IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

    С това съм съгласен. И на мен ми се иска да мине пакета, но явно приликите между Л.п., Грамърси и Ромфарм не са много. Та ако трябва да недоволствам нещо от Софарма, то би било според мен липсата на нови пазари, а не пакет на този или онзи. Абе в крайна сметка може би говорим едно и също, но от различни гледни точки...
    Успех
    Аз пък се питам защо никой от продавачите на големи пакети така и не намери друг купувач, а всеки път трябва Чичото да намества акциите и да пази цената? Отговорът на този въпрос, може би, е свързан с това защо всички тези са решили да продават. Нали компанията се развива, печели, дава дивиденти ....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

      С това съм съгласен. И на мен ми се иска да мине пакета, но явно приликите между Л.п., Грамърси и Ромфарм не са много. Та ако трябва да недоволствам нещо от Софарма, то би било според мен липсата на нови пазари, а не пакет на този или онзи. Абе в крайна сметка може би говорим едно и също, но от различни гледни точки...
      Успех
      Успех и на теб!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от S600AMG Разгледай мнение

        Прав си, не се разбираме. Ти хубаво имаш таргет. Всички имат. Засега държащите Софарма положението ги устройва. Падащ пазар, Софарма не е паднала кой знае колко. Ама някой ден пазара ще обърне, може да е утре, може след година. Представи си какво става тогава. Другите позиции катерят, а ти си затапен не се знае още колко време. Ти може да издържиш, ама 90% от другите спекуланти ще бегат с 200, дори таргета им да е 6+ лв. И ще гледаш другите как правят пари, а ти ще си затапен от милиони бройки. И друго, при този спад сега, ще се появат по-добри алтернативи от умрялата акция на 4 лв, която се крепи от спад изкуствено, и е затапена за ръст.
        С това съм съгласен. И на мен ми се иска да мине пакета, но явно приликите между Л.п., Грамърси и Ромфарм не са много. Та ако трябва да недоволствам нещо от Софарма, то би било според мен липсата на нови пазари, а не пакет на този или онзи. Абе в крайна сметка може би говорим едно и също, но от различни гледни точки...
        Успех
        Пътека се прави камък по камък!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

          Нещо генерално не се разбираме. Ето, аз ти казвам, че моят таргет е 6 лева. Много ще ми е интересно да разбера как ще ме принудите да продам под тази цена и какво общо би имал Донев ако я сподели на някой с мое упълномощение. Виждала им се висока - ок, който иска. Трябвало да мине пакета - еми не е задължително, зор няма никой. Нещо друго, защото сега ще чета коментари, че моите пръшливи бройки нямат обща с Ромфарм - въпроса е принзипен, а именно че не можеш да принудиш когото и да било да ти продава на цена, която ти харесва. Отвен това оможе да провериш от 12%, които продадоха Ромите досега, колко е купил чичо...
          Прав си, не се разбираме. Ти хубаво имаш таргет. Всички имат. Засега държащите Софарма положението ги устройва. Падащ пазар, Софарма не е паднала кой знае колко. Ама някой ден пазара ще обърне, може да е утре, може след година. Представи си какво става тогава. Другите позиции катерят, а ти си затапен не се знае още колко време. Ти може да издържиш, ама 90% от другите спекуланти ще бегат с 200, дори таргета им да е 6+ лв. И ще гледаш другите как правят пари, а ти ще си затапен от милиони бройки. И друго, при този спад сега, ще се появат по-добри алтернативи от умрялата акция на 4 лв, която се крепи от спад изкуствено, и е затапена за ръст.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от S600AMG Разгледай мнение

            Каква злоба бе пич? Не виждаш ли, че акцията умря. И то точно заради “таргета”, който беше посочен. Ако не беше това, досега да е минал пакета 10 пъти. Просто на никой от големите играчи на БФБ не му хареса посочения таргет. Сега никой не иска да даде посочената цена освен Оги. Надяваше се чича да се включат и други, ама остана сам на игрището. Положението е цугцванг.
            Нещо генерално не се разбираме. Ето, аз ти казвам, че моят таргет е 6 лева. Много ще ми е интересно да разбера как ще ме принудите да продам под тази цена и какво общо би имал Донев ако я сподели на някой с мое упълномощение. Виждала им се висока - ок, който иска. Трябвало да мине пакета - еми не е задължително, зор няма никой. Нещо друго, защото сега ще чета коментари, че моите пръшливи бройки нямат обща с Ромфарм - въпроса е принзипен, а именно че не можеш да принудиш когото и да било да ти продава на цена, която ти харесва. Отвен това оможе да провериш от 12%, които продадоха Ромите досега, колко е купил чичо...
            Пътека се прави камък по камък!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

