IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

    Резултатите от проверката на банките ще излизат или поне такива са очакванията.
    Попитали радио Ереван:
    Защо ЕЦБ няма да обяви публично пълните резултати от стрес тестовете в България?
    Без да се замисли радиото отговорило:
    За да не избягат всички клиенти на Дойче банк и на другите големи европейските банки в тия на Цеко, Каменов, Маджо, Пепа, Цветелина или пък при чичо…
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

      За какво да внимаваме в петък ако не е тайна?
      Резултатите от проверката на банките ще излизат или поне такива са очакванията.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от James Brown is dead Разгледай мнение
        начи - карам си аз по харлемските улици и си мисля:
        - - Тук мами продаваше трейдинг с години от 5лв през 1,5лв та до 6-7лв и сега за да мине увеличението ще запише едни мЕлЕони на 6,85лв УаУ!!!
        - - Снуп Оги Дог продължава с интересните финансови решения относно ресурса на акционерите на тази компания...

        Сполай Ви - аз отивам в Химимпорт там поне са вече малко по-прогнозируеми и по-дивидентни и внимават и отбягват силни политически врагове

        Всъщност седмицата ще е интересна - с внимание към петък
        За какво да внимаваме в петък ако не е тайна?

        Коментар


        • начи - карам си аз по харлемските улици и си мисля:
          - - Тук мами продаваше трейдинг с години от 5лв през 1,5лв та до 6-7лв и сега за да мине увеличението ще запише едни мЕлЕони на 6,85лв УаУ!!!
          - - Снуп Оги Дог продължава с интересните финансови решения относно ресурса на акционерите на тази компания...

          Сполай Ви - аз отивам в Химимпорт там поне са вече малко по-прогнозируеми и по-дивидентни и внимават и отбягват силни политически врагове

          Всъщност седмицата ще е интересна - с внимание към петък
          Last edited by James Brown is dead; 21.07.2019, 08:48.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение

            Както казах, изгодно ми е да купувам. Имах предвид, че който се опитва да се "отърве" от акцията в портфейла си, все ще се намерят желаещи да му "помогнат".
            Разбира се, винаги ще се продадат, така е, не разбирам защо отърве е поставено в кавички! Който иска да продава, винаги някой ще се намери купувач.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

              Разбирам те, но ако се се притеснил в такава степен от спада в цената, винаги можеш да се освободиш, като продадеш част от акциите.
              Както казах, изгодно ми е да купувам. Имах предвид, че който се опитва да се "отърве" от акцията в портфейла си, все ще се намерят желаещи да му "помогнат".
              Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
                Тук вече с всеки спад, цената влиза в полезрението на все повече хора. Според мен не Донев не е нужно се включва, за да се крепи цената. За мен също е изгодна покупка в момента, смятам, че и други споделят моето мнение.
                Разбирам те, но ако се се притеснил в такава степен от спада в цената, винаги можеш да се освободиш, като продадеш част от акциите.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
                  Тук вече с всеки спад, цената влиза в полезрението на все повече хора. Според мен не Донев не е нужно се включва, за да се крепи цената. За мен също е изгодна покупка в момента, смятам, че и други споделят моето мнение.
                  1 350
                  Прехвърлен обем за деня... На тази база ли правиш анализа

                  Коментар


                  • Тук вече с всеки спад, цената влиза в полезрението на все повече хора. Според мен не Донев не е нужно се включва, за да се крепи цената. За мен също е изгодна покупка в момента, смятам, че и други споделят моето мнение.
                    Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

                      добре, че чичо крепи цената ....... но до кога ще е така?!?!?

                      не е препоръка
                      Юли месец май няма право да търгува или греша?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение
                        Тук на 2.0-2.20 мога и да купя пак, въпреки мениджмънта. Много хора си мислят, че сме стигнали някакво дъно, но аз не мисля така.
                        добре, че чичо крепи цената ....... но до кога ще е така?!?!?

                        не е препоръка
                        НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                        Коментар


                        • Тук на 2.0-2.20 мога и да купя пак, въпреки мениджмънта. Много хора си мислят, че сме стигнали някакво дъно, но аз не мисля така.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                            Един товар по малко на самара!
                            кога ли ще се обърне каруцата?!?!?!?

                            не е препоръка!!!
                            НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                            Коментар


                            • Един товар по малко на самара!

                              -"На основание чл.100т, ал.1 от ЗППЦК, Ви уведомяваме, че на 09.07.2019 г. „Софарма имоти“ АДСИЦ сключи анекс към Договор за банков инвестиционен кредит, сключен на 29.07.2014 г. между „Софарма имоти“ АДСИЦ като кредитополучател и „Банка ДСК“ ЕАД като банка-кредитор, по силата на който анекс отпада поръчителството на „Софарма“ АД като обезпечение по него, т.к. Банката е предоставила на „СОФАРМА“ АД, съгласие последното да бъде освободено от отговорност като поръчител по Договора за кредит."

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                Вече се чудя тук банковите или здравните новини да качвам, но хайде...
                                За тук са здравните новини. Банковите са за Доверие

                                Коментар

                                Working...
                                X