IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от James Brown is dead Разгледай мнение

    Абе брикет,
    когато за n-ти не си познал и пазара пак ти се е присмял... вземи замълчи вече!
    Смешен си! Окаля целия форум -ти и твоята чета и гоните всички читави афро събеседници!
    Поредния селянин със загубени милионерски сънища....
    В София сме с парно а не с брикети,лигнити и пелети ....
    Знаеш ли как се чувства човек който е продал на Софикс 715-730 и който държи акции на ниво 610 без перспектива.....
    Търси съмишленици в провала си .....ако не ги намери ги нарочва....
    На 2,5 ще ти купя акциите на Фармата .... и ще ги продам на 3,2 , за трети път през последните 5 години...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

      Радвам се че ти помогнах да си изкараш агресията и да напуснеш София ,жив и здрав....
      Не си на местото, нито на този с потника ,нито на служителя на 5 етаж на кулите.....
      Някакъв турист дошъл да търси бързо забогатяване и натирен по съкратената процедура ,след като се разбрало че пари нема.....
      Покупките във Фармата се правеха с цел бързата продажба на пакета и цел нагоре...
      При липса на желаещи цената ще връща поне до 3,5 ако ромфарма храни всичко над 4,2.....
      Кой идиот ще си купи на нещо което и мажо и ПФ не искат да купуват....на 3,80 за целия пакет , колко бил готов да кандише Ромфармът...
      А да идиоти много....
      Сега като фармата не става, да се върнем към друга скъпа играчка....Тредингът.
      Как е средната на Фармата ....?
      Абе брикет,
      когато за n-ти не си познал и пазара пак ти се е присмял... вземи замълчи вече!
      Смешен си! Окаля целия форум -ти и твоята чета и гоните всички читави афро събеседници!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от James Brown is dead Разгледай мнение


        Като загърбим иронията към този фен на 6и6и, какво да ти кажа!

        Аре
        Та недей да загърбваш иронията към Шиши ,щото сега ти си на наше място...Колко ли дълго ще бъде при вас...
        От 24 м. над нас виси пакет от над 300 К акции в Корп.....
        Та той е една от причините за това цената на се качва едва ,едва при всичките пари и дивиденти който има във холдинга....
        Та за този пакет са искали 52 -55 лв, колкото циганина го купи другия .....а колко е сега цената в БТХ....
        Това преди две години.
        Аре!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от James Brown is dead Разгледай мнение

