IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

    Благодаря, че ми напомни! Да и ако е важно за теб ще кажа, че на скоро те питах според твоя ТА анализ докъде би стигнал СОФИКС , защото ценя мнението ти. Не се срамувам от личните си разговори с никой, но се научих че трябва да ги запазя САМО за себе си!
    Хубава вечер!
    Просто потвърдих, че това е така. Нали виждаш, че не съм давал подробности за личните ни разговори? Според много хора техническият анализ (според мен е по-правилно да се нарича графичен анализ, защото се анализира графиката на даден финансов инструмент) е загуба на време и няма смисъл да се занимаваме с него

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Технически анализатор Разгледай мнение

      ааа това си го спомням! даже помня, че си пишехме на лични и обсъждахме покупките си
      Благодаря, че ми напомни! Да и ако е важно за теб ще кажа, че на скоро те питах според твоя ТА анализ докъде би стигнал СОФИКС , защото ценя мнението ти. Не се срамувам от личните си разговори с никой, но се научих че трябва да ги запазя САМО за себе си!
      Хубава вечер!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

        е не съм сигурен разбира се, ти можеш ли да кажеш колко ми е средната?
        Само те си знаят, като си отворят ексела . През миналата година не съм вииждал да променят участието си при цитираните от теб ниски цени, така че приемам за последно че са пълнили тези пакети за които се хвалят пред Капитал на 4,25лв.
        ОК средната да им е 3,5лв и стоят тук толкова години и трябва да приема, че ще излязат на 2лв защото? Кой ги притиска да продадат на загуба - Шиши им краде бизнеса? Не вярвам - не съм чул да разпродават ЗЗ на пожар.
        Има ли са някаква цел, може да е била дори превземане на компанията. Видя ли са че тук няма да стане и напускат, но да загубят милиони при тези резултати на сфарм не ми се вярва.
        Хубава вечер!

        п.п. доста манипулативно намекване, през 2016 на 2,5 купуваше бате Тони в никой отчет не съм видял през 2015 и 2016 Ромфарм да са променяли делът си на ниските цени!
        ааа това си го спомням! даже помня, че си пишехме на лични и обсъждахме покупките си
        Last edited by Технически анализатор; 07.10.2017, 20:49.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

          Тони ,
          В това сигурен ли си...
          Та само преди година цената на придобиване беше 2,50.....
          погледнах имам покупки на 2,53 и 2,62 от амро и едно изсипване на 2,60 ...точно преди година
          Да не забравяме че Любо пъпката продаваше и на Ромпетрол освен на ПФ ...
          Теци цифри са отпреди 6 месеца....
          нещо да не си се объркал....?
          е не съм сигурен разбира се, ти можеш ли да кажеш колко ми е средната?
          Само те си знаят, като си отворят ексела . През миналата година не съм вииждал да променят участието си при цитираните от теб ниски цени, така че приемам за последно че са пълнили тези пакети за които се хвалят пред Капитал на 4,25лв.
          ОК средната да им е 3,5лв и стоят тук толкова години и трябва да приема, че ще излязат на 2лв защото? Кой ги притиска да продадат на загуба - Шиши им краде бизнеса? Не вярвам - не съм чул да разпродават ЗЗ на пожар.
          Има ли са някаква цел, може да е била дори превземане на компанията. Видя ли са че тук няма да стане и напускат, но да загубят милиони при тези резултати на сфарм не ми се вярва.
          Хубава вечер!

