IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

    Аз бих искал да достига информация до мен...
    ти би искал до теб да достига цялата информация, но до теб достига само това което решат да ти дадат

    и винаги забравяте, че най-активния участник на пазара тук е този който ви подава информацията

    Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
    и тук ще останат само тези...
    а може и нищо да не остане един ден от толкова врътки
    НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

      ти си мислиш, че си информирана овца, но аз ти казвам, че си една манипулирана овца .............. която ще се усети какво се случва едва когато е станала на чеверме ........... а някои и по-късно дори
      А, това вече е съвсем различен разговор. Аз бих искал да достига информация до мен, а кой как ще я разчете е въпрос на умения. Както в природата, и тук ще останат само тези, които правят разлика в различните нюанси на една и съща информация. Но така или иначе с по-малко информация е по-вероятно да сбъркаш.
      Пътека се прави камък по камък!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

        1912, всеки ила правото да се самоопределя дали е овца или вълк, но за да не изпада в кумични ситуации, би трябвало преди да се заяви като вълк например, да погледне успехите си, власта си, банковите си сметки, броят на зависимите от него и т.н. Не знам за двугите участници тук, но на мен ми е трудно да се нарека вълк. И след като това е факт, преглъщаш реалността и се мъчиш поне да бъдеш информирана такава. Не мога да разбера овца, която няма и желание да бъде поне информирана...
        ти си мислиш, че си информирана овца, но аз ти казвам, че си една манипулирана овца .............. която ще се усети какво се случва едва когато е станала на чеверме ........... а някои и по-късно дори
        НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

          пореден нагледен урок как ви правят на овце, но на овцете като им харесва да си бъдат овце дори си бранят титлата...

          разбира се в целия цивилизован свят това се наказва от регулатора, но това е държавата на неограничената влас на олигарсите
          1912, всеки ила правото да се самоопределя дали е овца или вълк, но за да не изпада в кумични ситуации, би трябвало преди да се заяви като вълк например, да погледне успехите си, власта си, банковите си сметки, броят на зависимите от него и т.н. Не знам за двугите участници тук, но на мен ми е трудно да се нарека вълк. И след като това е факт, преглъщаш реалността и се мъчиш поне да бъдеш информирана такава. Не мога да разбера овца, която няма и желание да бъде поне информирана...
          Last edited by 15%; 13.09.2018, 23:20.
          Пътека се прави камък по камък!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

            След толкова злоба и обвинения от страна на най-нисшите в хранителната верига, най-вероятно ще забравим за информация относно цени, които се определят от акулите. Аз поне така бих постъпил, ако бях на тяхно място . Хората бяха откровени, споделиха истината с амебите на добра воля и в тяхна полза, а те ревнаха....

            П.П. Ти ако разполагаше с активи от стотици милиони левове, би ли казвал кога, до каква цена и какво би купувал? Не виждаш ли, че се правим на интересни за по 100 лева тук, а очакваме от големите да ни подаряват пари... Показаха хората човечност, не бе разбрана! Оттук-нататък да се оправя всеки сам. Така поне би било справедливо да се случи и да видим кой ще върже и кой ще цъфне
            П.П. 2 - Много ги интересува Ромфарм, Донев или някой от техният калибър дали по-възрастно момче, баскетболист, човек винаги на константа загуба и т.н. дали ще купуват или ще продават.....
            пореден нагледен урок как ви правят на овце, но на овцете като им харесва да си бъдат овце дори си бранят титлата...

            разбира се в целия цивилизован свят това се наказва от регулатора, но това е държавата на неограничената влас на олигарсите
            НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              И аз съм на линия...и на кафе
              можеше по-добре да се справиш с фотошопа...
              НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

                Много пъти съм се питал защо обявяваш какво ще правиш. Защо го правиш бе, Фортис?! Какво ще е по-различно ако отидеш на събрание без да го съобщаваш във форума? Не го приемай като заяждане!
                навик от миналото .......... свикнал е да рапортува
                НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                  Утре в 10ч ще съм на кафето или направо за събранието !!!
                  Много пъти съм се питал защо обявяваш какво ще правиш. Защо го правиш бе, Фортис?! Какво ще е по-различно ако отидеш на събрание без да го съобщаваш във форума? Не го приемай като заяждане!

                  Коментар


                  • И да оставите малко време на чичо Оги утре и да потърува
                    Пътека се прави камък по камък!

                    Коментар


                    • И аз съм на линия...и на кафе

                      Коментар


                      • Утре в 10ч ще съм на кафето или направо за събранието !!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение

                          EV е съизмерима с милиарда, , обаче ЕБИТДА намаля с двуцифрен процент и рентабилността от последният отчет е плачевна ...При EV/ЕБИТДА kъм 13 доста работа имат да свършат иначе пакетът ще мине то е ясно .... не е много положителен факта че няма интерес за него на тази цена ...

                          Не е препоръка..
                          Да уточним за кой отчет говорим, щото при неконсолидираният марж на печалбата е по-добър от машиностроителните дружества ако ги сравним грубо. )) Не мисля, че едно корадо например, е по-добра опция в момента (говоря за себе си, а всеки си решава какво да купува, колко да държи и т.н. Не хваля която и да е книга, почти ми са безразлични. Все ми е тая в момента, дали цената й е скъпа или еФтина, и двете ми вършат работа, мога да продам, мога и да купя, без да се терзая, зависи от цената чат пат и падре ме кастри че си губя времето с глупости ама тва е живота, трябва с нещо да се посоли за компенсация, не всичко е цветя и рози )

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                            Не говорим за асоциации. Както казах - проста математика ПОнякога простото бие сложното Никаква конюнктура не ми е нужно да гледам, в случая. Човек тр, да може да отиграе една борсова ситуация с вързани очи, ако се наложи Така и правя, а от емоциите на борсата - няма никаква полза и отдавна ги отделям от другото. А което наричаш конюнктура - то е несъществено сега, т.е. няма такава през лятото за бфб Рано или късно позицията ще се отпуши. Говорим вече за позиция с EV съизмерима с милиарда, както и при хима. Малко са такива. Мине ли пакетът, цената най-вероятно ще подскочи с 25% (според мен, а дали ще се задържи там и колко е друг въпрос) . Не е препоръка (държа не много голямо тегло хартии в портфейла от тукашните поради някои други съображения, извън борсовите към момента)
                            EV е съизмерима с милиарда, , обаче ЕБИТДА намаля с двуцифрен процент и рентабилността от последният отчет е плачевна ...При EV/ЕБИТДА kъм 13 доста работа имат да свършат иначе пакетът ще мине то е ясно .... не е много положителен факта че няма интерес за него на тази цена ...

                            Не е препоръка..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                              Попитайте на 14 ти до каде ще изкупува до 4.27 ли пак?
                              4.27 на първо време е добре, въпреки че цената на артията трябва да е далеч на север

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                                Попитайте на 14 ти до каде ще изкупува до 4.27 ли пак?
                                По-добре кажи какво стана с опашките пред карол, които щяха да презаписват градуса !?

                                Коментар

                                Working...
                                X