IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    Вече се чудя тук банковите или здравните новини да качвам, но хайде...


    КОГАТО ЦИФРИТЕ ГОВОРЯТ !!!- "новините" мълчат

    Днес: Всички сделки за деня
    Сделки: 97
    Обем (брой лотове): 56 431
    Средна цена на лот: 1.191
    Обем лева: 67 225.84

    Коментар


    • Вече се чудя тук банковите или здравните новини да качвам, но хайде...
      Наличната към момента информация повдига въпроса дали преминаването към новия здравен модел ще е безпроблемно

      Коментар


      • “Софарма“ АД уведомява, че за месец юни 2019 година “Софарма” АД реализира ръст в продажбите си с 1% спрямо същия месец на предходната година в т.ч. 6% спад на продажбите за вътрешен пазар и 7% ръст на продажбите за износ.
        През първите шест месеца на 2019 година приходите от продажби на продукция се увеличават с 1% спрямо същия период на 2018 година в т.ч. 11% спад на продажбите за вътрешен пазар и 10% ръст на продажбите за износ.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

          И тази година съм се подготвял по същия начин - нищо по различно ….
          така де, ама доста хора те ядоха заради това и спря да го описваш. Наистина не виждам какво ги дразнеше толкова ентусиазма ти.
          Пътека се прави камък по камък!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

            Отсави ни малко да се порадваме на слънцето де. Виж, че се бъзикам с такива постове... ей така за повече настроение .

            Примерно, аз никога не съм ходил на ОСА, но винаги се усмихвах и ми създаваше настроение като четях как се подготвя Форти за тях.
            И тази година съм се подготвял по същия начин - нищо по различно ….

            Коментар


            • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

              няма да е все така...
              Отсави ни малко да се порадваме на слънцето де. Виж, че се бъзикам с такива постове... ей така за повече настроение .

              Примерно, аз никога не съм ходил на ОСА, но винаги се усмихвах и ми създаваше настроение като четях как се подготвя Форти за тях.
              Пътека се прави камък по камък!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                Ние, партьорите на Огнян Донев сме благодарни на всички, които ни напомняте за всички рискове, свързани с инвестициите ни. Наистина го оценяваме и като реверанс, бихме предложили да станете част от нас . Също както го направихме преди време с ЧЕЗ /+20%/ и БРЕФ /+ 6%/ от онази дата. Мисля си, че може би било най-добре това да стане следващият месец или през Август /когато нашият ГУРУ няма да може да търгува/, но това си е мое мнение. Въпросът е да не изпуснете и този влак докато сте модерни и предричате апокалипсиси.

                Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа!


                П.П. "In Donev we trust"
                няма да е все така...
                НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение

                  Вас партньорите е трудно да ви разбере човек. Преди време императорът си продаваше душата за няколко аналгина и трибестана. Поне се усети навреме. Сега, като ви гледам - изглежда вече се радвате че ОД няма да търгува, поне няма да ви разпродава Фарма и трейдинг.
                  няма как да знаеш какво аз искам
                  а и защо ти е?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение

                    Вас партньорите е трудно да ви разбере човек. Преди време императорът си продаваше душата за няколко аналгина и трибестана. Поне се усети навреме. Сега, като ви гледам - изглежда вече се радвате че ОД няма да търгува, поне няма да ви разпродава Фарма и трейдинг.
                    Bravo на партьорите!
                    Все така...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                      Ние, партьорите на Огнян Донев сме благодарни на всички, които ни напомняте за всички рискове, свързани с инвестициите ни. Наистина го оценяваме и като реверанс, бихме предложили да станете част от нас . Също както го направихме преди време с ЧЕЗ /+20%/ и БРЕФ /+ 6%/ от онази дата. Мисля си, че може би било най-добре това да стане следващият месец или през Август /когато нашият ГУРУ няма да може да търгува/, но това си е мое мнение. Въпросът е да не изпуснете и този влак докато сте модерни и предричате апокалипсиси.

                      Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа!


                      П.П. "In Donev we trust"
                      Вас партньорите е трудно да ви разбере човек. Преди време императорът си продаваше душата за няколко аналгина и трибестана. Поне се усети навреме. Сега, като ви гледам - изглежда вече се радвате че ОД няма да търгува, поне няма да ви разпродава Фарма и трейдинг.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение
                        Огнян Донев е придобил акции на „Софарма“ АД за 96 хил. лв. през юни 2019 г., показват уведомления на изпълнителния директор на фармацевтичната компания чрез „Българска фондова борса“ АД.

