IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение

    Демек, това са сделки на аукцион?

    За намазване по предназначение, и аз вътре с два броя дил, ей тъй без да съм гледал, бях го приключил месеца , но те и планината ми оскубали,- хаирлия да Е !!!

    Коментар


    • Сделките на 4.09 са на закриващ аукцион - там правилата са малко по-различни, вижте правилника на БФБ.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

        Мога да кажа само че има още над 30000 бр. за продажба - увиснаха на аукциона ,нямаше купувачи за тях
        Демек, това са сделки на аукцион?
        Vanitas vanitatum...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение
          ... ПБФК изсипа много на 4.09??

          Интересно защо там мина цената, имам някъв спомен, че ордера ми беше леко по-високо, но може и да бъркам.
          Моят спомен не е "някакъв", а конкретен. Как така минаха всички тия бройки на 4.090 лв., като малко преди това отляво чакаха 20 бида за 11327 акции при средна 4.149 лв. Пълна мистерия...
          Vanitas vanitatum...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от fortiss
            Вчера огледах отчетите на групата. Намалението на печалбата изглежда идва от Трейдинга. При Трейдинга най-вероятно е от сливанията - Софармаци.
            акцията на 2018 - не сме ли найс!? утре дали ще има пак промоция !? (da сме живи дотогава) A towa с печалбата - с дядо коледа(y) не се ли кудошехме още преди нова година!? накъде ще е с посоките !?(може да провериш в едноименната тема!?) (не е наложително) Омръзна ми обаче с тез книги драгоценни, да ги познавам..не е ентересно а и смисъла се изгуби . (не е препоръка) Вие дръжте оптимизма и надеждата жива. Не можах да се оженя за артията и тва си е..(
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • Първоначално изпратено от RAFAL Разгледай мнение
              Нещо да кажете за финала на днешната сесия - сделка на 4,09 .
              Мога да кажа само че има още над 30000 бр. за продажба - увиснаха на аукциона ,нямаше купувачи за тях

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                Имам съмнения, че ЕТФ-а продаде тук и Хим, като най-ликвидни да покрие някое теглене? Ще видим.
                Ники качва, Ники сваля, Ники патки пасе (може да се чете и във варианта с чичо Оги )
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Имам съмнения, че ЕТФ-а продаде тук и Хим, като най-ликвидни да покрие някое теглене? Ще видим.

                  Коментар


                  • ... ПБФК изсипа много на 4.09??

                    Интересно защо там мина цената, имам някъв спомен, че ордера ми беше леко по-високо, но може и да бъркам.

                    Коментар


                    • Нещо да кажете за финала на днешната сесия - сделка на 4,09 .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение

                        Здравей, Fortiss! Може ли повече инфо по темата. Благодаря предварително. Поздрави
                        това го видях в отчетите за първото тримесечие
                        мисля да попитам на ОС за повече инфо
                        ако не дойдеш - ще ти пиша след това

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                          виждам
                          ще питаме на ОС
                          ръстът на пордажбите не е случаен
                          Здравей, Fortiss! Може ли повече инфо по темата. Благодаря предварително. Поздрави

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                            Вчера огледах отчетите на групата.
                            Намалението на печалбата изглежда идва от Трейдинга.
                            При Трейдинга най-вероятно е от сливанията - Софармаци.
                            така е наистина - от много време за първи път заради СФТРД сме леко назад!
                            Дано е някакъв еднократен ефект...

                            Коментар


                            • Вчера огледах отчетите на групата.
                              Намалението на печалбата изглежда идва от Трейдинга.
                              При Трейдинга най-вероятно е от сливанията - Софармаци.

                              Коментар


                              • виждам
                                ще питаме на ОС
                                ръстът на пордажбите не е случаен

                                Коментар

                                Working...
                                X