IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dici Разгледай мнение
    Вътрешна информация

    Вътрешна информация по чл. 17, §1, във вр. с чл. 7 от Регламент №596/2014 на ЕП и на Съвета

    Уведомяваме Ви, че за месец ноември 2017 година ”Софарма” АД реализира ръст в продажбите си с 11% спрямо същия месец на предходната година в т.ч. 11% ръст на продажбите за вътрешен пазар и 12% ръст на продажбите за износ. Приходите от продажби за единадесетте месеца на 2017 година се увеличават с 12% спрямо същия период на на 2016 година в т.ч. 21% ръст на продажбите за износ и 1% спад на продажбите за вътрешен пазар.
    Чудесно се справят браво!
    Почнаха леки инсайдърски съобщения пак, да видим.
    Днес погледнах - УПФ Доверие имат доста по-голям пакет в Мбат и в Чез(говоря за десетки милиони в повече), а ДПФ Доверие няма дори 1 акция на Сфарм в сравнение с Мбат и ЧЕЗ, ако решат...Никиту дето стои с 1% под нужното тегло ще ги гони по баира, ама...

    Коментар


    • 42, - "..Галактическия стопаджия". Ама може да е и географската шрина на ромфарматите А може да е левче-кефче (профит на папир), а още по-просто -"гтп" или 10% на година, по-добро от ктб примерно А и се дели на шест и дава 7 т.е. 4,27 приказки за 1001 нощ
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        Пожелателното мислене на моменти е по-зле дори и от липсата на мислене! Аз пък очаквам да си останете с очакванията и да видим доста по-ниски цени от "случайно" обявената сакрална цифричка 4,2(7) - позамислих се как са я сметнали и се сетих за Пратчет, който даде точно 42 като отговор на the ultimate question - та и тук ми се струва, че ще да е било с чича ви оги. Ма вече няма вестник, та да питам
        +++

        аз моите хартии тук ги шитнах тук на 10 стинки под заклинателната цена, избързах малко... интересно мантрата досега сработва... не ги разбирам нещата

        пс.
        не беше ли Д. Адамс с 42 ?
        "the trend is your friend until the end..."

        Коментар


        • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение

          ...не знам до кога ще го играеш купуващ инсайдер ()..не се ли притесняваш, че може да ти приседне от КаФеНето?
          имах предвид моите лични неща, не нещо друго
          той пишеше за доверие, не за информация

          Коментар


          • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

            не може всичко да знаеш, а не ти и трябва
            ...не знам до кога ще го играеш купуващ инсайдер ()..не се ли притесняваш, че може да ти приседне от КаФеНето?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение

              Не може да отречеш обаче, че тази меко казано спорна интервенция се оказа доста сполучлив ход до момента. Не е за вярване, но ето например здравомислещ човек като фортиса не спира да се хвали, че се е набабанил до уши с хартии на 4,27 лв., защото "вярвал" на чичака.

              Пъстър свят, хора всякакви, ще гледаме, да видим
              не може всичко да знаеш, а не ти и трябва

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                Пожелателното мислене на моменти е по-зле дори и от липсата на мислене! Аз пък очаквам да си останете с очакванията и да видим доста по-ниски цени от "случайно" обявената сакрална цифричка 4,2(7) - позамислих се как са я сметнали и се сетих за Пратчет, който даде точно 42 като отговор на the ultimate question - та и тук ми се струва, че ще да е било с чича ви оги. Ма вече няма вестник, та да питам
                Не може да отречеш обаче, че тази меко казано спорна интервенция се оказа доста сполучлив ход до момента. Не е за вярване, но ето например здравомислещ човек като фортиса не спира да се хвали, че се е набабанил до уши с хартии на 4,27 лв., защото "вярвал" на чичака.

                Пъстър свят, хора всякакви, ще гледаме, да видим

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                  Така е и аз мисля че промените ще са много по нарядко за напред. Особено ако ЕТФа вкара нова пара.

