IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

    Аз го разчитам така днешното му послание - "Моля, всички които не вярват в нас, които използват думи като мумия, некадърен мениджмънт, липса на доверие, перспективи и т.н. да поставят акциите си на 4,26/7 и да се разделим с добро. Пожелавам им успех в инвестициите. С всички останали продължаваме напред"
    +1
    подкрепям изцяло !!!!!
    нещата могат да се гледат и от страни - който иска има шанс и за това !!!!
    Last edited by fortiss; 25.06.2018, 17:01.

    Коментар


    • Май ще го огрее кучия г.з

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975
        Пазара притихнал стои и гледа какво правят двамата големи... Притиснителна за мен е липсата на други големи купувачи, които да застанат до чичо Оги на тези нива.
        Тони за мен е притеснително, че не е известно кой е големият продавач.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          Бате, велик си, такова славославене не се среща всеки ден. Сложих ти плюс, ако можех, щях да ти сложа 10 плюса Истински вярващ - поздравления, горе-долу така са вярвали и йезуитите, като са избивали индианците, щото такава била God's will. И са били убедени в правотата на делото си. Спомням си и един комунисточески лозунг, който е особено подходящ за тук - Наше дело - правое, мьй победим

          Наистина ти пожелавам всичко това, в което вярваш, да излезе истина. Най-искрено ти пожелавам успех. Както вече казах, чак такова сляпо доверие наистина е рядкост. Ако ме чете Лорчето, ама едва ли ме чете, да ти прати една брандирана флашка сувенирче - заслужаваш го, казвам го без капка сарказъм!
          Грую, имам чувството, че си преднамерен, а това е недостатък. Как от това мнение разбра моята позиция и дали съм продавал днес?
          Пътека се прави камък по камък!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

            Аз го разчитам така днешното му послание - "Моля, всички които не вярват в нас, които използват думи като мумия, некадърен мениджмънт, липса на доверие, перспективи и т.н. да поставят акциите си на 4,26 и да се разделим с добро. Пожелавам им успех в инвестициите. С всички останали продължаваме напред"
            Бате, велик си, такова славославене не се среща всеки ден. Сложих ти плюс, ако можех, щях да ти сложа 10 плюса Истински вярващ - поздравления, горе-долу така са вярвали и йезуитите, като са избивали индианците, щото такава била God's will. И са били убедени в правотата на делото си. Спомням си и един комунисточески лозунг, който е особено подходящ за тук - Наше дело - правое, мьй победим

            Наистина ти пожелавам всичко това, в което вярваш, да излезе истина. Най-искрено ти пожелавам успех. Както вече казах, чак такова сляпо доверие наистина е рядкост. Ако ме чете Лорчето, ама едва ли ме чете, да ти прати една брандирана флашка сувенирче - заслужаваш го, казвам го без капка сарказъм!
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

              Аз го разчитам така днешното му послание - "Моля, всички които не вярват в нас, които използват думи като мумия, некадърен мениджмънт, липса на доверие, перспективи и т.н. да поставят акциите си на 4,26 и да се разделим с добро. Пожелавам им успех в инвестициите. С всички останали продължаваме напред"
              Има ли вариант за вдигане на капитала?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                Странно дори и да свършат на 4.26 купувача(г-н Донев) не докосва 4.27...
                Аз го разчитам така днешното му послание - "Моля, всички които не вярват в нас, които използват думи като мумия, некадърен мениджмънт, липса на доверие, перспективи и т.н. да поставят акциите си на 4,26/7 и да се разделим с добро. Пожелавам им успех в инвестициите. С всички останали продължаваме напред"
                Last edited by 15%; 25.06.2018, 14:22.
                Пътека се прави камък по камък!

                Коментар


                • Странно дори и да свършат на 4.26 купувача(г-н Донев) не докосва 4.27...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                    Излизащите сега, могат да се завърнат обратно есента, с покупки именно от Ромфарм. Моя случай например е точно такъв
                    според мен нещо друго е замислил г-н Донев, но ще видим

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                      Излизащите сега, могат да се завърнат обратно есента, с покупки именно от Ромфарм. Моя случай например е точно такъв
                      Според мен цената може и да пада до есента, но едва ли Ромфарм ще продават под 4,27/ 4,16 без дивидент. Това ако не стане някакъв световен краш, разбира се. Казали са си хората цена и ми изглеждат твърде стабилни. Не знам досега да са продавали под нея, но за в бъдеще само времето ще покаже. Хубавото за всички /и от "сектата", и от мразещите Донев/ е, че от тук се освобождават много свежи пари чрез дивиденти и обратни изкупувания.
                      Пътека се прави камък по камък!

                      Коментар


                      • Излизащите сега, могат да се завърнат обратно есента, с покупки именно от Ромфарм. Моя случай например е точно такъв

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bivol Разгледай мнение

                          Тони, виждам че Софарма, както и г-н Донев купуват, но ми се струва че продаващите не са Ромфарма. Ако е така с какво ще помогнат да се изкупи пакета на Ромфарма. Те май твърдо си държат на цена от 4,27 .
                          Така се дава шанс на всички недоволни да излезнат и би трябвало да са доволни. Ромфарма остава проблем на вярващите в компанията и дългосрочните
                          Пътека се прави камък по камък!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            Четири работни дни(вкл. 27.06.) - акциите ще се търгуват с дивидент!
                            Ако Сфарм не се активизира до тогава с обратното(имам в предвид с обеми не с по 100бр.), ще приема че са решили да не слагат повече пари в собствени акции.....
                            Тони, виждам че Софарма, както и г-н Донев купуват, но ми се струва че продаващите не са Ромфарма. Ако е така с какво ще помогнат да се изкупи пакета на Ромфарма. Те май твърдо си държат на цена от 4,27 .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                              Та и тук....за съжаление...
                              Вместо да има колективно управление и овладяване на нови маркети...
                              Чичо Оги си е взел бизнеса и не дели с никой...
                              Ами му секнаха и спекуланските игри да Цоца обратното като му продава скъпо акциите си....купени от Любо пъпката и фонда на Амро ефтино...
                              Гадно...Нале...?
                              как да се завладеят нови пазари??? Трябва мениджмънт, който да е в час - на първо място нови пазари означава нови регистрации, читави досиета на продуктите - Кой отговаря за това? - и до днес се работи и се разчита основно на регистрациите и на продуктите от времето на социализма! Нови пазари означава търговска политика и сериозен маркетинг, опит и знания в търговията с лекарствени средства, което не става от днес за утре - затова отново се разчита основно на пазарите и фирмите също наследени от времето на Фармахим, най вече държави от бившия СССР и някои от сателите им от едно време - нищо иновативно, нищо ново... Кой отговаря за търговската политика през всички тези години ? Тези хора си имат имена и е редно акционерите да имат отношение към тези назначения....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от HiperioN Разгледай мнение

                                И аз на това се надявам, Софарма би раздвижила много пазара ако поеме правилния курс.
                                Съгласен съм, но само ако покажат много по-добри резултати

                                Коментар

                                Working...
                                X