са казали, че не оцеляват най-умните, нито най-силните, а най-адаптивните. Та тези, последните, според мен осъзнават, че вече играта има нови правила, нови играчи....
                  Пътека се прави камък по камък!

                  Коментар


                  • Колко хартия има още!?, някой брои ли ги ?! Как е според фф от цд !? То петилетка ли ще иска с тоя темп или повече !?
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от buyvalue Разгледай мнение

                      Много изразителен, ясен и изчерпателен отговор на Fortiss: "Не сме"! На мен ми изглежда, че темата не е забравена, а по-скоро е изчерпана, амортизирана до 0 и сега всички поглеждат Екстрите, поглеждат Коментарите в Инвестор, а нищо ново няма! Няма и да има, защото спекулациите, слуховете и намесата на "специалисти", които свалиха цената от 5 на 3.90 вече досадиха на всички и сега акцията се търгува като на ролетка - червено или черно! Дори и напънът на менидььмънта на компанията да обяснят ситуацията останаха без резултат, защото на офера има 23 мил. акции и никой не знае, кога до каква цена и как точно ще се изсипе лавината от акции, особенно, ако бъдат дадени на мениджъра, които "технично" свали цената с 20% за 1 месец! Предполагам израза "Не сме" означава следим, но не смеем да пипаме, а даже вече и да коментираме!
                      днес купих за 10 хилки
                      това ли искаш да прочетеш???

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

                        не сме
                        Много изразителен, ясен и изчерпателен отговор на Fortiss: "Не сме"! На мен ми изглежда, че темата не е забравена, а по-скоро е изчерпана, амортизирана до 0 и сега всички поглеждат Екстрите, поглеждат Коментарите в Инвестор, а нищо ново няма! Няма и да има, защото спекулациите, слуховете и намесата на "специалисти", които свалиха цената от 5 на 3.90 вече досадиха на всички и сега акцията се търгува като на ролетка - червено или черно! Дори и напънът на менидььмънта на компанията да обяснят ситуацията останаха без резултат, защото на офера има 23 мил. акции и никой не знае, кога до каква цена и как точно ще се изсипе лавината от акции, особенно, ако бъдат дадени на мениджъра, които "технично" свали цената с 20% за 1 месец! Предполагам израза "Не сме" означава следим, но не смеем да пипаме, а даже вече и да коментираме!
                        IM d best

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от GG-BG Разгледай мнение
                          Добро утро, Колеги! Да не замразихме темата до 01.12.2017 г.!
                          Успешна търговия на всички!
                          ​​​​​
                          не сме

                          Коментар


                          • Добро утро, Колеги! Да не замразихме темата до 01.12.2017 г.!
                            Успешна търговия на всички!
                            ​​​​​

                            Коментар


                            • Чудесни новини от СФТРД. Доста дръпна в цената,а тук стоим на място - до кога ли Нека да лети трейдинга и да дава по 30ст всяка година, а тук ще чакаме да видим дядо Коледа какво ще ни донесе.
                              Успех на всички!
                              Last edited by tony1975; 09.11.2017, 06:32.

                              Коментар


                              • Сори, - това беше предвидено за темата за оптимизма. Ама обърках темите.)) Тази сутррин изглежда не съм в час.
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X