                  За Софарма очаквам Донев скоро да изкара голямата базука и да бъде последван стабилно та да се отпуши БФБ.
                  Пожелателното мислене на моменти е по-зле дори и от липсата на мислене! Аз пък очаквам да си останете с очакванията и да видим доста по-ниски цени от "случайно" обявената сакрална цифричка 4,2(7) - позамислих се как са я сметнали и се сетих за Пратчет, който даде точно 42 като отговор на the ultimate question - та и тук ми се струва, че ще да е било с чича ви оги. Ма вече няма вестник, та да питам

                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dici Разгледай мнение
                    Вътрешна информация

                    Вътрешна информация по чл. 17, §1, във вр. с чл. 7 от Регламент №596/2014 на ЕП и на Съвета

                    Уведомяваме Ви, че за месец ноември 2017 година ”Софарма” АД реализира ръст в продажбите си с 11% спрямо същия месец на предходната година в т.ч. 11% ръст на продажбите за вътрешен пазар и 12% ръст на продажбите за износ. Приходите от продажби за единадесетте месеца на 2017 година се увеличават с 12% спрямо същия период на на 2016 година в т.ч. 21% ръст на продажбите за износ и 1% спад на продажбите за вътрешен пазар.
                    Софарма, АКО радетелите за БГ капиталовият пазар се захванат истински да прегазят цялата паразитна КФН и престъпно-законодателна паплач, ще е най-силно и бързо растящата компания сред публичните дружества. всякакви флагмани и "перачници" на люцерна ще и дишат прахта!

                    Коментар


                    • Вътрешна информация

                      Вътрешна информация по чл. 17, §1, във вр. с чл. 7 от Регламент №596/2014 на ЕП и на Съвета

                      Уведомяваме Ви, че за месец ноември 2017 година ”Софарма” АД реализира ръст в продажбите си с 11% спрямо същия месец на предходната година в т.ч. 11% ръст на продажбите за вътрешен пазар и 12% ръст на продажбите за износ. Приходите от продажби за единадесетте месеца на 2017 година се увеличават с 12% спрямо същия период на на 2016 година в т.ч. 21% ръст на продажбите за износ и 1% спад на продажбите за вътрешен пазар.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение

                        Не съм. От една страна загубих интерес, а от друга, не очаквам, от тук нататък да има толкова много промени - може би по една макс, а и ей така на око само, гледайки търговията, общо взето виждам, накъде отиват нещата. Много е далече още - като наближи може и да ми стане любопитно и да се пробвам.

                        Тъй като темата е за Софарма, не очаквам тя да изпадне от Софикс.
                        Така е и аз мисля че промените ще са много по нарядко за напред. Особено ако ЕТФа вкара нова пара.

                        За Софарма очаквам Донев скоро да изкара голямата базука и да бъде последван стабилно та да се отпуши БФБ.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                          Спредовете за Софикс смятал ли си ги за последните 3 месеца? Пробвах на лично да ти пиша но май ти е пълна пощата и не можах да го пратя.
                          Не съм. От една страна загубих интерес, а от друга, не очаквам, от тук нататък да има толкова много промени - може би по една макс, а и ей така на око само, гледайки търговията, общо взето виждам, накъде отиват нещата. Много е далече още - като наближи може и да ми стане любопитно и да се пробвам.

                          Тъй като темата е за Софарма, не очаквам тя да изпадне от Софикс.
                          Мненията ми не са препоръка за търговия.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение
                            Ето, да си тълкувате. Но, интересното предстои.

                            Спредовете за Софикс смятал ли си ги за последните 3 месеца? Пробвах на лично да ти пиша но май ти е пълна пощата и не можах да го пратя.

                            Коментар


                            • Ето, да си тълкувате. Но, интересното предстои.

                              Мненията ми не са препоръка за търговия.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                                Донев може да търгува след излизането на отчета та не знам къде си чел до края на Ноември. По скоро ОТ края на Ноември
                                По назад в коментарите.

                                Коментар

                                Working...
                                X