                        Донев има право да търгува с акциите на управлявани от него компании в определен отрязък от време след публикуване на отчети. Единият период е сега, през юни. През юли няма да е възможно, защото тогава се публикуват неконсолидираните отчети, а търговията на управляващите лица е забранена месец преди излизане на отчет.

                        Заедно с управляваното от него „Донев инвестмънтс холдинг” АД Огнян Донев е формирал оборот от 815 хил. лв. с акции на дружества, в чието ръководство участва.

                        „Донев инвестмънтс холдинг” АД е придобило 100 акции на „Софарма“ АД при цена от 3,4 лв. и е продало 15 000 броя при цена от 3,49 лв. за ценна книга.

                        „Донев инвестмънтс холдинг” АД е придобило общо 5000 акции в Доверие обединен холдинг АД при единична цена от 2,85 лв. на 14 юни 2019 г.

                        Също така „Донев инвестмънтс холдинг” АД е придобило 97 900 акции на „Софарма имоти“ АДСИЦ за 641 хил. лв., основно при цена от 6,55 лв. за ценна книга.

                        Огнян Донев е продал 1521 акции на „Софарма Трейдинг“ АД на цени между 7 лв. и 7,15 лв. за общо 10,7 хил. лв.
                        Ние, партьорите на Огнян Донев сме благодарни на всички, които ни напомняте за всички рискове, свързани с инвестициите ни. Наистина го оценяваме и като реверанс, бихме предложили да станете част от нас . Също както го направихме преди време с ЧЕЗ /+20%/ и БРЕФ /+ 6%/ от онази дата. Мисля си, че може би било най-добре това да стане следващият месец или през Август /когато нашият ГУРУ няма да може да търгува/, но това си е мое мнение. Въпросът е да не изпуснете и този влак докато сте модерни и предричате апокалипсиси.

                        Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа!


                        П.П. "In Donev we trust"
                        Last edited by 15%; 25.06.2019, 04:40.
                        Пътека се прави камък по камък!

                        Коментар


                        • Огнян Донев е придобил акции на „Софарма“ АД за 96 хил. лв. през юни 2019 г., показват уведомления на изпълнителния директор на фармацевтичната компания чрез „Българска фондова борса“ АД.

                          Донев има право да търгува с акциите на управлявани от него компании в определен отрязък от време след публикуване на отчети. Единият период е сега, през юни. През юли няма да е възможно, защото тогава се публикуват неконсолидираните отчети, а търговията на управляващите лица е забранена месец преди излизане на отчет.

                          Заедно с управляваното от него „Донев инвестмънтс холдинг” АД Огнян Донев е формирал оборот от 815 хил. лв. с акции на дружества, в чието ръководство участва.

                          „Донев инвестмънтс холдинг” АД е придобило 100 акции на „Софарма“ АД при цена от 3,4 лв. и е продало 15 000 броя при цена от 3,49 лв. за ценна книга.

                          „Донев инвестмънтс холдинг” АД е придобило общо 5000 акции в Доверие обединен холдинг АД при единична цена от 2,85 лв. на 14 юни 2019 г.

                          Също така „Донев инвестмънтс холдинг” АД е придобило 97 900 акции на „Софарма имоти“ АДСИЦ за 641 хил. лв., основно при цена от 6,55 лв. за ценна книга.

                          Огнян Донев е продал 1521 акции на „Софарма Трейдинг“ АД на цени между 7 лв. и 7,15 лв. за общо 10,7 хил. лв.
                          НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                          Коментар


                          • Тони тез ги загледах от може би месец кога се похвали за 10% ръст или нещо такова.
                            Та най вероятно става дума за обещания ,но там не е БФБ там пазара наказва .
                            Предполагам са изцяло в ръцете на мечките .
                            Нормално е да е закарат на 2 или 1 $ и там да чакате реални резултати....

                            Коментар


                            • Achieve Life Sciences gets a reality check despite largely positive smoking cessation data.

                              Коментар


                              • Toни, ако имате, бихте ли споделили аналогични данни за "Антибиотик" - Разград, имам eдни заспали бройки от тях?
                                На лични, или на "nik_naydenov@abv.bg" ?

                                Коментар

                                Working...
                                X