IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от psa Разгледай мнение

    Дано си прав, ама имам усещането, че това на 4, 35 не са " само" 100 000 броя, а новата цена, която търсят продавачите. Ако при чудесната новина днес, тестваме пробив на 4.27 ще стане ясно каква е целта на "показното" при 4.35.
    За съжаление, предполагам, че развръзката ще е най - рано март при включването на инсайдърите.
    Тук винаги ме учудва големият оптимизъм за бъдещето на компания, а резултати показват, че ръст на външни пазари се изчерпва (4% ръст на продажбите за износ). В последно време се репортва вътрешния ръст , но това няма да реши проблема на голяма компамия като Софарма ... така, че Ромите и кривите договорки на чичо с тях не са вече големия проблем.


    Още имам .
    Не е препоръка

    Коментар


    • Първоначално изпратено от psa Разгледай мнение

      Дано си прав, ама имам усещането, че това на 4, 35 не са " само" 100 000 броя, а новата цена, която търсят продавачите. Ако при чудесната новина днес, тестваме пробив на 4.27 ще стане ясно каква е целта на "показното" при 4.35.
      За съжаление, предполагам, че развръзката ще е най - рано март при включването на инсайдърите.
      4,35 е новото 4,27!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от psa Разгледай мнение


        За съжаление, предполагам, че развръзката ще е най - рано март при включването на инсайдърите.
        Следващият "трансферен прозорец" се отваря юни март има одитирани.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение

          Здравей, три нули! По принцип си прав, уговорка може би има, но дали е така знаят единствено О.Д и РФ. Всичко останало е предположения и догадки. Имам една акция както е модерно да се казва, следя позицията с интерес. Ще се радвам компанията да изпълни поставените цели до края на годината и да продължи да се развива още по успешно.
          Аз нямам акции тук,харесвам мажоритаря,познава няколко инвеститира,сериозни хора са.Мисля, след края на очакваното от мен рали,да вляза тук с целият си портфейл.Естествено не е препоръка.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

            Откъде знаеш?Може да са се отказали да продават,да имат някакви уговорки.....Тази позиция ясно показва типичният български Енвиститор.Като купя днес,скоро някой трябва да ми ги взме по-скъпо.Ако не стане-акцията е шит,мажоритаря не статва,играчите са тъпи-не оценяват потенциала и,борсата е скръб,къде е държавата да помага.....Все някой друг трябва да ни върши работата и да ни е виновен.
            Дано си прав, ама имам усещането, че това на 4, 35 не са " само" 100 000 броя, а новата цена, която търсят продавачите. Ако при чудесната новина днес, тестваме пробив на 4.27 ще стане ясно каква е целта на "показното" при 4.35.
            За съжаление, предполагам, че развръзката ще е най - рано март при включването на инсайдърите.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

              Откъде знаеш?Може да са се отказали да продават,да имат някакви уговорки.....Тази позиция ясно показва типичният български Енвиститор.Като купя днес,скоро някой трябва да ми ги взме по-скъпо.Ако не стане-акцията е шит,мажоритаря не статва,играчите са тъпи-не оценяват потенциала и,борсата е скръб,къде е държавата да помага.....Все някой друг трябва да ни върши работата и да ни е виновен.
              Здравей, три нули! По принцип си прав, уговорка може би има, но дали е така знаят единствено О.Д и РФ. Всичко останало е предположения и догадки. Имам една акция както е модерно да се казва, следя позицията с интерес. Ще се радвам компанията да изпълни поставените цели до края на годината и да продължи да се развива още по успешно.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
                Похвално е че на БФБ се "наливат" близо 300 хил. лв за един час при публикуване на некон. отчет, но да не забравяме че "висят" още над 8 мил. акции ...
                Откъде знаеш?Може да са се отказали да продават,да имат някакви уговорки.....Тази позиция ясно показва типичният български Енвиститор.Като купя днес,скоро някой трябва да ми ги взме по-скъпо.Ако не стане-акцията е шит,мажоритаря не статва,играчите са тъпи-не оценяват потенциала и,борсата е скръб,къде е държавата да помага.....Все някой друг трябва да ни върши работата и да ни е виновен.

                Коментар


                • Похвално е че на БФБ се "наливат" близо 300 хил. лв за един час при публикуване на некон. отчет, но да не забравяме че "висят" още над 8 мил. акции ...

                  Коментар


                  • Уведомяваме Ви , че за месец декември 2017 година СОФАРМА АД реализира ръст в продажбите си с 21% спрямо същия месец на предходната година в т.ч. със 73% ръст на продажбите за вътрешен пазар и 4% ръст на продажбите за износ.

                    Приходите от продажби за 2017 година се увеличават с 13% спрямо 2016 година в т.ч. 3% ръст на продажбите за вътрешен пазар и 20% ръст на продажбите за износ.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                      Тук май развръзката предстои тази седмица.
                      А дано, че не ми се чака с месеци....

                      Коментар


                      • Резултати, прогнози ... или след 10.01.2018 ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                          Тук май развръзката предстои тази седмица.
                          на боб ли гледаш?
                          destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                          Коментар


                          • Тук май развръзката предстои тази седмица.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                              Да, ако изчака да разкеша Хима на 3 лв., ще си утроя пакета тук при 4,27
                              Добра идея!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                                Да, точно така. Даже нека цената "чака" колкото си иска.
                                Да, ако изчака да разкеша Хима на 3 лв., ще си утроя пакета тук при 4,27

                                Коментар

                                Working...
                                X