IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    Добре, ти си знаеш, явно не съм на нивото ти, така че спирам да давам каквито и да е съвети и влизам в подобен изказ:
    Акцията е пълен шит, крепи се само и единствено благодарение на вЕрата на разни балъчета, които са се почувствали ухажвани след една флашка и едно кафе от дъртия комунист Чича ви Оги (Мумията). Пакетът няма да мине тази година - откъде знам си е моя работа, аз така вярвам и толкова! Не е препоръка за сектантстване, естествено

    П.С. Извън глупостите, искрено желая успех и здраве, за Чичо мнението си го запазвам за себе си. Явно не съм запомнил вярно града при срещата ни, за което се извинявам, определено си бил прекалено маловажен, почти толкова, колко аз за теб (и това е шега). Ще си "говорим" пак, когато акцията слезе под 4 лева!
    не се ядосвай
    нищо важно и непоправимо не се е случило
    ти не си първия нито последния, който пише анонимно тежки думи
    допуснал съм грешка - не помня какво е било някога и не съм ти чел писанията из форума
    не те познавам, за да знам нивото ти, а и какво аз си мисля за теб има ли значение след като не те нападам във форума???
    всъщност до преди малко нищо не си мислех за теб
    Last edited by fortiss; 16.06.2018, 19:09.

    Коментар


    • За всички, които търсят истината искам да кажа, че който търси - намира. Дайте си шанс да се докоснете и до другата гледна точка, отидете на следващото кафе с г-н Донев, вижте го как се държи, слушайте го какво говори и си водете записки, с времето проверявайте какво се случва и така си мисля, че може да достигнем до нея.



      Keep going ...

      Коментар


      • Добре, ти си знаеш, явно не съм на нивото ти, така че спирам да давам каквито и да е съвети и влизам в подобен изказ:
        Акцията е пълен шит, крепи се само и единствено благодарение на вЕрата на разни балъчета, които са се почувствали ухажвани след една флашка и едно кафе от дъртия комунист Чича ви Оги (Мумията). Пакетът няма да мине тази година - откъде знам си е моя работа, аз така вярвам и толкова! Не е препоръка за сектантстване, естествено

        П.С. Извън глупостите, искрено желая успех и здраве, за Чичо мнението си го запазвам за себе си. Явно не съм запомнил вярно града при срещата ни, за което се извинявам, определено си бил прекалено маловажен, почти толкова, колко аз за теб (и това е шега). Ще си "говорим" пак, когато акцията слезе под 4 лева!

        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • [QUOTE=Грую Груев;n3348083]

          Веско, виж сега, брат, позволявам си по-фамилиарно отношение, защото, както ти казах и преди, те познавам, макар ти да не се сещаш за мен. Ще ти го кажа директно - с подобни мнения не правиш чест нито на себе си, нито на северозапада (хайде, няма да казвам града), нито на акцията. Ще кажа и защо - ако имаш да казваш нещо, кажи го, а не плямпай общи глупости, от които никой няма полза!

          Ще бъда и още по-конкретен - почти нито един от нас не смята, че акцията е шит, както и никой не спори, че има потенциал. Проблем е само и единстено ръководството ѝ, което прави всичко възможно да пречи на растежа - казвали и показвали сме го неведнъж! Почти всеки един от списващите тук следи акцията с интерес и би влязъл, ако получи верните сигнали за това. Разбира се, ние няма как да отидем на "сборището", затова очакваме инфо от вас, ходилите. Разбира се, и вие не сте длъжни да го давате - една истинска секта винаги действа на принципа на омертата, нали? Но ще е по-добре за всички (особено за вас, с акциите), ако споделяте инфо, с което акцията да тръгне нагоре. Е, не изключвам и варианта такова инфо да липсва, поради което сте в правото си да мълчите, за да не ви се срине инвестицията!

          П.С. Още ли си в банката? Разбрах, че се занимаваш с прахове!?!? Уважавам мнението и скромността ти в повечето случаи, твое право е да се държиш и арогантно, разбира се, но не е в твой интерес. Бъди здрав![/QUOTE

          Не се сещам кой си - съжалявам !!! Не помня и мнения от темите, още повече кой ги е писал, т.е. не са ме интересували, че да ги запомням. В този контекст не помня каква позиция си защитавал до сега в тази тема. Чета конкретно това твое мнение и нищо повече. Има няколко колеги от форума /3/, на които зачитам мнението и отделям време да говоря и пиша. Виж сега пиша и на теб !
          Още съм в банката, добре ми е - както казва един познат - царувам си и си почивам !!!! Като съм стигнал до тук - плановете ми сами се изпълняват - с няколко разговора по телефона през годината, приятелите и познатите, които имам в града. Отделям време за неща, които са обикновени глупости, но ми е интересно да се занимавам с тях!
          Няма какво да научиш от мен, нищо няма да ти е от полза, за да ти го пиша !!!! Няколко елементарни сметки /съвсем елементарни/ и доверие, че управлението ще направи всичко максимално добре. За мен е важно цената да не се повишава при подобряващи се показатели на бизнеса. Защо ми е скъпа акция ?????
          Продуктите на ИЗИ - помагам на представителите на компанията в моя град да стигнат успешно до моите познати и приятели.
          Надявам се този път да не съм изложил Северозапада, в т.ч. и Търговище !!!!!
          Пример на нещо нелогично, което правя: Всяка събота и неделя, че и по два пъти на ден ходя на кафе до ханче Фисека /за мен "Земеделска среща"/ - на 20 км от Търговище !!!

