IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
    Чиче, молим ти се - кажи некое друго число, бе! По-големо, по-закръглено... така... Обичам кръглите числа!
    8

    Коментар


    • Чиче, молим ти се - кажи некое друго число, бе! По-големо, по-закръглено... така... Обичам кръглите числа!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение

        Това по-скоро го копирай в темата "Бисери и вицове". Господин #Кой да го беше публикувал в сайта неновините. За там е това излияние.
        Прав си , но тоя гусин има бая власт и доста уютно се чувства при сегашната политическа обстановка... Така, че е по вероятно нещата към цитираните господа да се влошат.... отколкото да се подобрят....
        п.с. едва ли ще го чуеш да каже нещо подобно за някои други олигарси или лоша дума за моряците...
        Last edited by Protokol; 11.01.2018, 20:22.
        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

        Коментар


        • Аз все си мисля, че ще се може да се стигне до дискаунт...
          Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

            Действително така би било най-добре за акцията и за спекулантите, но явно Ромите са костелив орех. Те всъщност и фондовете се правят сега на велики, но и това ще мине някога. Сега пък положението е по-добро за вярващите дългосрочно в акцията, които не гонят бързи печалби. Имат време да си осигурят кеш и да си влизат с колкото си поискат, а не да се дебне за секундите, в които пакета би минал на някаква цена и след това 20% ръст.
            Лично аз съм привърженик на въпросните секунди ,практиката показва "дългосрочното вярване " е доста по-слабо доходоносно ,а и мисля си няма да съм само аз който разсъждава така........
            Last edited by спекуланта; 11.01.2018, 17:18.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

              Действително така би било най-добре за акцията и за спекулантите, но явно Ромите са костелив орех. Те всъщност и фондовете се правят сега на велики, но и това ще мине някога. Сега пък положението е по-добро за вярващите дългосрочно в акцията, които не гонят бързи печалби. Имат време да си осигурят кеш и да си влизат с колкото си поискат, а не да се дебне за секундите, в които пакета би минал на някаква цена и след това 20% ръст.
              Има логика и в твоите думи. Всичко е въпрос на стратегия и хоризонт

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                Щом няма желаещи за всичко, не се прави нищо, в такъв случай. И се търси равновесна цена която да устройва и двете страни.
                Както и да е, всеки си има различна инвест стратегия. Просто казвам защо се стигна до сегашната ситуация.
                Действително така би било най-добре за акцията и за спекулантите, но явно Ромите са костелив орех. Те всъщност и фондовете се правят сега на велики, но и това ще мине някога. Сега пък положението е по-добро за вярващите дългосрочно в акцията, които не гонят бързи печалби. Имат време да си осигурят кеш и да си влизат с колкото си поискат, а не да се дебне за секундите, в които пакета би минал на някаква цена и след това 20% ръст.
                Пътека се прави камък по камък!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                  Е на тази цена може тогава да не е имало желаещи за всичкото...Тогава бе показано къде е дъното на пазара поне. От там индекса взе да отлепя... За съжаление акцията остана в ступор. Да видим до кога...
                  Щом няма желаещи за всичко, не се прави нищо, в такъв случай. И се търси равновесна цена която да устройва и двете страни.
                  Както и да е, всеки си има различна инвест стратегия. Просто казвам защо се стигна до сегашната ситуация.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                    Аз като говоря не приказвам
                    Грешно се изигра това с ромите! Сделката задължително трябваше да е "всичко или нищо"!
                    Е на тази цена може тогава да не е имало желаещи за всичкото...Тогава бе показано къде е дъното на пазара поне. От там индекса взе да отлепя... За съжаление акцията остана в ступор. Да видим до кога...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                      Тук безвремие ни налегна ... Чичо О може би ще излезе на пазара юни но много време до тогава- сега бе добре да се подкрепи тренда, а и ако съм аз не бих повторил такива мощни покупки като декември. Дано се появи някой фонд по рано!
                      Аз като говоря не приказвам
                      Грешно се изигра това с ромите! Сделката задължително трябваше да е "всичко или нищо"!

                      Коментар


                      • Тук безвремие ни налегна ... Чичо О може би ще излезе на пазара юни но много време до тогава- сега бе добре да се подкрепи тренда, а и ако съм аз не бих повторил такива мощни покупки като декември. Дано се появи някой фонд по рано!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

                          Така е много гадно, чакаш Хима цяла година, а другите растат, продаваш го, купуваш Софарм и Хима излита.
                          Ама никой няма да си признае. Затова идеалният вариант - "И двете дядо попе"

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение

                            Това е идеалният вариант. Обикновено става друго, тамън продадеш и то хвръкне. Много хора направиха така. Продадоха Хима за да влязат тук и то се вижда какво стана. Просто предупреждавам хората да не пострадат по същия начин. Не казвам, че ще стане така, ама го има в картите. Поздравления за теб, че си удържал и не си продал Хима.
                            Така е много гадно, чакаш Хима цяла година, а другите растат, продаваш го, купуваш Софарм и Хима излита.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение

                              Това по-скоро го копирай в темата "Бисери и вицове". Господин #Кой да го беше публикувал в сайта неновините. За там е това излияние.
                              Добре си го е постнал Кирето мисля.
                              Питай нарочените от дебелия Цв.Василев и Прокопито дали им е до бисери и вицове сега...

                              А ако се е прицелил и тук...и дали това не е от основните причини мангофармите да са решили да осребрят дорде е време... ?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

                                А не е ли по-разумно като не очакваш скоро ръст тук,да ги продадеш и след ралито на другите позиции да влезеш пак тук.Аз нямамм тук,основно съм в ХИМ, и смятам след ралито там,да вляза тук.Не е препоръка...
                                Това е идеалният вариант. Обикновено става друго, тамън продадеш и то хвръкне. Много хора направиха така. Продадоха Хима за да влязат тук и то се вижда какво стана. Просто предупреждавам хората да не пострадат по същия начин. Не казвам, че ще стане така, ама го има в картите. Поздравления за теб, че си удържал и не си продал Хима.

                                Коментар

                                Working...
                                X