          п.п. доста манипулативно намекване, през 2016 на 2,5 купуваше бате Тони в никой отчет не съм видял през 2015 и 2016 Ромфарм да са променяли делът си на ниските цени!
          Last edited by tony1975; 07.10.2017, 20:35.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

            Л.Павлов продаваше преди 4 години.
            така е, но да не забравяме ,че оттогава излезнаха и грамърси и фондовете на Амро ...?
            Качванията бяха по време на Орешарски ....
            Та Фонда с Никито почна с масова разпродажба на Софарма до 2,50..
            Не вярвам да са пълнили през зимата на 2014 ..?
            В кои интервал са пълнили...и от кои...?
            Ако излиза Ромпетрол с десетки милиони и бавно ,бавно ....тук ще е ледников период ,който ще се върже със западния тайфун следващите месеци до 2019..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

              Тони ,
              В това сигурен ли си...
              Та само преди година цената на придобиване беше 2,50.....
              погледнах имам покупки на 2,53 и 2,62 от амро и едно изсипване на 2,60 ...точно преди година
              Да не забравяме че Любо пъпката продаваше и на Ромпетрол освен на ПФ ...
              Теци цифри са отпреди 6 месеца....
              нещо да не си се объркал....?
              Л.Павлов продаваше преди 4 години.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                не вярвам!
                Ромфарм купуваха от 3,2 до 4,2лв. При бумтяща компания с ръста на показателите да я изсипят под 3,5 е нелогично за мен, освен ако тавариш Путин не си иска спешно парите
                Тони ,
                В това сигурен ли си...
                Та само преди година цената на придобиване беше 2,50.....
                погледнах имам покупки на 2,53 и 2,62 от амро и едно изсипване на 2,60 ...точно преди година
                Да не забравяме че Любо пъпката продаваше и на Ромпетрол освен на ПФ ...
                Теци цифри са отпреди 6 месеца....
                нещо да не си се объркал....?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                  Не ви ли направи впечатление, че когато батката влезе във фармата и трейдинга и маджовеца започна да освобождава флоута!?!?! Броя на пратньорите може би нараства !?!? )))
                  да, направи ми впечатление и то голямо - ама това, че анонимниците тук пишат много и то все глупости, нали така и така никой не стои зад тези думи.......
                  съвсем друго е да те познават колегите във форума, да те виждат по ОС, няма да си позволиш да надраскаш много от нещата
                  нали????

                  Коментар


                  • Не ви ли направи впечатление, че когато батката влезе във фармата и трейдинга и маджовеца започна да освобождава флоута!?!?! Броя на пратньорите може би нараства !?!? )))
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

                      Все ще свършат до 1,23 лв за акция Това е шега.
                      не вярвам!
                      Ромфарм купуваха от 3,2 до 4,2лв. При бумтяща компания с ръста на показателите да я изсипят под 3,5 е нелогично за мен, освен ако тавариш Путин не си иска спешно парите
                      Инвеститорът придоби още 3% от акциите на фармацевтичната компания и 14% от "Българска роза Севтополис" срещу 20 млн. лв.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от orchis Разгледай мнение

                        Въпросът е защо продава?

                        Инвестирането може да бъде страшно,- важно е да си премерено смел.Имаше нещо такова-"смелоста облагодетества богатството" (въпреки, че по нашите ширини обратният вариант ни е по о познат) . Понякога се чувствате сякаш сте работещ в горяща сграда, но ако контролирате емоциите си и купувате, когато мастеркриза продава, можете да направите цяло състояние. В крайна сметка, нали това е начина записан от доста светила

                        пп.и как да стигне до цитираните по долу нива, като всеизвестно е че мастеркризата влезе от 3,25 до 3,40 ?
                        А да и Софарма му е едиственият актив...
                        Last edited by inta53; 07.10.2017, 18:52.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                          ако този голям продавач понижи цената до 2лв и приключи с пакета, какво от това, че спадът е толкова голям ???
                          за мен е просто възможност да купя още
                          Така е ако падне чак до 2 лв ще вземем още повече акции и дългосрочно ще сме по добре. Временната загуба не ме притеснява !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от orchis Разгледай мнение

                            Въпросът е защо продава?
                            това инфо само от тях

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                              ако този голям продавач понижи цената до 2лв и приключи с пакета, какво от това, че спадът е толкова голям ???
                              за мен е просто възможност да купя още
                              Въпросът е защо продава?

                              Коментар


                              • ако този голям продавач понижи цената до 2лв и приключи с пакета, какво от това, че спадът е толкова голям ???
                                за мен е просто възможност да купя още

                                Коментар

                                Working...
                                X