          така е!
          Питай ония разбирач нИгъра Монти сега, дето плюеше колегите купили на 4лв и ръсеше мъдрост. На светофара на Г.М Димитров се загледах и видях на терасата на единия блок един ръб по потник да си претака зелето - сигурно той е бил от апартамента си срещу СБЦ
          Като загърбим иронията към този фен на 6и6и, какво да ти кажа!
          Много суперлативи за Тредингът - за първи път бях на тяхна презентация и съм очарован! Много добри!
          Аре
          Радвам се че ти помогнах да си изкараш агресията и да напуснеш София ,жив и здрав....
          Не си на местото, нито на този с потника ,нито на служителя на 5 етаж на кулите.....
          Някакъв турист дошъл да търси бързо забогатяване и натирен по съкратената процедура ,след като се разбрало че пари нема.....
          Покупките във Фармата се правеха с цел бързата продажба на пакета и цел нагоре...
          При липса на желаещи цената ще връща поне до 3,5 ако ромфарма храни всичко над 4,2.....
          Кой идиот ще си купи на нещо което и мажо и ПФ не искат да купуват....на 3,80 за целия пакет , колко бил готов да кандише Ромфармът...
          А да идиоти много....
          Сега като фармата не става, да се върнем към друга скъпа играчка....Тредингът.
          Как е средната на Фармата ....?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Intern-trader Разгледай мнение
            Предлагам, участвалите в срещата да бъдат малко по-подробни, защото допускам, че срещата не е била само с тия 5 минути. Иначе, оставам с впечатление, че масовото разбиране е, че след като Ромфарм не са съгласни да си продадат на 3,5-4, и от това, че не са склонни да паднат под определен минимум като цена и доходност, задължително от това следва апокалипсиса за дружеството. За мен от всичко това следват няколко извода: 1) За мое съжаление, няма да има кой да ми продаде на много ниски цени; 2) Цената, дори и да зацикли за неясно дълго време, няма разумна причина да бъде под 4,20-4,27 (под 4,20 защото Ромфарм не е склонна да продава по-ниско, а 4,27 като обявен все пак минимум и то за голям пакет). Заедно с това, цената все повече ще се движи от факторите, свързани с дейността на Софарма, въпреки, че няма да си постигне потенциала, докато виси сянката на евентуалното излизане на Ромфарма; 3) Ако Ромфарм иска да си защити интереса, вече не трябва да оставят нещата на слухове, а трябва точно и ясно да обявят намеренията си и условията, при които биха излезли. Журналистите от инвестор могат да намерят някой от двамата собственици, с цел изясняване на позициите.
            така е!
            Питай ония разбирач нИгъра Монти сега, дето плюеше колегите купили на 4лв и ръсеше мъдрост. На светофара на Г.М Димитров се загледах и видях на терасата на единия блок един ръб по потник да си претака зелето - сигурно той е бил от апартамента си срещу СБЦ
            Като загърбим иронията към този фен на 6и6и, какво да ти кажа!
            Много суперлативи за Тредингът - за първи път бях на тяхна презентация и съм очарован! Много добри!
            Аре

            Коментар


            • Предлагам, участвалите в срещата да бъдат малко по-подробни, защото допускам, че срещата не е била само с тия 5 минути. Иначе, оставам с впечатление, че масовото разбиране е, че след като Ромфарм не са съгласни да си продадат на 3,5-4, и от това, че не са склонни да паднат под определен минимум като цена и доходност, задължително от това следва апокалипсиса за дружеството. За мен от всичко това следват няколко извода: 1) За мое съжаление, няма да има кой да ми продаде на много ниски цени; 2) Цената, дори и да зацикли за неясно дълго време, няма разумна причина да бъде под 4,20-4,27 (под 4,20 защото Ромфарм не е склонна да продава по-ниско, а 4,27 като обявен все пак минимум и то за голям пакет). Заедно с това, цената все повече ще се движи от факторите, свързани с дейността на Софарма, въпреки, че няма да си постигне потенциала, докато виси сянката на евентуалното излизане на Ромфарма; 3) Ако Ромфарм иска да си защити интереса, вече не трябва да оставят нещата на слухове, а трябва точно и ясно да обявят намеренията си и условията, при които биха излезли. Журналистите от инвестор могат да намерят някой от двамата собственици, с цел изясняване на позициите.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                Късно се прибрах - 23,30ч, но успешно след многото софийски задръствания !!!!!
                Каквото исках да чуя го чух, за трейдинга даже много повече от моите мечти, а те не са малки !!!!
                На срещата имаше много колеги от форума. Радвам се, че се видяхме за пореден път, а с някой и за първи път!!!
                Надявам се пак да се виждаме по сбирките !!!
                Колеги, кой представляваше Ромфарм ??

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                  Поне от казаното от Донев разбирам че той има желание да купи през Декември но ще е за малка част от този пакет. Въпроса е има ли кой да го последва и то на тази цена? ПФта може да вземат също но едва ли повече от няколко процента и ще увиснат акции за доста десетки милиони. Друг е въпроса ПФта дали ще искат на 4.27 да пълнят кошниците. Общо взето лоша развръзка за Софикс поне за близко бъдеще.

                  Чудно ми е как са стигнали до тази цена от 4.27 лв




                  Може американските му парньори да се навият.

