IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
    Имам съмнения, че ЕТФ-а продаде тук и Хим, като най-ликвидни да покрие някое теглене? Ще видим.
    Споделям съмнението ти! Не случайно го направиха на закриващ аукцион, а дори и бутането на ХВАР надолу с малки бройки, за да се смъкне допълнително Софикс си пасва с идеята.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение

      Аз лично, не смятам да участвам в пилешката работа. Има доста други, според мен по-добри възможности.
      Радвам се, че голяма компания се листва на БФБ.
      Шегувам се. И аз се колебая - не съм решил още. Настроенията на борсата в момента (а и в света като цяло) са много минорни. Все пак IPO-то на "Градус" остава в полезрението ми, а и все още имам какво да чистя. Свежи пари обаче няма да вложа скоро.
      Vanitas vanitatum...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение

        Аз лично, не смятам да участвам в пилешката работа. Има доста други, според мен по-добри възможности.
        Радвам се, че голяма компания се листва на БФБ.
        И аз ще я пропусна май, но доволно взех СФАРМ, чакаме дивидента и другото

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение

          Е то в последно време всички само това правят (правим)... май? Осигуряваме
          Аз лично, не смятам да участвам в пилешката работа. Има доста други, според мен по-добри възможности.
          Радвам се, че голяма компания се листва на БФБ.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bill-bg Разгледай мнение

            Някой осигури пари за Градус-а май
            Е то в последно време всички само това правят (правим)... май? Осигуряваме
            Vanitas vanitatum...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от RAFAL Разгледай мнение
              Нещо да кажете за финала на днешната сесия - сделка на 4,09 .
              Някой осигури пари за Градус-а май

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение

                Демек, това са сделки на аукцион?

                За намазване по предназначение, и аз вътре с два броя дил, ей тъй без да съм гледал, бях го приключил месеца , но те и планината ми оскубали,- хаирлия да Е !!!

                Коментар


                • Сделките на 4.09 са на закриващ аукцион - там правилата са малко по-различни, вижте правилника на БФБ.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                    Мога да кажа само че има още над 30000 бр. за продажба - увиснаха на аукциона ,нямаше купувачи за тях
                    Демек, това са сделки на аукцион?
                    Vanitas vanitatum...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение
                      ... ПБФК изсипа много на 4.09??

                      Интересно защо там мина цената, имам някъв спомен, че ордера ми беше леко по-високо, но може и да бъркам.
                      Моят спомен не е "някакъв", а конкретен. Как така минаха всички тия бройки на 4.090 лв., като малко преди това отляво чакаха 20 бида за 11327 акции при средна 4.149 лв. Пълна мистерия...
                      Vanitas vanitatum...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от fortiss
                        Вчера огледах отчетите на групата. Намалението на печалбата изглежда идва от Трейдинга. При Трейдинга най-вероятно е от сливанията - Софармаци.
                        акцията на 2018 - не сме ли найс!? утре дали ще има пак промоция !? (da сме живи дотогава) A towa с печалбата - с дядо коледа(y) не се ли кудошехме още преди нова година!? накъде ще е с посоките !?(може да провериш в едноименната тема!?) (не е наложително) Омръзна ми обаче с тез книги драгоценни, да ги познавам..не е ентересно а и смисъла се изгуби . (не е препоръка) Вие дръжте оптимизма и надеждата жива. Не можах да се оженя за артията и тва си е..(
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от RAFAL Разгледай мнение
                          Нещо да кажете за финала на днешната сесия - сделка на 4,09 .
                          Мога да кажа само че има още над 30000 бр. за продажба - увиснаха на аукциона ,нямаше купувачи за тях

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                            Имам съмнения, че ЕТФ-а продаде тук и Хим, като най-ликвидни да покрие някое теглене? Ще видим.
                            Ники качва, Ники сваля, Ники патки пасе (може да се чете и във варианта с чичо Оги )
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Имам съмнения, че ЕТФ-а продаде тук и Хим, като най-ликвидни да покрие някое теглене? Ще видим.

                              Коментар


                              • ... ПБФК изсипа много на 4.09??

                                Интересно защо там мина цената, имам някъв спомен, че ордера ми беше леко по-високо, но може и да бъркам.

                                Коментар

                                Working...
                                X