IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

    Ако те плюе Шиши това не е ли добър знак бе Груев тоест си против Шиши и компания или ти като акционер в Булгартабак четеш новините през друга цедка?
    Не, уважаеми Южно от ул. Хаустън
    Само по себе си, независимо кой те плюе, за една публична компания не е добре, а още по-лошо е, когато този няКОЙ е особено важен и задаващ модата в драскането у нас. Дори и не правя сравнение какво се случи с предишния голям честен частник (да не кажа олиграх), който се заяде с Шиши и сега си стои до Кале мегдан и си пише декларацийки....
    П.С. Акции в Булгартабак нямам от почти месец, имам в Хим
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      Момчета, без да искам да ви се меся в сектата и чичо Оги като неин пророк, ама да ви дам една посока на задаване на въпрос - питайте го какво си е омотал капите с Шиши, та неговите медии стават и лягат с името на софармения пророк? Защото да си в една група с Прокопиев и Сашо Дончев и да те плюят ежедновно жълтите медии, а те се четат от 80-90% от потребителите на продуктите на Софарма, е всичко друго, но не и положителна репутация!

      Не се натрапвам, само казвам какво бих питал аз. А и не очаквам някой изобщо да зададе такъв въпрос, все пак човеко черпи, а който черпи, той поръчва въпросите, пардон, музиката.

      Успех на играещите тук, както неведнъж съм казвал, за мен при сегашните нива компанията е надценена, но това си е само лично мое мнение и може и да греша. Успех
      Ако те плюе Шиши това не е ли добър знак бе Груев тоест си против Шиши и компания или ти като акционер в Булгартабак четеш новините през друга цедка?

      Коментар


      • Момчета, без да искам да ви се меся в сектата и чичо Оги като неин пророк, ама да ви дам една посока на задаване на въпрос - питайте го какво си е омотал капите с Шиши, та неговите медии стават и лягат с името на софармения пророк? Защото да си в една група с Прокопиев и Сашо Дончев и да те плюят ежедновно жълтите медии, а те се четат от 80-90% от потребителите на продуктите на Софарма, е всичко друго, но не и положителна репутация!

        Не се натрапвам, само казвам какво бих питал аз. А и не очаквам някой изобщо да зададе такъв въпрос, все пак човеко черпи, а който черпи, той поръчва въпросите, пардон, музиката.

        Успех на играещите тук, както неведнъж съм казвал, за мен при сегашните нива компанията е надценена, но това си е само лично мое мнение и може и да греша. Успех
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

          Ако имаш възможност ела на срещата с този въпрос!!!
          Фортис, с удоволствие, но работата е по-важна. пък и с моите няколко хилки тук съм по-малък от цаца.
          приятно изкарване!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

            въпреки, че е предъвкано вече и сори за може би "тъпият" въпрос, но аз не можах да разбера:
            защо оповестиха публично, че блокират/фиксират цената на акция и сложиха тази тапа от 4,27!?

            явно има сериозна игра и с маркет мейкъра им, кото да удържа тапата(договорки под масата), но защо - не разбирам.

            пс: имам няколко бройки
            Ако имаш възможност ела на срещата с този въпрос!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

              въпреки, че е предъвкано вече и сори за може би "тъпият" въпрос, но аз не можах да разбера:
              защо оповестиха публично, че блокират/фиксират цената на акция и сложиха тази тапа от 4,27!?

              явно има сериозна игра и с маркет мейкъра им, кото да удържа тапата(договорки под масата), но защо - не разбирам.

              пс: имам няколко бройки
              Защото чичо Оги не е пазарен играч. Проследете миналото му и може да се разбере как мисли и действа - за мен той е много повече Политик!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

                въпреки, че е предъвкано вече и сори за може би "тъпият" въпрос, но аз не можах да разбера:
                защо оповестиха публично, че блокират/фиксират цената на акция и сложиха тази тапа от 4,27!?

                явно има сериозна игра и с маркет мейкъра им, кото да удържа тапата(договорки под масата), но защо - не разбирам.

                пс: имам няколко бройки
                Сигурно аз нещо не мога да схвана, но за каква тапа става въпрос?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение

                  С други думи - да бъдем надъхани , че цената ще стане 5.5 ... просто се чудя до къде ще стигне чичо ви Оги (с тези си действия - максимална цена на обратното изкупуване - 5,50 лева за брой акция).
                  Колкото бях фен на акцията ( с най-голямо тегло), толкова почвам да смятам, че нещо не е наред тук
                  въпреки, че е предъвкано вече и сори за може би "тъпият" въпрос, но аз не можах да разбера:
                  защо оповестиха публично, че блокират/фиксират цената на акция и сложиха тази тапа от 4,27!?

                  явно има сериозна игра и с маркет мейкъра им, кото да удържа тапата(договорки под масата), но защо - не разбирам.

                  пс: имам няколко бройки

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

                    Поканата е за всеки, който проявява интерес и иска да се видим, поговорим, обменим мнения - както е било винаги до сега !!!!
                    С други думи - да бъдем надъхани , че цената ще стане 5.5 ... просто се чудя до къде ще стигне чичо ви Оги (с тези си действия - максимална цена на обратното изкупуване - 5,50 лева за брой акция).

                    Колкото бях фен на акцията ( с най-голямо тегло), толкова почвам да смятам, че нещо не е наред тук
                    Last edited by maretoff; 18.01.2018, 10:38. Причина: добавка

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                      Логиката е, че след като имаш достъп до темата "Софарма" в сайта "Инвестор" /за това не се изискват 10К акции/ и съответно покана, имаш право и на отправеното предложение. Ако аз пък греша, моля Фортис или Огнян Донев да ме коригират . Може би има и други сбирки, покани за които обаче няма да намериш тук .
                      Поканата е за всеки, който проявява интерес и иска да се видим, поговорим, обменим мнения - както е било винаги до сега !!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение

                        Нямам лоши помисли !

                        Исках да знам дали 10к ще са ми достатъчни !?
                        Логиката е, че след като имаш достъп до темата "Софарма" в сайта "Инвестор" /за това не се изискват 10К акции/ и съответно покана, имаш право и на отправеното предложение. Ако аз пък греша, моля Фортис или Огнян Донев да ме коригират . Може би има и други сбирки, покани за които обаче няма да намериш тук .
                        Пътека се прави камък по камък!

                        Коментар


                        • Аааа..да се похвалиш...няма лошо де. ..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                            Добре де, защо така с лошо сега? Хората добронамерено ни дават възможност за беседа, а ние рога вадим?!?!
                            Нямам лоши помисли !

                            Исках да знам дали 10к ще са ми достатъчни !?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение

                              С колко акции е куверта !?
                              Добре де, защо така с лошо сега? Хората добронамерено ни дават възможност за беседа, а ние рога вадим?!?!
                              Пътека се прави камък по камък!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение

                                С колко акции е куверта !?
                                Все пак да ти отговоря - може и без !!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X