                  Коментар


                  • Късно се прибрах - 23,30ч, но успешно след многото софийски задръствания !!!!!
                    Каквото исках да чуя го чух, за трейдинга даже много повече от моите мечти, а те не са малки !!!!
                    На срещата имаше много колеги от форума. Радвам се, че се видяхме за пореден път, а с някой и за първи път!!!
                    Надявам се пак да се виждаме по сбирките !!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                      Чичо Оги да си носи кръста,не искал да ги допусне в управлението ,не искал да им купува пакета ,друг да вади кестените от огъня....
                      Един от ПФ брокерите беше бесен преди месец....
                      Като не може да води диалог с инвеститорите си да купува а не да търси балъци....за кестените.
                      Но все мисля че Ромите ще излезнат и на по ниски цени ако имат акъл , една световна криза и на 2 няма да излезнат....
                      Не е препоръка...
                      На един от отиващите форумци бях писал за старата поговорка ...тръгнали като аслани ,върнали се насрани....
                      Това от мен....защо съм толкова остър тези дни....
                      Поне от казаното от Донев разбирам че той има желание да купи през Декември но ще е за малка част от този пакет. Въпроса е има ли кой да го последва и то на тази цена? ПФта може да вземат също но едва ли повече от няколко процента и ще увиснат акции за доста десетки милиони. Друг е въпроса ПФта дали ще искат на 4.27 да пълнят кошниците. Общо взето лоша развръзка за Софикс поне за близко бъдеще.

                      Чудно ми е как са стигнали до тази цена от 4.27 лв





                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Monti
                        ...тръгнали като аслани ,върнали се насрани....
                        Какво говориш !? Никога не е било такова тягостно мълчание след тигранските срещи . Май асланите слана ги попари ))) Мълчат като ,,,, А Дядо Коледа(y) даде през зимата прогноза. Все още в сила И местата са ограничени Не е препоръка
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                          И аз останах с впечатлението че ще се стигне до тази ситуация.......но в крайна сметка има и други компании нелоши ,тук явно ще си почине известно време
                          Чичо Оги да си носи кръста,не искал да ги допусне в управлението ,не искал да им купува пакета ,друг да вади кестените от огъня....
                          Един от ПФ брокерите беше бесен преди месец....
                          Като не може да води диалог с инвеститорите си да купува а не да търси балъци....за кестените.
                          Но все мисля че Ромите ще излезнат и на по ниски цени ако имат акъл , една световна криза и на 2 няма да излезнат....
                          Не е препоръка...
                          На един от отиващите форумци бях писал за старата поговорка ...тръгнали като аслани ,върнали се насрани....
                          Това от мен....защо съм толкова остър тези дни....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                            4.27 лв искали ромите ако излязат на тази цена ще направят много голяма печалба но въпроса е дали големи играчи биха купували на тази цена ? Или влизаме в патова ситуация за дълго време а това няма да е добре за Софикс.
                            И аз останах с впечатлението че ще се стигне до тази ситуация.......но в крайна сметка има и други компании нелоши ,тук явно ще си почине известно време, някои хора не можеха да разберат съпротивата при тази хартия.......ето това е
                            Last edited by спекуланта; 03.11.2017, 22:02.

                            Коментар


                            • 4.27 лв искали ромите ако излязат на тази цена ще направят много голяма печалба но въпроса е дали големи играчи биха купували на тази цена ? Или влизаме в патова ситуация за дълго време а това няма да е добре за Софикс.

                              Коментар


                              • Явно не са на зор за пари и Ромфарм ще изчакат цената да мине 5лв и пак ще покажат пакета.И тогава "мъдрите" фондове и други голями играчи ще бъдат щастливи да го купят примерно при пазарна цена 5лв-на 4,5лв ...Вместо сега да бяха го взели на 4лв. Явно здраво са натискали цената в офертата и не се е получило.Това естествено са си мои предположения.

                                Коментар

                                Working...
                                X