IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

    Това няма абсолютно никакво значение. Важното в случая е къде ЩЕ бъде след Януари месец. Ти как мислиш ?
    Аз съм много дългосрочен и от 2 години само купувам. До сега не съм продал нищо. И не смятам да го правя.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
      Аз тук се питам едно единствено нещо - къде щеше да е цената ако ги нямаше обратните изкупувания?
      Не бих използвал този допускателен метод при вземането на решение и преценяване на цената, защото от друга страна бих могъл да попитам къде щеше да е цената, ако ги нямаше Ромфарм?
      Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
        Аз тук се питам едно единствено нещо - къде щеше да е цената ако ги нямаше обратните изкупувания?
        Това няма абсолютно никакво значение. Важното в случая е къде ЩЕ бъде след Януари месец. Ти как мислиш ?
        Пътека се прави камък по камък!

        Коментар


        • Възможно ли е Ромфарм да продават?

          Коментар


          • Аз тук се питам едно единствено нещо - къде щеше да е цената ако ги нямаше обратните изкупувания?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

              Дано мажото да не е изтаковал поредния обещаващ шербет на събранието..
              Мажото купуваше на 3.70 преди няколко дни. Само казвам. И компанията правеше обратно изкупуване преди няколко дни на 3.77!!! Само казвам.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

                Не знам кой излиза, ама аз влизам на 3.59...
                Дано мажото да не е изтаковал поредния обещаващ шербет на събранието..
                The strongest stand last.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                  пак ли вашия чичак ще чакаме за ръст...
                  Не знам кой излиза, ама аз влизам на 3.59...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    Кой излиза така брутално?
                    пак ли вашия чичак ще чакаме за ръст...
                    The strongest stand last.

                    Коментар


                    • Кой излиза така брутално?

                      Коментар


                      • "Кои са най-добрите директори за връзки с инвеститорите за 2018 г."

                        Г-жа Виячева отново е отличена с приз !!!
                        Софарма АД !!!!
                        Last edited by X_Y; 13.12.2018, 08:52.

                        Коментар


                        • В петък след ОС на Софарма трейдинг АД заповядайте на кафе при г-н Донев !!!!
                          Всички са поканени !!!

                          Коментар


                          • На следващата среща вместо кафе ,сервитьора да носи аналгин

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от maki Разгледай мнение

                              Общият пазар на лекарствата в Б-я през 2018 година се е увеличил повече 7.5% !!?? Ако не беше аналгинът и донякъде монопол върху ампулите, нещата щяха да изглеждат доста тревожно....
                              В страните, в които Софарма има износ - ръстът е още по-голям...., като генеричните лекарства формират над 45% от продажбите!!!!
                              Много е лошо, много...
                              Пътека се прави камък по камък!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                Кофти година се оказа.. .

                                Софарма“ АД уведомява, че за месец ноември 2018 година “Софарма” АД реализира спад в продажбите си с 9% спрямо същия месец на предходната година в т.ч. 10% ръст на продажбите за вътрешен пазар и 23% спад на продажбите за износ.
                                През единадесетте месеца на 2018 година приходите от продажби на продукция намаляват с 6% спрямо същия период на 2017 година в т.ч. 4% спад на продажбите за вътрешен пазар и 7% спад на продажбите за износ.
                                Общият пазар на лекарствата в Б-я през 2018 година се е увеличил повече 7.5% !!?? Ако не беше аналгинът и донякъде монопол върху ампулите, нещата щяха да изглеждат доста тревожно....
                                В страните, в които Софарма има износ - ръстът е още по-голям...., като генеричните лекарства формират над 45% от продажбите!!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X