IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Когато оценявате Фармата на базата на консолидирания или неконсолидирания отчет го правите?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение

      Благодаря за подкрепата !

      Понеже Полки ми е в листата на колеги,чиито мнения не ценя (меко казано) и и ги игнорирам ,чрез функция в сайта,не съм го видял.


      Поздрави !
      +1

      Коментар


      • Първоначално изпратено от RAFAL Разгледай мнение

        Защо мислиш, че О.Д. "играе" само в дружествата ,които управлява ? Знам дружество, в което той се изявява дали като спекулант или инвеститор - това е отделен въпрос /на време/. А може да има и други. Така че в думите на vale 1 има истина.
        Благодаря за подкрепата !

        Понеже Полки ми е в листата на колеги,чиито мнения не ценя (меко казано) и и ги игнорирам ,чрез функция в сайта,не съм го видял.

        Иначе потвърждавам ,че има изнесени официални данни ,където се вижда ,че Огнян Донев е търгувал и с други компании - като Химимпорт, Булгартабак, Монбат и др.
        Разбира се в много по-малки обеми.

        Поздрави !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

          чичо ти е най-добрият спекулант по дружествата които управлява!!!

          има съществена разлика между това което си написал "Чичо" е най-добрия спекулант на БФБ" и "Чичо" е най-добрия спекулант в дружествата които той управлява"

          не мислиш ли?
          Защо мислиш, че О.Д. "играе" само в дружествата ,които управлява ? Знам дружество, в което той се изявява дали като спекулант или инвеститор - това е отделен въпрос /на време/. А може да има и други. Така че в думите на vale 1 има истина.
          Last edited by RAFAL; 22.01.2019, 20:30.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение

            Защо си мислиш ,че го е объркал ?
            "Чичо" е най-добрия спекулант на БФБ ,има и нужните ресурси и възможности.
            Всички останали само можем да гледаме какво прави и да се стараем закачим нещо тук-там.
            чичо ти е най-добрият спекулант по дружествата които управлява!!!

            има съществена разлика между това което си написал "Чичо" е най-добрия спекулант на БФБ" и "Чичо" е най-добрия спекулант в дружествата които той управлява"

            не мислиш ли?
            fuск the bеаr - give me the bееr

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
              С този огромен % в портфейла ми, аз трябва да съм най-изнервен тук. Бъдете по-спокойни и приемайте шамарите на съдбата мъжката - съвет е .
              Мен целият ми БФБ портфейл е тук в момента и цената ми грам не е добра. Ама дреме ми поне не е голям портфейл
              http://bnight.sytes.net - Някой интересни неща за форекс-а. Както и ежедневни валутни ана

              Коментар


              • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение

                Защо си мислиш ,че го е объркал ?
                "Чичо" е най-добрия спекулант на БФБ ,има и нужните ресурси и възможности.
                Всички останали само можем да гледаме какво прави и да се стараем закачим нещо тук-там.
                Така изглежда поне отстрани....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                  Заявката за 54% мисля че е на дъщерните дружества. На самото Градус АД заявката е за 90%.
                  Самото Градус няма печалби. Те са резултативни от дъщерните, които са обещали 60% по спомен. Прави впечатление, че дават заявка за 2 дивидента тази година, което ще се очертае огромна сума, но след това ще се игнорират еднократните ефекти и картинката ще се промени драстично. Не знам дали тези заявени дивиденти нямат за цел да осигурят и по-добри нива за излизане на мажоритарите. Те ще могат да продават от есента - точно когато еуфорията ще е в пика си.
                  Пътека се прави камък по камък!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                    Тъпото е че тук сантимента потъна много...не знам защо чичо го обърка и как ще успее да го възроди!
                    Защо си мислиш ,че го е объркал ?
                    "Чичо" е най-добрия спекулант на БФБ ,има и нужните ресурси и възможности.
                    Всички останали само можем да гледаме какво прави и да се стараем закачим нещо тук-там.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                      На практика заявката е за 54%. Друг е въпросът, че може да я надскочат.
                      Сам си отговори ... доходността от дивиденти води то тази капитализация.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                        На практика заявката е за 54%. Друг е въпросът, че може да я надскочат.
                        Заявката за 54% мисля че е на дъщерните дружества. На самото Градус АД заявката е за 90%.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение

                          Знаеш откъде идва това ....заявката на Градус за дивидент 90% от печалбата..
                          На практика заявката е за 54%. Друг е въпросът, че може да я надскочат.
                          Пътека се прави камък по камък!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                            Капитализацията е почти като на Градус, а резултатите и са доста по-добри, дори към днешна дата. Това мисля аз .
                            Знаеш откъде идва това ....заявката на Градус за дивидент 90% от печалбата..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                              Изтръпвам като си помисля какви цени биха искали днес при ИПО на Софарма
                              Интересно е какви цени биха искали и от Хим-групата, че там съвсем са оплетени коефициентите
                              Пътека се прави камък по камък!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                                Капитализацията е почти като на Градус, а резултатите и са доста по-добри, дори към днешна дата. Това мисля аз .
                                Изтръпвам като си помисля какви цени биха искали днес при ИПО на Софарма

                                Коментар

                                Working...
                                X