              Искаш да кажеш, че ако тази цена бе назована от примерно Иван Иванов /упълномощен от Ромфарм/ би променило коренно твоето мнение за компанията ли? Какво искаш да кажеш?
              П.П. Направо съм потресен колко злоба и неадекватност има, съжалявам! Не е важно аз да съм добре, важно е вуте да е зле.......
              Каква злоба бе пич? Не виждаш ли, че акцията умря. И то точно заради “таргета”, който беше посочен. Ако не беше това, досега да е минал пакета 10 пъти. Просто на никой от големите играчи на БФБ не му хареса посочения таргет. Сега никой не иска да даде посочената цена освен Оги. Надяваше се чича да се включат и други, ама остана сам на игрището. Положението е цугцванг.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от S600AMG Разгледай мнение

                Цената не я обявиха Ромите, а я обяви чича ви Оги. Което чежду другото е едно към едно с туита на Мъск преди дни, ама разликата е че тамошното Кафене не спи.
                Искаш да кажеш, че ако тази цена бе назована от примерно Иван Иванов /упълномощен от Ромфарм/ би променило коренно твоето мнение за компанията ли? Какво искаш да кажеш?
                П.П. Направо съм потресен колко злоба и неадекватност има, съжалявам! Не е важно аз да съм добре, важно е вуте да е зле.......
                Last edited by 15%; 17.08.2018, 22:51.
                Пътека се прави камък по камък!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от S600AMG Разгледай мнение

                  Цената не я обявиха Ромите, а я обяви чича ви Оги. Което чежду другото е едно към едно с туита на Мъск преди дни, ама разликата е че тамошното Кафене не спи.
                  Каква е разликата и защо го правиш на проблем? Какво искаш да се случи и какво ще спечелиш от това? Ти знаеш ли за сделки, реализирани на по-ниска цена от Ромфарм?

                  П.П. Наистина не намирам логика и съм напълно потресен как може толкова хора да крещят против най-прозрачните сделки, които могат да се осъществят дори и на теория? Какво искате? Искате завеси, искате паравани, неизвестност?!?!?
                  Last edited by 15%; 17.08.2018, 22:43.
                  Пътека се прави камък по камък!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                    Искам да попитам хората, които недоволстваха от това, че Ромфарм бяха обявили цената си дали сега е по-добре? Кой от вас/ нас спечели и какво от сегашното положение да не се знае нищо?
                    Всъщност ако някой знае нещо, ще съм благодарен да разбера, но едва ли....
                    Цената не я обявиха Ромите, а я обяви чича ви Оги. Което чежду другото е едно към едно с туита на Мъск преди дни, ама разликата е че тамошното Кафене не спи.

                    Коментар


                    • Искам да попитам хората, които недоволстваха от това, че Ромфарм бяха обявили цената си дали сега е по-добре? Кой от вас/ нас спечели и какво от сегашното положение да не се знае нищо?
                      Всъщност ако някой знае нещо, ще съм благодарен да разбера, но едва ли....
                      Пътека се прави камък по камък!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                        Браво за дивидента, изглежда събират пари за пакета. На каква ли цена ще мине?!
                        Цената няма значение, важно е да мине!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                          На 14.09.2018г ще се проведе ОС на Софарма АД.

                          https://www.investor.bg/novini-i-ana...005-lv-266295/

                          След събранието всички колеги са поканени на традиционното кафе при г-н Донев !!!
                          Браво за дивидента, изглежда събират пари за пакета. На каква ли цена ще мине?!

                          Коментар


                          • На 14.09.2018г ще се проведе ОС на Софарма АД.

                            https://www.investor.bg/novini-i-ana...005-lv-266295/

                            След събранието всички колеги са поканени на традиционното кафе при г-н Донев !!!
                            Да не си забравите неудобните въпроси!!!!!
                            Last edited by fortiss; 11.08.2018, 09:56.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                              обратното изкупуване, което е одобрено, но не и изпълнено. Въпреки приличните си покупки, Донев и всички негови роднини, фирми и т.н. не са купили и 1 акция от Ромфарм през последния "трансферен период"
                              Не знам...... Тони каза на есен.........по един или друг начин пакета ще мине,а той обикновено знае какво казва....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                                Може и така да е.............все пак кои факти имаш предвид,които доказват обратното?
                                обратното изкупуване, което е одобрено, но не и изпълнено. Въпреки приличните си покупки, Донев и всички негови роднини, фирми и т.н. не са купили и 1 акция от Ромфарм през последния "трансферен период"
                                Пътека се прави камък по камък!

                                Коментар

                                Working...
                                X