          http://dimaswq.snimka.bg/bulgaria/fi...02825.24034316

          Attached Files
          Last edited by fortiss; 16.06.2018, 17:27.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
            Донев случайно да е отговорил на някой неудобен въпрос? Имам предвид директно естествено, не да замаже.

            Бтв вчера Achieve го таковаха на акционерите с увеличение на капитала за 12 милиона само на 3 долара бройката.
            Тук пише за 4 долара бройката. Ще дадеш ли източник?
            https://finance.yahoo.com/news/achie...123000138.html
            Keep going ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
              Това ми е единадесета поредна година на срещи в Софарма!!! Няма да изпадам в подробности, защото тук разбиращите са описали „точно“ всичко.
              Това е моята компания /групата компании/ и тя е част от мен. Резултатите за мен са добри и се прави необходимото да се върви напред. Не пиша общи думи, а виждам какво точно и как се прави и го поддържам.
              Трейдингът е супер компания и всичко върви по плана начертан в края на 2017 година. Аптеките ни станаха 48 броя и се очакват продажби от 100 мил лева за 2017г.
              При получаване на дивидента/рентата отново ще купя акции в групата.
              Вчера много дъжд, но авенсиса е отличен !!! Лошото е, че пак не вали в моя край и нещата са много трудни. Г-н Донев на срещата каза, че и той гледа прогнозата за времето в района на акациевите насаждения !!! J
              Веско, виж сега, брат, позволявам си по-фамилиарно отношение, защото, както ти казах и преди, те познавам, макар ти да не се сещаш за мен. Ще ти го кажа директно - с подобни мнения не правиш чест нито на себе си, нито на северозапада (хайде, няма да казвам града), нито на акцията. Ще кажа и защо - ако имаш да казваш нещо, кажи го, а не плямпай общи глупости, от които никой няма полза!

              Ще бъда и още по-конкретен - почти нито един от нас не смята, че акцията е шит, както и никой не спори, че има потенциал. Проблем е само и единстено ръководството ѝ, което прави всичко възможно да пречи на растежа - казвали и показвали сме го неведнъж! Почти всеки един от списващите тук следи акцията с интерес и би влязъл, ако получи верните сигнали за това. Разбира се, ние няма как да отидем на "сборището", затова очакваме инфо от вас, ходилите. Разбира се, и вие не сте длъжни да го давате - една истинска секта винаги действа на принципа на омертата, нали? Но ще е по-добре за всички (особено за вас, с акциите), ако споделяте инфо, с което акцията да тръгне нагоре. Е, не изключвам и варианта такова инфо да липсва, поради което сте в правото си да мълчите, за да не ви се срине инвестицията!

              П.С. Още ли си в банката? Разбрах, че се занимаваш с прахове!?!? Уважавам мнението и скромността ти в повечето случаи, твое право е да се държиш и арогантно, разбира се, но не е в твой интерес. Бъди здрав!
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Това ми е единадесета поредна година на срещи в Софарма!!! Няма да изпадам в подробности, защото тук разбиращите са описали „точно“ всичко.
                Това е моята компания /групата компании/ и тя е част от мен. Резултатите за мен са добри и се прави необходимото да се върви напред. Не пиша общи думи, а виждам какво точно и как се прави и го поддържам.
                Трейдингът е супер компания и всичко върви по плана начертан в края на 2017 година. Аптеките ни станаха 48 броя и се очакват продажби от 100 мил лева за 2017г.
                При получаване на дивидента/рентата отново ще купя акции в групата.
                Вчера много дъжд, но авенсиса е отличен !!! Лошото е, че пак не вали в моя край и нещата са много трудни. Г-н Донев на срещата каза, че и той гледа прогнозата за времето в района на акациевите насаждения !!! J

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  Успех на всички напускащи!

                  Желая Ви нови възможности, коректни мажовци и много печалби! Надявам се пак в някой бизнес да се окажем съсобственици - за това без лоши чувства.
                  Вярвам че компания, която се финансира на нива по-ниски от държавата, няма да хвърля 3-4% за дивиденти към акции, които така или иначе е решила да изкупи . Пакета ще мине, макар че вчера чичо Оги не бе словоохотлив по темата!

