IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

    Аз искам да знам. Сложи ли зимните гуми?
    преди 20 дни !!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
      Да не забравите да попълните формата за срещата на 16.10.2018г !!!
      Първи съм я пратил !!!!
      Да пиша ли как съм подготвил колата ????
      Аз искам да знам. Сложи ли зимните гуми?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

        Този път ни го спести!
        добре
        пишех го, защото някои доброжелатели се ядосваха и заради това …...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
          Да не забравите да попълните формата за срещата на 16.10.2018г !!!
          Първи съм я пратил !!!!
          Да пиша ли как съм подготвил колата ????
          Този път ни го спести!

          Коментар


          • Да не забравите да попълните формата за срещата на 16.10.2018г !!!
            Първи съм я пратил !!!!
            Да пиша ли как съм подготвил колата ????

            Коментар


            • А бе, тука нямаше ли някакво обещание от чичака за минимална от 4,20... гледам 10% дискаунт ви е дал....

              Коментар


              • eзи c мeждy 1 и 9 гoдини cтaж, пoлyчaвaт пo 100 дялa, a пeтимaтa c нaй-гoлям cтaж - нaд 40 гoдини в ĸoмпaниятa - пo 500.

                https://money.bg/companies/sofarma-p...b7O1BEsb0PXVAA
                щом икономически сайт пише, че се раздават дялове ............... правилно съм написал, че за работниците това са "премии/хартиите/ваучерите/купоните"
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ;n3395328
                  Малко повече инфо по темата : "Coфapмa" пoдapи 1 милиoн лeвa в aĸции нa нaд 1 700 cлyжитeли

                  Πoдapъĸът цeли и зaпoзнaвaнe нa cлyжитeлитe и тexнитe ceмeйcтвa c възмoжнocтитe, ĸoитo финaнcoвитe инcтpyмeнти дaвaт, ĸaтo нaпpимep aлтepнaтивeн мeтoд зa cпecтявaнe. B peшeниeтo cъвeтът нa диpeĸтopитe пpипoмнят, чe възвpaщaeмocттa oт Бългapcĸaтa фoндoвa бopca нaдxвъpля тaзи пo дeпoзититe. Бpoят aĸции пoдapъĸ ce oпpeдeля oт cтaжa нa cлyжитeлитe в ĸoмпaниятa. Teзи c мeждy 1 и 9 гoдини cтaж, пoлyчaвaт пo 100 дялa, a пeтимaтa c нaй-гoлям cтaж - нaд 40 гoдини в ĸoмпaниятa - пo 500.

                  https://money.bg/companies/sofarma-p...b7O1BEsb0PXVAA
                  "софарма подари 1 млн.лв. "............... интересното е колко ще получат служителите
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение

                    Ама без данъци )
                    дневната надница в Актавис, но преди данъци...

                    Коментар


                    • Не се бях ровил в дълбочина на асковете, но днес го направих и видях нещо интересно - онези 100 000, може би на Ромфарм отново са се появили и отново са на 4,35. Дали не е знак, че все още не са се отказали от цената 4,27, въпреки дивидентите от 16 стотинки?
                      Last edited by 15%; 24.10.2018, 10:42.
                      Пътека се прави камък по камък!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение
                        400 кинта бонус. Страшна работа...
                        Ама без данъци )

                        Коментар


                        • Приложимо ли е тълкованието, че има само "един междинен в годината отчет" и тук в групата ?
                          Ще цитирам отговора на не еднократният и уважаван ДВИ на годината Г-н Митанкин от съседна тема!
                          Надявам се да не ме кори!


                          -"Регламент (ЕС) № 596/2014относно пазарната злоупотреба:
                          Член 19. Сделки на заемащите ръководни постове
                          11. Без да се засягат членове 14 и 15, лице, което изпълнява ръководни функции в рамките на даден емитент, не сключва сделки за собствена сметка или за сметка на трета страна, пряко или косвено, по отношение на акциите или дълговите инструменти на емитента или на дериватите или други финансови инструменти, свързани с тях, по време на забранителен срок от 30 календарни дни преди обявяването на междинния финансов отчет или заключителния доклад в края на годината.

                          Коментар:
                          Забраната по параграф 11 важи два пъти в годината по 30 дни - преди обявяването на шестмесечния и на годишния отчет.
                          В годината има само един междинен отчет - шестмесечния (Директива 2004/109/ЕО).
                          Тримесечните междинни отчети отпаднаха от ЗППЦК при промяната през 2016 година. (ДВ, бр. 42 от 3.06.2016 г.). Същевременно бе направена дерогация, която въведе публични уведомления. Публичните уведомления не са междинни отчети.
                          ЗППЦК: Чл. 100о1. (1) Емитентът е длъжен да разкрива публично уведомление за финансовото си състояние в срок до 30 дни от края на първо, трето и четвърто тримесечие.
                          П.П. Забраната по параграф 11 не засяга също консолидирания междинен отчет и консолидирания годишен отчет."

                          Коментар


                          • “Софарма“ АД най-любезно Ви кани на Годишната среща с инвеститорите, която ще се проведе на 16 ноември 2018 година с начало 13:30 часа в гр. София, бул. “Рожен” 16 и ще включва среща с мениджмънта на двете дружества и посещение на Регионален дистрибуционен център на “Софарма Трейдинг” АД автоматизиран със системата KNAPP.
                            Можете да заявите своя интерес за участие, като попълните приложената регистрационна форма и я изпратите на електронен адрес irevents@sopharma.bg. За допълнителна информация или съдействие можете да позвъните на телефон 02 8134 319. Моля да се запознаете със съдържанието на “Уведомлението за поверителност за директен маркетинг на „Софарма“ АД“, което е част от регистрационната форма.
                            Крайният срок за регистрация е 9 ноември, 2018 година.

                            Коментар


                            • 400 кинта бонус. Страшна работа...

                              Коментар


                              • А пък тук ,- няма да кажа ... ко са ма направили !
                                Лазила ме мецаната,лазила....- ама за здраве ли ще е или на болест? За пролетното лазене съм сигурен , че бе за здраве, ама по Димитров ден

                                Коментар

                                Working...
                                X