                  Успех на всички - аз си оставам част от тази група!
                  Какви напускащи бре, човече!? Според мен, повечето от напускащите са го направили вече, и почти не са останали голям брой. що се мъчите да ги изкарате толкоз черни не ни е ясно.)) ДАже и Батя го каза миналата година, че така не се прави с "пакета" Ама че сте- !? , "тотал щета".))) Не оставяте новите идеи да ви осветлят умовете Ми може да идва време за влизане знае ли се Що ни гоните !? (шегувам се) Не ни мисли нас, щото както може по-отрано да сме продале, може и така бърже да купим Свободния кеш е готино нещо, а кофти е да ти е закопчан Просто сме малко по-критични, но това може да бъде и полза за някои неща. Пакета ако не се реши по време на световното, може да дава основание чичо да не е словоохотлив. А ако не се реши юни, най-рано кога беше възможно, както казвате, той да пуска "прахосмукачката"!?!?))) - от 6 на 9, !? )). Стъпково на нова орбита, на есен с песен, както се казва ))) а дано не става 12, (все готини числа), За чертички изобщо не говорим, щото след 2-3 месеца ще стане цяла година - права черта чарта )))(ne e прeпоръка)
                  Last edited by precakanoto; 16.06.2018, 10:58.
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Успех на всички напускащи!

                    Желая Ви нови възможности, коректни мажовци и много печалби! Надявам се пак в някой бизнес да се окажем съсобственици - за това без лоши чувства.
                    Вярвам че компания, която се финансира на нива по-ниски от държавата, няма да хвърля 3-4% за дивиденти към акции, които така или иначе е решила да изкупи . Пакета ще мине, макар че вчера чичо Оги не бе словоохотлив по темата!

                    Успех на всички - аз си оставам част от тази група!

                    Коментар


                    • Никакво доверие нямам тук, нула. И това не е заради прословутия пакет на Ромфарм, а е въпреки него. Който се е хванал тук да “партньорства” с мениджмънта на компанията, хубаво не е видял. Нормално е Ромфарм да излизат. Грешка направих че влязох тук. Пиша си червена точка и излизам, поне няма да е на загуба.

                      ПС: Излизам и от трейдинга, направих добри пари там, въпреки прословутия “мениджмънт”

                      Коментар


                      • Донев случайно да е отговорил на някой неудобен въпрос? Имам предвид директно естествено, не да замаже.

                        Бтв вчера Achieve го таковаха на акционерите с увеличение на капитала за 12 милиона само на 3 долара бройката.
                        destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

                          Тони, продължаваш да се правиш на палячо. Не знам защо го правиш, но както и да е. Моите чертички ми казаха, че трябва да продам и аз го направих. Продадох последните си акции на малко под 4.70 и това се оказа много правилно решение. Това съм ти го писал на лични и няма как да го отречеш. Към момента нямам намерение да купувам тук. Имам от SFI и SFTRD. Успех в инвестирането!
                          тука няква секта на обидените ли, на несъгласните ли, на неразбиращите чувството за хумор ли се е получила, та все едно целия свят им е крив освен чичовия, който вся и всьо. само те си говорят, само те си модерират, ми да си направим една нова тема "софарма без култа към чичо"за да може целия свят да пише на воля и никой никого да не дрази, а тука да си остане пак искрено и лично, монолози-2,))) от оса на оса и кафе на кафе )))
                          Живи и здрави всички да са и по-малко хартиени тревоги ))
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

                            за моята компания мога да кажа само хубави неща
                            които на теб не ти се слушат
                            събрали сте някаква чернилка в душата ли !?, от оса на оса и от кафе на кафе, !? няма нищо , ние сме добронамерени, ще ви четеме моноолозите, ще се молиме и да ви мине )))
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                              Бате Ваньо, да ти отговоря после на лични?
                              1. Едва се прибрах да видя момичетата
                              2. Много ТА специалисти чакат на инфо за да побутнат чертичките си в дадена посока
                              Тони, продължаваш да се правиш на палячо. Не знам защо го правиш, но както и да е. Моите чертички ми казаха, че трябва да продам и аз го направих. Продадох последните си акции на малко под 4.70 и това се оказа много правилно решение. Това съм ти го писал на лични и няма как да го отречеш. Към момента нямам намерение да купувам тук. Имам от SFI и SFTRD. Успех в инвестирането!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                                супер, разказвай де, не ни дръж в напрежение, така или иначе срещата е минала вече, може и видео да пуснат тези дни, не е изтичане на вътрешна инф. Дай 2-3 съществените неща и да имаме мотивация вместо градуса да кесим тука
                                за моята компания мога да кажа само хубави неща
                                които на теб не ти се слушат

                                Коментар

                                Working...
                                X